Drogi po zimie: Ulicy Zdrojowej przydałby się remont. Którym jeszcze?

 • 20 lut 2014

  Ulica Zdrojowa a zwłaszcza jej fragment w okolicach sklepu już od kilku dobrych lat czeka na remont....żadna sensacja...Koło hotelu Pod Dębami-jadąc w stronę Buliny też są dziury i nawet "naturalny" próg zwalniający powstały przez korzeń pod asfaltem...Ulica Słowackiego w okolicach nowego chodnika przy przystanku busów również wygląda jak ser...dalej wymieniać..?

  6 3

Ratownicy medyczni apelują o trzyosobowe zespoły ratunkowe

 • 13 lut 2014

  Naprawdę szczerze gratuluję refleksu redakcji....dopiero jak pojawi się jakakolwiek informacja w innych mediach a najczęsciej są to gazety to dopiero o tym piszecie...po co można być pierwszym jak można powtarzać...nic nowego nie piszecie doga redakcjo,nic....

  16 3

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 6 lut 2014

  Czy jest ktoś kto korzystał już z usług lekarzy w WR Medica przy ulicy Jagiełły?Czy warto się tam przepisać,jakieś opinie,wrazenia??Zastanawiam się nad zmianą lekarza rodzinnego z przychodni na Osiedlu 1000lecia właśnie tam,ale kompletnie nie wiem jak tam jest i kto,jak leczy itp. itd....będę wdzięczna za jakieś opinie ;)

  30 6

POSZERZONE STREFY PARKINGOWE: Na początek ul. Jordana

 • 5 lut 2014

  Nie ma się co rzucać...zbliżają się wybory,więc może tym razem warto przemyśleć na kogo oddać głos...tyle..

  18 4

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 25 lis 2013

  Witam;) czy któraś z Was była na wizycie u pani doktor Krystyny Derwisz??Przyjmuje w Wiśniowej w Specjalmedzie.Macie jakieś opinie na jej temat?

  2 3