UWAGA! Zmiana organizacji ruchu na głównych ulicach

 • 15 lis 2015

  Myśle, że odpowiedzialny za oznakowanie się opamięta i wprowadzi małą ale znaczącą poprawkę. Pod znakiem nakazującym skręt w prawo dopisze do istniejącego napisu: "Nie dotyczy busów" np. napisu "nie dotyczy pojazdów o masie powyżej np. 12 lub 16 ton".Pojazdy ciężarowe np. gruszka z betonem 3 lub 4 osiowa wyjeżdzająca z budowy ze słonecznej nie skręci się ze skrajnego lewego pasa na nawrotce. Swoją drogą chciałbym zobaczyć tira wyjeżdżającego z tesco po dostarczeniu towaru jadącego na nawrotkę.

  11

Policja dementuje: Nie było śmiertelnego wypadku na ul. Słowackiego. To plotka

 • 17 lis 2013

  Zgadzam się z Pan Kracy. A co do wypowiedzi mirekm to powątpiewam w jego logiczne myślenie. Wydaje mi się, że przyjmuje wszystko co jest napisane w sieci. No cóż skoro dla niego wydarzenie z kierowcą na amfie, które miało miejsce po uszkodzeniu słupków może być powodem uszkodzeń znaku to gratuluje.
  Sposób wypowiedzi i brak samodzielnego myślenia pokazuje tylko jego brak kultury i głupotę.

  Co do zdarzenia, to myślę, że policja powinna się bardziej przyjrzeć sprawie, albo przestać gadać głupoty i powiedzieć jak było na prawdę, jeżeli to wiedzą. Teraz dopiero będą szerzyć się ploty, ponieważ dementowanie plotek powinno opierać się o stan faktyczny, a nie o przypuszczenia.

  Nie doszukuję się teorii spiskowych tylko po prostu nic tu nie pasuje do siebie, a pan rzecznik chyba na siłę, próbuje wyjaśnić sprawę wykorzystując zdarzenie ze środy, a jak już pisałem słupki były skoszone już w niedziele, a pierwsze posty były z 12 listopada.

  DO REDAKCJI znowu pokazujecie niski poziom dziennikarstwa. Napisaliście w tytule, że nie było wypadku oraz, że policja dementuje plotki. Nic nie zostało zdementowane, a także dalej nie wiadomo co się stało. Sami nie uważnie czytacie to co potem trafia na stronę.

  Tytuł artykułu jest błędny i wprowadza w błąd, poprawcie to.
  Tytuł powinien brzmieć: Policja usiłuje wytłumaczyć obecność uszkodzonego znaku na rondzie itd.

  Cały artykuł jest napisany w tonie jakby sprawa została wytłumaczona, a tak na prawdę, jest oparty o kolejne przypuszczenia, tylko tym razem pana rzecznika.
  Widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem kuleje w narodzie.

  12 2
 • 16 lis 2013

  Nie podoba mi się oświadczenie policji w tej sprawie. Widziałem przewrócone słupki znaku i ślady kół na wysepce w niedziele 10 listopada. Rzecznik policji twierdzi, że obecność uszkodzonego znaku jest skutkiem szalonej jazdy kierowcy na amfetaminie ale...
  Wg artykułu z dnia 14 listopada
  http://miasto-info.pl/myslenice/7323,po-amfetaminie-jezdzil-dookola-ronda-bo-nie-chcial-zeby-z-naczepy-uciekli-wymysleni-zlodzieje.html
  zdarzenie to miało miejsce dzień wcześniej, czyli 13 listopada. Tak więc nie mógł być on sprawcą tego zdarzenia. Pogłoska o wypadku śmiertelnym szerzy się od dłuższego czasu.
  Z forum wynika, że zdarzenie miało miejsce najpóźniej przed 12 listopada, ponieważ w pierwszym poście wg relacji użytkownika agga, znicze stały już rano tego dnia.
  Swoją drogą nie wiem jak tirem można coś kręcić na tak małym rondzie. Wg mnie rzecznik policji chyba sam nie jest pewny co mówi.
  --------------
  Do Webmajstera, po zalogowaniu nie można wejść na forum, gdzie prowadzona jest dyskusja na ten temat, Application error...

  5 7