ALARMUJECIE: Brutalnie pobił koleżankę z klasy. Dzieci zamiast reagować, nagrywały filmy

 • 9 paź 2019

  Zgadzam się. ustawki były, są i będą. Trudno. Obecnie nie ma zadnego narzedzia do zmiany tej sytuacji. Problem jest tylko taki, ze teraz wszystko się nagrywa i upublicznia. Kiedys o całym zajsciu wiedziałyby tylko osoby, które tam były. Dzisiaj wie cała Polska. Jest to problem z którym młodzi ludzi moga sobie nie poradzic.
  A z drugiej strony ta dziewczynka niezła musi być skoro się na ustawke umawia z chłopakiem.

  13 10

Dalsze losy Myślenic zawierzone Matce Boskiej. Msza na Rynku przyciągnęła tłumy

 • 27 sie 2019

  Ludzie opamiętajcie się. Czcicie obraz! Nawet nie samą Matkę Bożą (co i tak jest złe) tylko obraz. Ukoronowaliście obraz i obchodzicie jubileusz tego wydarzenia.
  Btw na kazaniu Abp. Jedraszewski mówił o zgodzie udzielonej przez stolice apostolską na ukoronowanie obrazu. Zakładając, że Maryja ma moc i władze jaką jej przypisujecie to myślicie, ze potrzebowałaby jakiejs zgody na ukoronowanie obrazu? lol

  5 4

Grażyna Ambroży: Jestem osobą wierzącą, ale uważam, że nie należy łączyć spraw państwowych z wiarą

 • 27 sie 2019

  Bo kwestią nie jestt udowodnienie czym jest Bóg i czy istnieje. Liczy się czy w Niego wierzymy czy nie.
  Nawiasem mówiąc zawsze przy tej dyskusji przypomina mi sie fragment filmu "Constantin" . Archanioł Gabriel mówi do Constantina, ze jego problem polega na tym iż on WIE, ze Bog istnieje a zatem nie moze w Niego uwierzyć

  3 2
 • 27 sie 2019

  Wy jako katolicy macie opierac się na tym co kościół katolicki mówi o Bibli i dawać świadectwo tego, że praktykujecie swoją religie zgodnie z nakazami kościoła. A co do całego kultu maryjnego i czczenia Jej to radziłbym uważać bo akurat w Biblii na ten temat nie ma ani słowa. Jest za to napisane, ze czcić, wysławiać i modlić sie można tylko do Jedynego Boga i nikogo więcej.

  6 8