Węglówka: Kolejny pożar we wsi

 • 16 paź 2013

  drogi kolego. no nasza policja jest chora i na to nic nie poradzimy. oni zrobili swoje i premie wzieli. teraz wszystko w rekach sadu i adwokata. mam nadzieje ze bardzo szybko go wypuszcza.

  3 1
 • 12 paź 2013

  policja zatrzymała niewinnego bo chcieli premie i bardzo im się spieszyło bo na drugi dzień po zatrzymaniu pobrali urlopy i wyjechali do pracy za granice.

  17 2

Koniec horroru w Węglówce. Policjanci złapali podpalacza

 • 9 paź 2013

  ludzie Wy jesteście nie doinformowani. Ktoś coś powiedział tamten coś dołożył i wychodzi później głupota. Szkoda dyskusji z takimi ludzmi jak Wy.

  2 2
 • 9 paź 2013

  cała wieś czy pojedyńcza liczba . Bo to co ja wiem to większość ludzi jest za nim. i po co wracasz ciągle do tego samochodu a nie popatrzysz na ogół spraw. jest w areszcie a podpalenia nadal są.
  gdy podpalenia były on był w pracy. i twoim zdaniem to nadal on robił, chyba telepatycznie.

  2 1
 • 9 paź 2013

  Bardzo dziękuje za pomoc.

  3
 • 9 paź 2013

  Człowieku jaki ty jesteś we wszystkim świetnie poinformowany, ta policja to chyba u Ciebie na kawie przesiaduje i wszystko ci opowiada jesteś tak jak ta policja. i napewno osoby które go znają zrobią wszystko żeby go wyciągnąć bo wiedzą że jest niewinny. Skoro on podpalał a teraz jest w areszcie to z skąd znów podpalenia. Zastanów się nad tym co piszesz.

  3 2
 • 8 paź 2013

  to było do przewidzenia że prawdziwy podpalacz długo nie wytrzyma, a w areszcie siedzi nie winny chłopak.

  5 10
 • 3 paź 2013

  a może to ty zrobiłes skoro jesteś tak rewelacyjnie poinformowany i dokładnie wiesz jak to wyglądało. Bo z tego co ja wiem to na chłopaka nie mają żadnych dowodów. tylko to że go zmusili do przyznania się i podpisał co mu podsuneli.

  6 3
 • 2 paź 2013
  onyxonyx napisał/a:

  radziu1003 napisał/a:nareszcie jakiś sukces pseudo funkcjonariuszy z myślenickiej policji - brawo.Popieram, miałam ostatnio do czynienia z funkcjonariuszami myślenickiej policji, znęcali się nade mną psychicznie, popychali, ubliżali i oni śmią się nazywać stróżami prawa. Skargę zgłosiłam do komendanta, ale myślę, że do prokuratury też zgłoszę. To nie policjanci to bestie w człowieczej skórze, myślą że jak są u władzy to wolno im wszystko.

  to droga koleżanko życze powodzenia i wytrwałości. Ponieważ osoby które zgłosiły skarge na policjantów do komendanta bardzo źle skończyły. Niestety ale nasza chora policja jest bardzo mściwa. Niestety ale mamy przykład na artykule wyżej. Chłopak też był nachodzony przez policje, nękany, zastraszany a gdy złożył skarge to zrobili z niego przestępce.

  1 2
 • 27 wrz 2013

  z czym żeś ty sie na głowy pozamieniał...? dowalić mu 10 lat i 50 razy gumową pałą przez plecy...z resztą zdesperowani panowie w pierdlu zrobią z nim porządek...;d[/cytat] -

  tą pałą to ty powinieneś dostać.

  3 4
 • 26 wrz 2013

  został zastraszony przez policje i dla tego się przyznał. mam nadzieje że już nie długo sprawa się rozwiąze pomyślnie

  13 5
 • 26 wrz 2013

  Wypowiadają się ci ktorzy nie znają tematu , faktów i jego samego. wyczytały informacje nie prawdziwe. Każdy portal pisze to samo a nikt tego nie sprawdził.
  Policjanci zaś liczą już premie mimo , iż znależli kozła ofiarnego a nie podpalacza. jeśli jest tutaj ktoś z tej wsi i zna dobrze temat podobnie jak ja to weźcie się w garść i zacznijcie coś robić. niewinny chłopak siedzi teraz i Bóg wie co tam przeżywa nie patrząc już na to co przeszedł do tej pory że się przyznał. Węglówka i tak dalej nie jest bezpieczna skoro świr jest na wolności a młodemu chłopakowi co "muchy by nie skrzywdził" właśnie rujnuje się całe życie. Ludzie ratujcie go i pomóżcie jego rodzinie w walce o sprawiedliwość bo jak widać w naszym kraju i przy naszym wymiarze sprawiedliwości przestępce można zrobić w 2 dni. bezradność policji polega w tym przypadku na tym "nie możemy ujawnić prawdziwego podpalacza to sobie podpalacza na komisariacie zrobimy z niewinnego, przestraszonego i naiwnego chłopaka" Ludzie trzeba to wszystko nagłośnić w mediach bo jak nie narobi się szumu koło tej sprawy to chłopak zgnije w więzieniu.

  10 8