Agnieszka Cahn: Kiedy dowiedziałam się prawdy, poczułam się oszukana

 • 23 sie 2019

  Nigdy nie widzialem tu tak dlugiego artykulu, cos sie szykuje zapewne niedlugo sie dowiemy....

  31 2
 • 22 sie 2019

  do mirekm: w zadnym cywilizowanym kraju w europie w u.s.a czy w izraelu, nie ma prawa ktore nakazywało by zwrot bezspadkowego mienia organizacją czy roznym podmiotom, mienie bezspadkowe przechodzi na rzecz danego panstwa w ktorym to mienie sie znajduje,

  45 3

Jarosław Szlachetka bez wotum zaufania.Czy to pierwszy krok do referendum o jego odwołaniu? [SONDAŻ]

 • 2 sie 2019

  Burmistrza powinni odwołac tylko wyborcy, oni go wybierali i oni powinni miec prawo odwołania.

Myślenice: Najwięcej zgłoszeń dotyczy ulicy Sobieskiego

 • 30 maj 2018

  Częste szaleństwa ulicą Słowackiego od stacji Orlen, później skręt na ulicę Żeromskiego przejazd koło szkoły podstawowej nr 2, dwie proste z zakrętem łączącym obie ulice, kilka przejść dla pieszych między innymi w stronę szpitala, do szkoły podstawowej do szkoły średniej, idealne miejsce dla idiotow wciskających gaz do dechy, teren bardzo słabo monitorowany, problem zgłaszany od lat między innymi przez rodziców dzieci ze szkoły podstawowej, kończy się wzruszaniem ramion i ogólną bezradnoscią, myslę że ta debata niewiele zmieni.

  37 2
Nissan Juke 1.2 dig-t tekna perso

Nissan Juke 1.2 dig-t tekna perso

Sprzedam samochód marki Nissan Juke 1,2 Dig-t Tekna Perso rok prod. 2014, przebieg. 74430km moc.115KM Samochód bezwypadkowy, bogata wersją wyposażenia, serwisowany. Samochód pochodzi z polskiego salonu. Cena do małej negocjacji.

39 900 zł Myslenice 22 lip