Myślenice. Gmina po raz drugi ogłasza przetarg na budowę trzeciej niecki krytego basenu

 • 17 sty

  Mamy także szereg wielowariantowych koncepcji...

  38 1

Myślenice. Opracowanie wielowariantowej koncepcji obwodnicy miasta droższe niż zakładano

 • 5 gru 2022

  Zaraz cie klakierzy zlinczuja :)

  14 1

Krzyszkowice. Historia o tym jak samorządowcy zapowiadali budowę tunelu i jak ten ciągle nie powstał oraz o dyskusji mieszkańców z władzą 

 • 23 lis 2022

  O jakie miłe kółeczko adoracji wzajemnej:D Bardzo ładnie :)

  4

Myślenice. Kierowca biskupa zaatakowany nożem na Chełmie

 • 16 lis 2022

  Co ty za głupoty piszesz? Debil szedł nawalony przec Chełm i szukał zaczepki. Trafiło się na kierowce biskupa. Równie dobrze mogło trafić na ciebie czy na mnie.

  5 2

Tokarnia, Lubień. Ruszają procesy wójtów w sprawie wyborów kopertowych w 2020 roku

 • 4 lis 2022

  Krążą gdzieś... W końcu zostały przekazane jakiejś spółce...

  7
 • 3 lis 2022

  Madka karmicielka nie da jarka skrzywdzić! Nie dopuści, by za nielegalne działania trafił przed sąd. A jeśli tak się stanie i sąd go skarze to tym gorzej dla tego sądu.

  17

Alarmujecie. Mogiła Armii Czerwonej na cmentarzu komunalnym w Myślenicach zasłonięta czarną folią

 • 2 lis 2022

  Ale wy macie ###w tych głowach...

  10 6
 • 2 lis 2022

  Może napisał nim przekaz przyszedł co mówić mają ;)

  7 8

Kraków pokazuje nowe warianty drogi S7. Kolejne gminy przeciwne takiemu przebiegowi

 • 2 paź 2022

  Osoby, które znam i mieszkają w sąsiedztwie takich konstrukcji twierdzą "że im nie przeszkadzają" lub " nie dostrzegają ich". Są dka nich naturalne.

  1 5
 • 29 wrz 2022

  Ciężko mi zrozumieć głosy krytykujące pomysł estakady nad Górnym Przedmieściem. Jeździmy w Alby, do Chorwacji czy Włoch. Tam takie rozwiązania sa na porządku dziennym i bardzo często przebiegają ponad miastami czy wioskami.

  16 22

Żółte autobusy dojechały do ściany. Trasę Myślenice-Kraków będą obsługiwać do końca września

 • 27 wrz 2022

  Na szczęście prawactwo nie sapie :) Prawactwo jest szczęśliwe. Prawactwo rozpływa się pochwałach dla Jarosława. LEwactwo tylko spiskuje i sieje ferment. Na szczęście jest Hemingway, który tłumaczy jak jest.

  7
 • 27 wrz 2022

  to zebra o hajs czy problemy zdrowotne? Znowu wam sie linia wypowiedzi sypie. Zróbcież sobie jaką grupe na messengerze i ustalcie co pisać.

  6
 • 27 wrz 2022

  Mirio, Tobie naprawdę się wydaje, że jak ktoś się z toba nie zgadza to z peło a jak z peło to Mierciu / Darek? No wyobraź sobie, że takich osób jest więcej, którym się nie podoba co pis robi w mieście i kraju. i nie są trolami, komuchami, agentami putina i całą resztą osób które regularnie wymienia prezes.

  8
 • 27 wrz 2022

  od dwóch kadencji... Jeśli pamięć mnie nie myli to pis rządził także przed platformną. Czy w trakcie tych rządów 2006-2007 poprawiła się jakość komunikacji?

  10 1
 • 26 wrz 2022

  Mirek, to w końcu gmina jest odpowiedzalna za transport czy nie? Węź do Jarka zadzwoń i ustalcie jedną linie wypowiedzi.

  9 3
 • 26 wrz 2022

  Tymi samymi złomami jeżdzono także za pisu :) także ten... strzał w kolano.

  8 5

Kryzys komunikacyjny. Jarosław Szlachetka: Robimy wzystko co w naszej mocy, aby utrzymać połączenia po 30 września

 • 27 wrz 2022

  Dratewka, wyobraż sobie że na świecie nie każdy który jest za pisem musi być za platformą. Nie musi też być za konfederacja, sld czy psl. Może po prostu być. Zrzuciłeś "bo on za platforma" i nadal nie ma odpowiedzi na pytanie...

  7 1
 • 26 wrz 2022

  To możewy się zdecydujcie w końcu! Raz pisiory pisza "co chcecie od burmistrza! To nie on odpowiada za transport", by za chwilę pisać " tylko burmistrz może to załatwić".

  30 8

Poseł Marek Sowa: „Małopolska Kurator Oświaty przez siedem tygodni blokuje postępowanie wyjaśniające w stosunku do nauczyciela, polityka PiS-u z Myślenic”

 • 19 sty 2022

  Lata temu byłem uczniem tego nauczyciela. I już wtedy był znany ze specyficznego języka i zachowań. Pamiętam, że będąc w liceum nasza wychowawczyni odbyła z nim rozmowę po jakiejś konfrontacji z uczniem. Więc takie zachowanie nie pojawiło się wczoraj a było od lat. Czasy się jednak zmieniły i zmieniła się świadomość ludzi. Zachowania, które kiedyś przechodziły dziś są nie do pomyślenia. Kiedyś sprawa ode mnie z klasy została zamknięta rozmową wychowawcy i przeprosinami. Dziś uczniowie i rodzice wiedzą, że mają swoje prawa. Uprzedzając, uczniowie w wieku licealnym potrafią być strasznymi burakami... i potrafią wyprowadzić z równowagi. Nauczyciel jednak powinien trzymać nerwy na wodzy. Ta sprawa powinna być wyjaśniona od A do Z. I wbrew temu co piszą klakierzy burmistrza nikt nie przesądza o winie. Ujawniła się natomiast pewnego rodzaju tajemnica poliszynela. Wiele osób pewnie ma w pamięci sytuacje z tym nauczyciele i teraz zaczęli mówić.

  I jeszcze jedno, Jak czytam komentarze o dwulicowych dzieciach i o tym jakie to dzieci są winne to aż się słabo robi. To tak jakby mi ukradziono rower i ktoś powiedział, że to moja wina a nie złodzieja bo źle go zapiąłem.

  11 2

Myślenice. Zapowiadają budowę tras rowerowych na Chełmie i Uklejnie. Czy pojedziemy nimi w 2022 roku?

 • 10 sty 2022

  IMO szlachetka jak i jego klakierzy to dno ale...
  trzeba przyznać, że temu pomysłowi kibicuje i mam nadzieje, że wyjdzie. Sam jeżdżę enduro i XC (dla niezorientowanych to dyscypliny kolarstwa górskiego) i korzystam z miejsc jakie planują zbudować w Myślenicach. Bielsko-Biała czy Srebna Góra to miejsca które przyciągają fanów MTB z całej Polski i nie tylko. Górki myślenickie mają gigantyczny potencjał, który na pewnym etapie został zmarnowany. Mam nadzieje, że wkrótce zamiast jechać na single do Bielska będę mógł jechać do Myślenic.

  Komuś może się wydać "o kurna, pol milijona cebulionów za ścieżke! Panie! My ze szwagrem za pińcet złoty zrobimy". Niestety, takie są koszty. Pomijam koszt budowy ale projektowanie, warunki itp papierologia kosztuje sporo. Utrzymanie tras - podobnie. I nie chodzi i odśnieżanie ale o to, że trasy się zużywają. Bandy po deszczach są miękkie i wystarczy, że ktoś po nich pojedzie i koleiny gotowe (to przykład).

  Ten jeden raz wierze, że szlachetka robi coś dobrze ale zobaczymy jak wyjdzie finalnie. Poza tym, ciągle i bez ustanku ***** *** i konfederacje. ;)

  5 5

Jak sto lat temu wyglądali i żyli mieszkańcy regionu? Historia zapisana na zdjęciach Muzeum Etnograficznego

 • 29 gru 2021

  Wspaniała sprawa!!! Wielkie brawa dla konserwatorów :D

  32

Radni przegłosowali podwyżki diet dla siebie i burmistrza. "Nie ma wątpliwości, co do zaangażowania i pracy na rzecz gminy i mieszkańców"

 • 5 gru 2021

  Chyba jedną z większych wad demokracji jest fakt, że miernoty z politycznym zapleczem bez umiejętności z wolu suwerena sprawują władzę. I nie jest to zarzut do jednej, czy drugiej strony politycznej ale do demokracji jako systemu. Rzadko bowiem trafia się osoba pracująca dla ludu a nie pieniędzy i stanowisk. Ostatnie podwyżki dla radnych i burmistrza oraz wypowiedzi radnych moim zdaniem całkiem wyraźnie pokazują że brak w naszym mieście Mężów Stanu. A szkoda.

  7

Myślenice. Podatki od nieruchomości w górę. Podwyżkę najbardziej odczują przedsiębiorcy

 • 3 gru 2021

  Myśle, że do wypowiedzi radnego Fity brakuje tylko zaintonowania "Bogurodzicy"

  67 5
 • 3 gru 2021

  Boże! Ten Fita to nawet się składnie wypowiedzieć nie umie :(

  149 6

Minister przywiozła "pieniądze". Szkołę na Chełmie przebudują na centrum dla niepełnosprawnych. Jak ich tam dowieźć, skoro na dole stoi „zakaz ruchu”?

 • 1 gru 2021

  Raczej nie znalazł a dodrukował

  2
Mieszkanie na sprzedaż - 51m2 - Myślenice, ul. Dunin-Brzezińskiego

Mieszkanie na sprzedaż - 51m2 - Myślenice, ul. Dunin-Brzezińskiego

Na sprzedaż moje prywatne mieszkanie o powierzchni 51,03 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze bloku z 2007 r. przy ul. Jana Dunin-Brzezińskiego w Myślenicach. W najbliższej okolicy: - przedszkole i żłobek - 100 m - szkoła podstawowa - ok 500 m - basen - 200 m - las - ok 1,5 km - ce...

484 500 zł Myślenice 18 maj