Myślenicki Festiwal Lata 2018: Kto powinien zagrać i co zmienilibyście w tej imprezie?

 • 17 sty 2018

  Po co to pytanie skoro i tak większość topowych artystów ma już zajęte terminy, bo w lecie festiwali od groma. Czy kiedykolwiek był artysta, który został wybrany w tych wszystkich ankietach?

  16 3

Borzęta: Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich

 • 29 wrz 2017

  Do spalenia ;)

  24 3

Myślenice: Protest przed sądem. Mieszkańcy przeciwko zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym

 • 20 lip 2017

  Niedługo będzie tu większa liczba minusów niż mieszkańców miasta.

  6 17

Odebrali nagrody burmistrza w dziedzinie kultury i sportu

 • 20 lip 2017

  Czy przypadkiem nie ma pomyłki o jedno 0 w kwocie nagrody dla Górek? Bo jeżeli nie, to jak to się ma do wysokości nagród dla B-klasowych, A-klasowych drużyn, czy chociażby IV ligowego Dalinu?

  26 5

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 10 mar 2017

  Ja polecam fryzjerów z Akademii Urody przy ul. Jordana 22.

  12 10

PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH OSIECZANY !!!!!

 • 10 mar 2017

  No faktycznie lepiej wciąż utrzymywać, że wszystkiemu winni są kierowcy, bo kultura jazdy, bo młodzi w furach tatusiów pędzą na pokaz, bo coś tam, bo coś tam... Jednak to nadal nie zmienia faktu, że pasy w Osieczanach być powinny. Wyborcy szanownego pana (bez)radnego chodzili do niego z pismami, robili listy z podpisami mieszkańców, bo naobiecywał, że będą pasy, będzie oświetlenie... mijają lata a jest wielkie G.

  24 2
 • 6 mar 2017

  Ile jeszcze wypadków musi się zdarzyć w Osieczanach lub kto w nich musi ucierpieć żeby w końcu pojawiły się pasy i oświetlenie?!

  15 1

Fatalne zachowanie lekarki w WR Medica w Myslenicach

 • 2 lis 2016

  Wielka szkoda, że doktor Bzowy zrezygnował z pracy w WR Medica, bo był jednym z najbardziej rzeczowych i kompetentnych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. W swoich kwestiach zdrowotnych wiele mu zawdzięczam, dlatego teraz mam ogromny dylemat do kogo się udać. Z ową Panią doktor jeszcze nie miałam do czynienia, ale planuję do niej pójść, gdyż dr Bara, który również przyjmuje w WR Medica, niestety nie ma u mnie dobrej opinii. Kilkakrotnie spóźniał się do pracy, gdzie miał przyjmować od godz. 8, a przyjeżdżał po 10. A do tego było jeszcze kilka innych niefajnych sytuacji.

  21 1

Francja- atak terrorystyczny

Myślenicki Festiwal Lata 2016: Kto na sobotę, kto na niedzielę?

 • 23 lut 2016

  "...roześlemy pytania do managerów o dostępność terminów. Zaczniemy oczywiście od artystów, którzy zdobyli najwięcej głosów. Mamy nadzieję, że będą to właśnie gwiazdy z tej czwórki, którą wybrali nasi respondenci - komentuje Kornelia Pacek z UMiG Myślenice."

  Ciekawe kiedy te pytania były rozsyłane, bo w sezonie letnim jest zawsze natłok imprez i obowiązuje wtedy zasada "Kto pierwszy, ten lepszy!". Ten temat trzeba było załatwiać wcześniej, a nie obudzić się w 2016 i później "byle kogo" ściągać, jak to miało miejsce rok temu. Po co w takim razie robić te sondaże, skoro i tak na starcie wiadomo, że zanim się za to UMiG weźmie, to już większość artystów z ankiet będzie miało pozajmowane terminy.

  2

Turniej sportowy - jaka dyscyplina?

 • 23 lis 2015

  Ok, dzięki za odpowiedź.

  Chciałabym się dowiedzieć czy w Myślenicach i okolicach znaleźliby się jacyś chętni na wzięcie udziału w turnieju i z jakiej dyscypliny? Nie chodzi mi tylko o osoby, które grają w jakichś klubach, a również o amatorów i pasjonatów.

  1
 • 20 lis 2015

  Witam.

  Chciałabym się rozeznać w temacie sportu i turniejów sportowych organizowanych w Myślenicach.

  Jaka dyscyplina jest zaniedbana? Myślicie, że są chętni, którzy chcieliby wziąć udział w takim turnieju np. w kosza, siatkówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną itp.?

  Jak wiadomo turniejów piłki nożnej jest kilka, więc jaki inny sport jeśli nie nożna?

  6

Mistrzostwa Świata w Speed-ball: Polskę reprezentować będzie Zbigniew Bizoń

 • 20 lis 2015

  Powodzenia! :)

  4 1

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

 • 12 wrz 2015
  agataulman napisał/a:

  Jestem załamana tym że w Myślenicach nie ma żadnego dobrego fryzjera ani kosmetyczki. Przeszłam większość salonów w Myślenicach i zero efektu zadowalającego. Porażka.

  lilka 777 napisał/a:

  Witam, poszukuję fryzjera, który mógłby mi zrobić fryzurę ślubną koka nad karkiem, oraz kosmetyczkę na makijaż ślubny w dniu 26.12.2015. ślub jest o 17, więc zależałoby mi aby było to w godzinach około południowych, a nie o 7 rano. Czy ktoś mógłby mi polecić kogoś?
  Proszę o kontakt angelek20@interia.eu

  Sławek Suder - Salon Fryzjerski "Róża" w Sieprawiu. Polecam!

  1 1

Myślenice: Zegar na Rondzie Śródmieście odlicza czas do ŚDM

 • 12 wrz 2015

  I co? A to, że nie my płacimy za wyświetlanie tych reklam, a firmy wynajmujące tę powierzchnię. Ot co, taka mała różnica.

  7 1

Bysina: Roczny chłopiec ma raka oczu. Rodzice proszą o pomoc

 • 5 sie 2015

  Rozumiem, jakbyście potrzebowali kogoś do pomocy w organizacji itp. to piszcie, chętnie pomogę: piwowarska.gabriella@gmail.com

  14 2
 • 5 sie 2015

  Wiadomo już coś odnośnie terminu koncertu i tej akcji? Bo bardzo możliwe, że uda się załatwić jakieś fanty od sportowców na licytację, więc można to połączyć.

  16 2
 • 5 sie 2015

  Może jakieś fanty na licytację od sportowców? Pisałam już do kilku, czekam na odpowiedź. Być może uda się coś pozyskać :)

  21 2

Jawornik: Na Zakopiance zginął mężczyzna idący poboczem

 • 20 sty 2014

  Przejścia dla pieszych na Zakopiance są po prostu jednym wielkim nieporozumieniem. W Mogilanach dało się zrobić kładkę, w innych miejscach się nie da? Już tyle wypadków tam było i nadal zero reakcji...
  Ciekawe co się musi stać żeby ktoś w końcu zareagował i wymyślił jakieś rozwiązanie....

  8