Mniej popularne dyscypliny

 • 29 mar 2010

  Po wakacjach mam się przeprowadzić do Myślenic i jestem ciekawa czy można tu uprawiać takie sporty jak fechtunek albo takie jakieś ,,babskie'' sztuki walki. Interesuje się także strzelectwem a nie mam pojęcia czy mogłabym gdzieś kontynuować naukę. Proszę o rade.

kupy, psy i wlasciciele APEL!!!

 • 2 sty 2010

  Uważam że przesadzacie. zgadzam sie z Cyrkiem że psie kupy są rzeczą naturalną i pewnie nigdy całkowicie się ich nie pozbędziemy. Należy jednak sie starać sprzątać po pupilu bo dla innych to nic przyjemnego, zatem akceptujemy zdarzającą sie sporadycznie kupe na trawniku ale staramy sie dawać przykład i sprzątać po swoim zwierzaku

religia jak supermarket?

 • 2 sty 2010

  masz racje Luno. niestety znam ludzi dla których słowo kościoła jest święte a księża to pół anioły . pamiętajmy że od każdych zasad jest wyjątek.wierze że każdy posłuchawszy samego siebie będzie wiedział co robić bez całej tej otoczki kościoła. Jestem młoda i tak sobie to to tłumacze.

  1

Zmunduryzowane myślenickie szkolnictwo.

 • 2 sty 2010

  dlatego zamierzam iść na medycynę:* lubię się uczyć i wiem że będą to pracowicie spędzone lata. zamierzam potem wyjechać. a lekarz specjalista( prywatny) naprawdę dobrze zarabia. sadzę że ludzie którzy przemyślą kierunek studiów pod kontem późniejszego zatrudnienia znajdą prace.

Ile potrzeba punktów aby dostać się do różnych szkół w myślenicach?

 • 31 gru 2009

  Ale właściwie to Blada ma troche racji na studia dostane sie z każdego liceum więc nie ma problemu moge skupić się na na mojej miłości... muzyce.

 • 31 gru 2009

  dzięki za rady:* mam to szczęście że mogę studiować ile zachce, rodzice mogą mnie utrzymywać z powodów rodzinnych przeprowadzam się do Myślenic a chce iść na medycynę. zależy mi na jak najlepszej szkole.

  1
 • 30 gru 2009

  Mam zamiar dostać się do LO nr.1 .nie wiem ile potrzeba punktów.Czy ktoś się orientuje?

  5