Koniec horroru w Węglówce. Policjanci złapali podpalacza

 • 25 wrz 2013

  Hihi Kurde spodobało mi się twoje określenie mianowicie "Niedobrego młodzieńca" który podpalał ! Hahahahah takie delikatne określenie tego łobuzerskiego nastolatka ! :-))

  8 2
 • 25 wrz 2013

  Ale Już widzę admin poprawki robi.Co już musieliście wyciąć to że napisałem cytuję "Debil" ?? A co nie jest tak ? Kim on jest? Pfff Boże administracja nie róbcie się tacy uświęceni,żeby wycinać słowa które tak naprawdę nie są żadnym wulgaryzmem a określeniem takiego typu człowieka jak ten bez mózgu "Matołek" !!!

  11 3
 • 25 wrz 2013

  Przyznał się do tylu,co mu udowodnili.Trudno darmo by sam na siebie kręcił bata,choć wydaję mi się że i tak to zrobił, cytuję :"Debil" skończony myślał że Co? że przy takiej serii podpaleń przejdzie mu to płazem? Gdyby to było jednorazowe zajście dajmy na to,to pewnie by i się mu upiekło.Nie koniecznie było by że podpalacz, na pewno znaleźli by jakieś inne wytłumaczenie.Ale sam chyba bardzo chciał tego,i pchał się by pójść do więzienia.Teraz niech go tam nieźle w dupsko pakują w pierdlu bo takie "Sfołocze" trzeba tępić.Jak można robić taką krzywdę innym ludziom.Toż to nie człowiek tylko potwór.I zasługuję taki na taką samą krzywdę jaką on wyrządził innym.Nie znoszę gdy ktoś wyrządza drugiemu krzywdę.Ale takiego to mi nie będzie żal bo chyba nie ma 5-latek i zdaję sobie chyba sprawę z tego co on w ogóle zrobił..Mogę się mylić, bo też może się tak zdarzyć że ma coś nie tak z główką i działał nieumyślnie ale to i tak pewnie biegli go zbadają. Nie zmienia to jednak faktu i raczej teraz to już mu nic nie pomoże.Młody chłopaczek całe życie przed nim ale co chciał to ma !!!!!

  10 3