Jej życie odmieniło się w kilka sekund. Teraz walczy o powrót do zdrowia i liczy na Waszą pomoc

 • 30 lis 2019

  Również proszę o informację, czy działają jakieś licytacje dla Weroniki

  11

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 17 gru 2013

  Dziękuje za odpowiedzi, ale jedno jest pewne ja jeżeli chodzi o odzież to bym w Myślenicach dla swojego synka też nic nie kupiła. A co Państwo myślą o sklepach z bielizną?

  1 1
 • 12 gru 2013

  Witam,
  Nie dawno przeprowadziłam się do Myślenic i powiem szczerze, że jestem rozczarowana jakością obsługi w sklepach, szczególnie tych z rzeczami dla maluchów. Jak można prowadzić sklep z rzeczami dla dzieci a mamę z dzieckiem traktować jak największego intruza i zło :/ Niby jest wszystko ale jak przyjdzie coś konkretnego kupić to ciężko. Myślę o otwarciu czegoś swojego w tym mieście ale chciałam zapytać czy Wam mieszkańcom brakuje jakiś konkretnych z klepów z konkretnym asortymentem?Nie wiem na co mieszkańcy stawiają na jakość, cenę......

  2 10
 • 7 lis 2013

  Witam,
  Proszę o pomoc w podpowiedzeniu gdzie w Myślenicach można kupić bieliznę dziecięcą (skarpety, rajtki) Chodzi mi o bawełniane rzeczy np. firmy moraj. Czy jest gdzieś sklep z bielizną damską i dziecięcą (rajstopy, skarpetki). Nie znam dobrze Myślenic i nie wiem gdzie się udać.

  1 5

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 27 lis 2013

  Witam,
  Czy ma ktoś nr telefonu do Pani Sylwi z Tokarni?

  1 7

Butki dla Naszych dzieci :)

 • 6 lis 2013

  A co myślcie o obuwiu Ren-but?

 • 3 lis 2013

  Witam,
  Chciałam prosić wszystkie chętne mamy o podzielenie się ze mną opinią na temat tego jakie najczęściej kupujecie obuwie dla swoich pociech w jakich przedziałach cenowych? Jakich butów waszym zdanie brakuje w Myślenicach tzn. jakiego sklepu z jakimi butami? Ja jestem mamą 2-latka i powiem szczerze, że nie znalazłam nigdzie poza pantofelkami obuwia Ren But, czy tymi bucikami nikt nie jest zainteresowany? Są tańszą alternatywą Bartków czy Emeli, Geox-ów. Mam takie wrażenie że chcąc kupić buty dziecku tą są takie za 200 zł bądź chińskie za 30 twarde jak kamień. Czy kupujecie częściej drogie buciki czy te całkiem tanie? Myślę o stworzeniu jakiegoś przyjaznego sklepu z butami dla Naszych dzieci i tak się zastanawiam czego Wam Mamom brakuje?

  2 2