Spiderman z Trzemeśni powraca!!

 • Kinga 18 paź 2013

  Wypowiadają się chyba Ci co sami nic od siebie zrobić nie mogą. Skoro chłopak ma pasje top niech ją rozwija, nikt z nas nie urodził się geniuszem,żeby coś się udało musi chłopak próbować, a jak kogoś kole to w oczy niech nie ogląda i nie dodaje bezsensu komentarzy, które jedyne co mają na celu to dołować chłopaka, bo krytyką tego nie nazwie. Żal mi was.

  9 15

Koniec horroru w Węglówce. Policjanci złapali podpalacza

 • Kinga 8 paź 2013

  Bo Myślenicka Policja tylko potrafi znęcać się nad kobietą psychicznie, jedynie w tym są dobrzy.

  2 3
 • Kinga 3 paź 2013

  nazywa się do zastraszanie, policja wie doskonale jakie chwyty stosować by złamać człowieka o słabej psychice, większość nie wytrzymuje i załamuje się, a oni to wykorzystują- czysta manipulacja, uczeni są tego

  4 1
 • Kinga 2 paź 2013

  Popieram, miałam ostatnio do czynienia z funkcjonariuszami myślenickiej policji, znęcali się nade mną psychicznie, popychali, ubliżali i oni śmią się nazywać stróżami prawa. Skargę zgłosiłam do komendanta, ale myślę, że do prokuratury też zgłoszę. To nie policjanci to bestie w człowieczej skórze, myślą że jak są u władzy to wolno im wszystko.

  5 2

Lubień: Wpadli z narkotykami. Mieli je też w domu

 • Kinga 8 paź 2013

  Bo Policja z Myślenic jedyne co ma to niewyszkolony personel który znęca się nad kobietami psychicznie, nieudolne bestie.

  9 3

Speluna!!

 • Kinga 30 wrz 2013

  Największa speluna to Stach w Tenczynie. Biją tam ochroniarze kobiety, przydałby się ktoś kto zamiesza trochę w ich zdemoralizowanym lokalu. Kradzież jest tam na 1 miejscu, a ochroniarz Wojtek to damski bokser.

  17 2