Lodowisko

 • 13 sty 2016
  alapatala napisał/a:

  Jak na razie to inwestor ale jest już na dobrej drodze

  Na dobrej drodze by go pozwać za problemy z prądem w okolicznych domach. W momencie gdy dostali przydziały prądu to wciąż wywala w domach fazy parę razy dziennie, partacze do kwadratu !!!! Nie jest to wina Taurona .

  17 7

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 10 gru 2015

  Chyba zdrowie ma nie najgorsze parę tygodni temu w jednej z myślenickich knajp popijającego piwko widziłam Pana JT więc nie wiem o co tu chodzi.

  10 13

Świąteczny rynek

 • 4 gru 2015

  Jak zwykle byle jak, to samo, wiejskie dzwonki i mamy święta na rynku , oj urząd się "postarał".Jeszcze rekinami nas straszy .

  10 7

Uchodźcy w budynku socjalnym w Jaworniku.

 • 27 lis 2015

  Poważnie???? przecież hala sportowa dobre miejsce dla uchodźców, ale z tego nie będzie kasiorki więc lepiej powiedzieć nie imigrantom.

  7 8

Woda w naszych kranach - JAKOŚĆ I CENA

 • 22 lis 2015

  bill to prezes wodociągów bądź najbliższy współpracownik smutne ale prawdziwe. Płacimy słono za wodę stawki zdecydowanie za wysokie.Mieliśmy szansę w wyborach ubiegłorocznych, ale niestety większość szła ślepo za Maciusiem, jest jak jest.

  9 1

List do Pana Macieja Ostrowskiego Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

 • 4 lis 2015

  Zwróćcie uwagę na poparcie listu Andrzeja Nowaka a postu burmistrza. Bez komentarza, szczekajcie , plujcie, wyzywajcie , szczujcie, szukajcie, ja już mam dość was tego forum i całego naszego myślenickiego grajdołu. Wiem, wiem powiecie" to spadaj stąd", bo to wasza retoryka,a jak nic nie powiecie to będę niezmiernie zdziwiona :)

  25 7
 • 1 lis 2015

  D***lizy burmistrza jak zwykle zwarte i gotowe.List otwarty świetny w pełni zgadam się ze spojrzeniem Pana Andrzeja

  42 17

ALARMUJECIE: Okolice lasów w Krzyszkowicach pełne martwych zwierząt

 • 3 lis 2015

  Mam nadzieję że zostało to zgłoszone policji można rówież powiadomić animals w Krakowie.To takie smutne jak ludzie potrafią być okrutni. Oby jak najszybciej ich dorwali, choć obawiam się czy tego nie robi ktoś komu wydaje się że może więcej niż inni.

  52 25

Złodzieje na cmentarzu w Polance

 • 1 lis 2015

  Droga Lilko1 nie odkryłaś Ameryki niestety hieny cmentarne były są i niestety będą.Porządny katolik nie kradnie i nie klepie różańca tylko się modli. Nie musisz od razu atakować zrobił to jakiś lupm zapewne dla wódy.Nauczona doświadczeniem innych kwiaty i znicze na dzisiejsze święto przynoszę na groby bliskich w dniu dzisiejszym mnóstwo osób tak robi. Rozumiem oburzenie ale bądź taką zołzą.

  13 2

Jarosław Szlachetka: Jestem do dyspozycji wszystkich, którzy zechcą współpracować

 • 28 paź 2015

  Ze smutkiem muszę stwierdzić że poniekąd nie jestem zdziwiona poziomem powyższych wpisów, przykład niestety idzie z góry. Wystarczy wejść na publiczny profil Pana burmistrza i przeczytać jego pełne żenady wpisy. Jak sam podkreśla jest historykiem absolwentem bodajże najlepszej uczelni w kraju UJtu, zatem wykształcony człowiek jak również dyrektor urzędu, przewodniczący rady miasta, a zachowanie iście prostackie. Panowie wykształcenie zobowiązuje. Nie pomogła wasza histeria na facebooku, wasza nienawiść do Pana posła Szlachetki. Pan burmistrz gratuluje wygranej pani Filipiak hahaha śmiech na sali, zapewne z wyjątkową starannością będzie dbała o Myślenice.Drodzy włodarze trochę pokory to większość z nas wybrała Pana Szlachetkę, większość która i was wybrała na stanowiska które piastujecie, jesteście naszymi reprezentantami i gdyby nie my was również i tu by nie było. Zatem skoro Panie burmistrzu ma pan profil publiczny na fb to proszę być bardziej powściągliwym, chce pan być szanowanym to szanuj innych, to nie piaskownica gdzie mali chłopcy obkładają się równo łopatkami gdy coś nie po ich myśli. Pasują tu jak nigdzie indziej słowa >PRAWDZIWEGO MĘŻCZYŻNĘ POZNAJE SIĘ PO TYM NIE JAK ZACZYNA ALE JAK KOŃCZY.

  58 33

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: PiS triumfuje. W powiecie ma 2/3 głosów. Jarosław Szlachetka w Sejmie

 • 27 paź 2015

  Oczywiście kibicu1111 masz rację Jarosław Szlachetka wybrał się sam, bądź krasnoludki ,przecież nikt go nie chciał ,a on wyczarował sobie ponad 9000 głosów. Moim zdaniem należy to zgłosić do Państwowej Komisji Wyborczej, niech badają . Dzisiaj mój drogi musisz pogodzić się z tym ,że mamy posła z Myślenic wybranego w wolnym kraju, w wolnych wyborach i dzisiaj sukcesem jest ponad 9000 głosów , mimo iż było wielu którzy specjalnie wywieszali panią Filipiak również z PiSu by odbierała głosy panu posłowi Jarosławowi to on "zgarnął " większość drugi wynik po Beacie Szydło.

  16 7

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

 • 23 paź 2015
  małyksiąże napisał/a:

  Szlachetka miał podobno być przeproszony, a tu na polecenie prokuratury policja prowadzi postępowanie....... będzie się działo.

  Nie podobno tylko na pewno ma być przeproszony i podaj źródło tych rewelacji prokuratorsko-policyjnych

  5 3
 • 20 paź 2015

  Proponuję przeczytać dzisiejszy dodatek myślenicki do dziennika polskiego bo jakoś cichutko na ten temat pieniacze gdy przegrali cicho sza jak myszki pod miotłą

  8 1
 • 15 paź 2015

  Przy braku konstruktywnych argumentów w stylu PO zaczynacie straszyć PiSem jakie to jest żałosne

  12 9

Kocham PiS

 • 23 paź 2015

  Gdzie się znajduje ta informacja o prokuratorze i policji bo nie podajesz źródła, czyżby brudna zagrywka z Twojej strony.

  6 3

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Marek Łatas musi przeprosić kandydata na posła

 • 22 paź 2015

  Z przeprosinami niestety nie spieszy się. Zawsze można przecież po wyborach, ciekawe czy w gazecie Myślenickiej dzisiaj będzie info ale z tego co już wiem to pewnie nic, bo przecież to gazeta miłościwie nam panującego

  9 5

GALERIA MYŚLENICKA

 • 22 paź 2015

  Tyle że w biedronce można kupić również towar tzn. "niebiedronkowy" w bardzo konkurencyjnych cenach.

  17 6

Jaka cena gazu ziemnego w Myślenicach ?

 • 20 paź 2015

  Najlepiej zadzwonić do punktu i zapytać, każda taryfa ma nieco inne ceny

  3

Handel kwiatami i zniczami przy rynku

 • 19 paź 2015

  A kto tam o zdrowym zmysłach będzie chodził? wymyślili sobie plac targowy w głębokiej d..... Tradycja handlowania koło rynku jest była i mam nadzieję że będzie. Dla nas mieszkańców z centrum to wygodna alternatywa, zresztą wystarczy pojeździć tu i tam każde szanujące się miasto ,miasteczko ma w obrębie centrum targ warzywny, owocowy, a okres świąt tematyczny handel więc nie widzę tu żadnego problemu, by tematyczne

  25 4

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 15 paź 2015

  Przerażająca jest beztroska właścicieli suń i psów, tu w ogóle nie powinno być takich postów jak poszukiwanie właścicieli Sama musiałam apelować o zgłoszenie się do lecznicy właścicieli. Ludzie opamiętajcie się wreszcie i więcej troski o swoich czworonogów, to nie zapadnięta wieś tylko miasto pełne niebezpieczeństw czyhających na każdym kroku. Skoro tak kochacie swoje zwierzaki to dlaczego narażacie je na wielkie cierpienie kiedy dojdzie do wypadku ?????

  6 1
 • 2 paź 2015
  misyogi16 napisał/a:

  B666 on często się pląta w tamtych okolicach, kiedyś udostępniłam post na facebooku i zostałam przez właścicielkę psa "opieprzona", bo to jej pies i ona może sobie decydować o tym, że biega sam bez opieki :)

  Ludzie to mają tupet..... a potem wypadek nieszczęście tak jak wyżej zmiażdżona miednica itp. Ale takie wypowiedzi świadczą o bardzo "lotnej kulturze" właścicieli. Sama mam psa i zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności za niego w każdej chwili.

  3
 • 1 paź 2015

  Na szczęście piesek doczekał się właściciela :)

  8

BASEN ODKRYTY ZARABIE !

 • 12 paź 2015

  To jest śmieszne i zarazem smutne pada śnieg a basem na zarabiu pełen wody, czyżby miało być nowe lodowisko nad Rabą??? co za gospodarność!!!

  7 1

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

 • 5 paź 2015

  mysleniczanin007 nie umie czytać ze zrozumieniem smutne:(

  7 2

Odebrali statuetki PRYMUSA. Najlepszy miał średnią 5,70

 • 1 paź 2015

  Serdeczne gratulacje, zwłaszcza dla uczniów ZSTE bo niezaprzeczalnie stanowią wśród prymusów najliczniejszą grupę.

  14 5