Wiadukt na Zakopiance: Likwidują przełączkę między jezdniami

 • 5 paź 2016

  dodam tylko co za idiota wymyślił, albo nie wpadł na pomysł, żeby nie było zjazdu z Polanki w stronę Zakopanego tylko trzeba będzie jechać do Orlenu.

  3 1

Myślenice: Wiadukt w tym miejscu chcą budować 22 firmy

 • 4 mar 2016

  Pytanie do odpowiedzialnych za projekt i decyzję. Czy jest przewidziany wyjazd na zakopiankę w stronę zakopanego czy nadal trzeba będzie w Jaworniku zawracać albo przez zatłoczone miasto rano sie przeprawiać. No chyba, że ta wąska dróżka obok zakopianki w stronę marimexu gdzie ledwo mijają się 2 samochody to jest to???

  2

Squash Myślenice!

 • 30 sie 2015

  Słuchajcie ja uważam że to pewna inwestycja. Ja sam osobiście raz grałem w squasha i wiem że mnóstwo ludzi chodziło by gdyby takie coś było w Myślenicach. Jestem pewny, że trzeba by było rezerwować terminy. Oczywiście przy okazji można by było rozbudować to o np. sale do pingponga może siłownię lub inną ciekawą dyscyplinę lub niekoniecznie. Temat bardzo szeroki. Ludzie są chłonni sportu tak jak zakupów.

Tenis stołowy

 • 10 lip 2015

  Witam. Czy w Myślenicach lub okolicy można regularnie pograć w ping ponga??? Czy są organizowane jakieś zawody dla dorosłych. Nie chodzi mi o uczniów szkół tylko dorosłych np. w wieku 30,40 i więcej lat????