Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 23 sie 2014
  Wojtek i Irena napisał/a:

  Kochani, gorąco polecamy restauracje "Grzybek" w Stróży!!!
  Wraz ze swoim obecnym mężem 2 sierpnia 2014 mieliśmy w Grzybku imprezę weselną, i było po prostu cudnie!!! Przepiękny ogród, do sali restauracyjnej jest podpięty namiot, gdzie tańczyliśmy do białego rana, lampki, lampiony, świece po prostu bajka. Mieliśmy ok 100 gości, żadnego ścisku, stoliki ustawiane wedle życzeń, a Pan Piotr menedżer restauracji spadł nam z nieba, doradzi, dopasuje, domówi, dokupi, każda nasza prośba kończyła się słowami :"nie ma problemu", na dodatek robi przepyszne jedzenie, goście byli zachwyceni a grill na weselu zrobił furorę!!!
  Ubranie sali mieliśmy w cenie, wybraliśmy kolor zielony, i to był strzał w dziesiątkę, Pani Grażynka bardzo stylowo udekorowała naszą salę.
  Brak korkowego, żadnych ukrytych kosztów, napoje dostępne bez ograniczeń, ciasta oraz Tort weselny z Myślenickiej cukierni u Dziadkowca również były w cenie i były przepyszne.W przyszłym roku planujemy zrobić tam małe przyjęcie z okazji pierwszej rocznicy :). Zjeździliśmy cały powiat myślenicki oraz część Krakowa, żadna oferta nie przebiła Grzybka.
  Bardzo mocno dziękujemy kochanemu P.Piotrkowi za wszystko, w imieniu swoim i naszych gości !! Irena i Wojtek

  To mi wygląda na samo reklamę. To miejsce nie nadaje się na wesele może na poprawiny to tak. " Zjeździliśmy cały powiat myślenicki oraz część Krakowa, żadna oferta nie przebiła Grzybka " Ktoś sobie chyba tutaj żarty robi z ludzi dawno się tak nie uśmiałem :) . Proponuje zapoznać się z mapą powiatu myślenickiego i gwarantuje że znajdzie się przynajmniej z 10 takich miejsc gdzie spokojnie przebiją ofertę grzybka nie wspominając już o części Krakowa. Jako restauracja to może i funkcjonuje to ale do organizowania wesela to chyba już przesada.

  8 5