Zarabie: Lodowisko otwarte. Czekamy na wasze wrażenia z jazdy [WIDEO]

 • Szymon-M 23 gru 2013

  Rewelacyjny pomysł z tym lodowiskiem w Myślenicach. Byłem kilka razy, racja dla przedmówców że tafla nie jest w sanie idealnym, ale to według mnie jedyny mankament.. A skoro ma się poprawić, to będzie jeszcze lepiej.. Polecam, można się naprawdę wyszaleć, a ta godzina tak naprawdę wcale nie jest taka krótka :)

  3 4

Poszukiwani sprawcy napadu

 • Szymon-M 14 lis 2013

  Trzymamy kciuki ja i moje ziomki..! Jesteśmy z Wami HotSpot ! Ludzie lepiej pomóżcie a nie głupie komenty piszcie, bo to w niczym nie pomoże.. Gość prosił o pomoc, a nie o wytykanie błędów w pisowni.. Po co się zagłębiać w to co nie istotne.. Istotne jest to żeby dziewczyny czuły się bezpieczne, bo praca jak każda inna, pozwala przeżyć w naszych pięknych Myślenicach :)

  6 6

Zamaskowani bandyci obrabowali salon gier. Szuka ich policja i właściciele lokalu

 • Szymon-M 14 lis 2013

  piszę co myślę.. po prostu szkoda mi tych dziewczyn, to moje własne przemyślenia, nie muszę się ogarniać... A Ty nie chwytaj za słowa tylko zastanów się nad sensem całej tej sytuacji !

  11 7
 • Szymon-M 14 lis 2013

  to z tego wynika że w dniu tego napadu na ten salon gier były czyszczone serwery i materiał nie był rejestrowany.. Takie Myślenice właśnie.. Tak źle i tak nie dobrze.. Szkoda tylko tych dziewczyn.. Chcą dziewczyny na życie zarobić, a tu takie akcje.. Czemu one są winne.. Wiadomo jaka sytuacja na rynku pracy, każdy się chwyta czego może.. Nie krytykujcie..

  9 9