WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

 • 11 paź 2014

  Tak naprawdę ważniejsze wybory są do rady gminy bo burmistrz sam nie rządzi to nie jest dyktatura. Prawda jest taka że obecnie w każdej gminie radni zachowują się lemingi brak swojego zdania i głosowanie jak góra nakazała. Obecnie mamy Jowy dlatego radzę wszystkim myśleniczaną by sprawdzić co obecni radni robili przez 4 lata. Bo bez kontroli to każdy system trafi szlak.

  12 2
 • 27 wrz 2014

  #bono
  Jeśli dla ciebie jest w porządku złodziejstwo obecnego państwa i nieustanna propaganda sukcesu, którą wciskają nam media to naprawde serdecznie ci współczuje niewiedzy i błogostanu, problem polega na tym że ten twój wróbel za 20 lat bedzie tak chudy i mały że nie bedziesz go wstanie upiec na ogniu bo najcieńszy rożnie bo bedzie za gruby. Takie myślenie to idealne odwzorowanie myślenia polaka od 25 lat. Co z tego że jest źle i bedzie gorzej ważne by się nic nie zmieniało bo ryzykować nie warto. Takim myśleniem to na zawsze zostaniemy murzynami europy krajem kolonialnym.

  5 4
 • 3 wrz 2014
  bono napisał/a:

  Może podasz personalia, bo sama nazwa KNP niczego nie gwarantuje, jeżeli są w niej podobni ludzie jak w poprzednich (a w każdej partii tacy są), to po przejęciu władzy będą robić to samo, ale z jeszcze większym ssaniem, bo z lasu.

  Przyjdź na spotkanie i sie przekonasz że raczej nie siedzi tam maciuś, czy inne staruchy od lat żerujące na naszym powiecie. A młodzi energiczni przedsiębiorcy którzy mają już serdecznie dość. A spotykamy się w czwartki 19:00 ul.jodłowa 1f empiro

  8 7
 • 29 sie 2014

  Dlatego trzeba jak najbardziej odciąć obecny układ od władzy. Dlatego KNP startuje w wyborach do rady powiatu myślenic by patrzeć na ręce tym złodzieją. By móc zdawać relacje co nasi ukochani przywódcy wyprawiają na naszym podwórku.

  15 11

Ranking Wspólnoty: Myślenice pierwsze wśród najbardziej zadłużonych miast powiatowych

 • 26 wrz 2014

  To ja mam pytanie od pana burmistrza. Czy prowadziłby Pan tak samo firme jak naszą gmine, czyli wydawał ogromne ilości pieniedzy przy niskich wpływa? Przecież każdy właściciel takiej firmy zbankrutował by szybko, a obecna władza zaciąga coraz to nowe pożyczki. Może za kilka mieście zobaczymy pracowników magistratu w chwilówkach?

  14 5

Wybory Samorządowe: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza Myślenic

 • 24 wrz 2014

  Polecam najnowszy ranking osiągnieć naszego ukochanego przywódcy. Długi Gierka to pikuś przy naszym zadłużeniu, ale nowe ronda i chodniki na wybory będą skończone!
  106% zadłużenia Myślenic ? Towarzysze by sie nie powstydzili. Takie efekty rozdawnictwa i nietrafionych kosztownych inwestycji...
  http://wmeritum.pl/niechlubny-ranking-najbardziej-zadluzonych-samorzadow/

  15 5

Ranking zamożności gmin pod względem dochodu z podatku na mieszkańca

 • 22 mar 2014

  Moim zdaniem ten ranking jest hańbą i dziwi mnie to że ludzie tego nie widzą. To ranking ile władza zabrała obywatelowi w danej gminie a nie gdzie jest bogato. Podatki muszą być ale na normalnym poziomie. Niestety przez katastrofalną edukacje finansową nasze społeczeństwo jest niestety głupie pod tym względem i jak takich kaczyński wyjdzie w telewizji i krzyczy by podnieść podatki najbogatrzym ludzie zamiast wywalić takiego kolesia na taczkach z kraju to mu klaszczą. Bo wiadome jest że podatki płacą tylko biedni, bogaci czy firmy mają specjalistów tylko po to by płacić jak najmniejsze podatki. I takiego kowalskiego nie stać na wiele rzeczy ale płaci za takiego krezusa. Podatek dochodowy trzeba zlikfidować natychmiast i wprowadzić na jego miejsce podatek pogłówny od każdego obywatela który jest zdolny do pracy bedzie płacił równą kwote. Zaraz pewnie pod moim komentarzem bedzie a jak państwo mi zapewni służbe medyczną czy szkołe. Odpowiadam nie zapewni bo to TY wiesz jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze i wybrać najlepszą polise, najlepszą szkołe itp. Cieżko to sobie wyobrazić? Prosty przykład zarabia Kowalski 1600zł brutto (2100 zł płaci przedsiębiorca) on dostaje ~1200zł. Czyli ten Kowalski nie płaci 400zł a 900zł i to tylko że on idzie do pracy i zarabia. Nie wliczam do tego VATów i akcyz albo koło 70% pensji takiego Kowalskiego idzie na zmarnowanie. I niech się znajdzie osoba która by nie była wstanie przy założeniu że rodzina to standardowe 2+2. Przy pensji 2100x2 opłacić podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego i emerytalnego oraz szkoły dla swoich dzieci. Przy otwarciu rynku ubezpieczeniowego jaki jest w stanach ceny ubezpieczeń poszły drastycznie w dół i każego byłoby stać na pakiet podstawowy. Dlatego ludzie przestańcie patrzeć na tych kretynów w sejmie bo oni żyją na wasz koszt i szukajcie ludzi którzy chcą przywrócić normalność. Gdzie każdy żyje na własny koszt

  2

Myślenice: Narkotyki w mieście. Dwa ujawnione przypadki w przeciągu kilku dni

 • 8 mar 2014

  Dla zatwardziałych zwolenników prohibicji polecam filmik http://www.youtube.com/watch?v=BY6gzL0qQN8#t=341
  Sam nie używam i nie bede ale historia uczy że żadna prohibicja nie wychodzi społeczeństwu na dobre.

  9 43

Porozumienie gmin: Pierwszy krok do otwarcia zalewu w Dobczycach?

 • 8 mar 2014

  zwłaszcza że ile ludzi ma dalej szamba w górnych biegach raby w lubniu czy wyżej i jakoś nie chce mi się wierzyć że wszyscy mają prawidłowo wybetonowane te szamba.

  7 4

Rondo gotowe. Jak oceniacie jego wykonanie?

 • 8 gru 2013

  projekt ronda na którym jadąc z dolnego nawet nie trzeba lekko kierownicy skręcić, można sobie na przestrzał jechać. Jakość na pierwszy rzut oka jest fatalna, zwłaszcza chodnika. Sam byłem świadkiem jak majstry kłóciły sie jak kostke się kładzie a i tak im wyszło fatalnie. Ta studzienka w środku chodnika to poezja nie chciało im się zrobić ładnie kostki dookoła to zalali betonem i wsio... Zamiast zrobić raz a porządnie to potem tylko firma zrobi na poprawkach...

  9 3

Harbutowice: Trwają prace nad budową stoku narciarskiego na Szklanej Górze

 • 7 gru 2013

  Unia daje to trza przewalić kase

  15 36

Jawornik: Kładka nad "Zakopianką" w 2015 roku

 • 6 gru 2013

  Boże co za paszkwil architektoniczny. Kto zaakceptował taki projekt... Chyba duża kaska w walizce poszła

  10 1