Pierwszy przypadek potwierdzenia koronawirusa u mieszkanki powiatu myślenickiego

 • 22 mar 2020

  Bzdura, jeśli są zwolnienia to tylko "czasowe" w związku z brakiem możliwości wykonywania pracy. Choc dużo osób pracuje tam z PL bez rejestracji...

  11 15

Marszałek chce zmobilizować gospodarzy. Nie wszystkie gminy realizują ustawę antysmogową

 • 25 sty 2020

  Program czyste powietrze, dokumenty podpisane wysłane elektronicznie i pocztą we wrześniu czekam na podpisanie umowy, do kiedy? Informacja mówi że do roku... Sam program jest wadliwie skonstruowany osoby które mieszkają w domach z kilkuwarstwowa ściana koniecznie muszą wziąć eksperta bo inaczej program przydzieli im ocieplenie 25-30 cm kuriozum bez odpowiedniego przeliczenia lambdy dla styropianu co wpływa na zmniejszenie jego grubości.
  Informacja ze strony urzędow w Krakowie żadna, nikt nic nie wie o ile jeszcze odbiorą telefon. Po zakończeniu wymiany pieca i węzła cieplnego kolejne bieganie za protokołami.
  Pomysł dobry ale wykonanie pod względem formalnym z lat 80 tych

  6 1

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 1 sty 2020

  Widziałem go ok 19-20:00 biega od strażnicy do kapliczki

Czystośc powietrza

 • 24 lis 2019

  W Borzęcie i Jaworniku airly wyłączony od dawna. Chyba kupię nettigo i podłącze do sieci by udostępnić wynik innym (brakuje mi jeszcze sensora voc)

  1 2

KRYPTOWALUTY

 • 7 lut 2018

  Tak z dozą humoru wolę określenie gruba ryba niż rekin haha

  1
 • 7 lut 2018

  Czy miałeś lub masz jakieś kryptowaluty ?

  1
 • 7 lut 2018

  Nie naciągam innych tylko tłumaczę że wszystko ma swoje plusy i minusy a tym bardziej nie namawiam nikogo do inwestowania. Gdybyś przeczytał uważnie mój post zrozumiałbyś i nie przeinaczał iż do wszystkiego trzeba podejść z dystansem i zimną kalkulacją. Zachowujesz się mało dojrzale a ataki w Twoich postach są nie na miejscu. Poza kryptowalutami jest wiele innych sposobów na inwestycje nieruchomości, dzieła sztuki, rzadkie metale itd.

  2 1
 • 7 lut 2018

  Ps.
  KNF zapewne lobbowane przez banki wpisało bitbay na listę ostrzeżeń publicznych. A jak to w "Polszy" teraz bywa mogą lada dzień zablokować tam konta do czasu wyjaśnienia.

  2 1
 • 7 lut 2018

  Pierwsze słyszę żeby bitbay nie wymagał pełnej weryfikacji kiedyś może tak teraz prawie każda giełda ma ograniczenia co do wypłat bez weryfikacji.

  Vivaldi chyba wyprzedałeś wszystko podczas "panic sell" skoro tak się irytujesz. Każdy inwestuje swoje pieniądze w to co chce więc polecam pilnować samemu własnych oszczędności. Ty na chwilę obecną zachowujesz się jak banki które straciły część posiadanego kapitału klientów na prowizjach bliskich 0. Kryptowaluty to cios właśnie w sektor bankowy jedne pozwalają zarobić ponieważ idą z nimi w parze ciekawe projekty a inne to zwykłe scamy.

  5 1
 • 6 lut 2018

  Vivaldi nie siej propagandy

  3 2

Myślenicka drogówka ma nowy radar. Sprawdzą go w ten weekend

 • 5 sty 2018

  Ciekawe jaki mają limit wręczenia mandatów na ten miesiąc.

  18 7
 • 5 sty 2018

  Ciekawe

  5 8

Gdzie można okleić samochód?

 • 22 lis 2017

  Polecam Tomka autofoliastudio ul 3 Maja oklejał mojego boxstera folia 3m satin dark grey. Świetne zabezpieczenie samochodu przed czynnikami atmosferycznymi. Bardzo dobra jakość wykonania , dbałość o szczegóły i przystępna cena.
  Na co zwrócić uwagę przy oklejaniu? lakier pod spodem musi byc w dobrym stanie inaczej widać każdą nawet najmniejszą wgniotkę. Warto podjechać i zapytać

  3 2

Policjant służbista podczas procesji na osiedlu .

 • 18 cze 2017

  Myślenice miasto prawa haha
  Nie oszukujemy się policja jest po to by zarabiać na mandatach. W innych państwach (może poza Austrią) zachowują się po ludzku. Tu jedziesz w mieście 40 za mało jedziesz 55 za dużo.

  5 91

Włamanie-mieszkanie os. 1000-lecia Myślenice

 • 3 cze 2017

  W poniedziałek kilka mieszkań chyba blok 24. Nie ma znaczenia czy główne drzwi są otwarte czy nie. Szkoda że w Myślenicach nie ma sprawnego monitoringu !

  17 2

Gaz z wysypiska zamienią w energię elektryczną i cieplną

 • 18 lis 2016

  To nie fanaberia, następstwem rekultywacji jest też odgazowanie. Poprzednio zwożąc śmieci cześć zysku powinna być przeznaczona na właśnie ta czynność. Odgazowanie i zabezpieczenie przed skażeniem wód i gruntów przed budową nowej niecki obiecano "cuda wianki" Śmieci zwieźli kasę zarobili a koszty zapłacą podatnicy.

  12

"Łaty" na odcinku dobosówki

 • 26 paź 2016

  To jest chore, jeżdżę tą trasą codziennie droga była równa, nowy asfalt był wykonany 2 lata temu teraz jedzie się jak po wybojach. Jaki jest sens robić 50cm pasek nowej nawierzchni o długości 100m? albo mikrołaty jak pola na szachownicy teraz powinni oznaczyć znakiem A-11 i dać ograniczenie do 40km/h

  Ciekawe kto odbierze teraz to partactwo na drodze?

  8
 • 16 paź 2016

  Powycinali jakieś prostokąty, nadlali więcej niż potrzeba zamiast na równo łaty są śliskie bardziej wyrzuca auto jadąc pod górę

  6 2

Czystość naszego "wspaniałego miasta"

 • 3 wrz 2016
  Bolek napisał/a:

  Przejdź się parkiem na zarabiu w słoneczną niedziele, wtedy zobaczysz jaki jest kosmos, jak na wysypisku w Borzęcie. A to niby rekreacyjna część naszego miasta...

  Wysypisko znajduje się w Myślenicach przy ul. Ujejskiego 341 i graniczy z Polanką. Na Borzętę to jedynie cały smród z niego może lecieć

  4 7

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

 • 19 mar 2016

  Jeśli chodzi o wymianę okien w bloku, to na pewno okna muszą być funkcjonalne.
  - szybkie i wygodne wietrzenie coś w tym stylu https://www.youtube.com/watch?v=P9-bEbL6zrA
  - jeśli mieszkanie jest w dni letnie bardzo nasłonecznione, polecam pakiet 3-szybowy w celu zmniejszenia nagrzania pomieszczenia.
  - warto zwrócić uwagę na kształt, design okna by było ono proste w czyszczeniu
  - z kolejnych rzeczy ważnych to współczynnik przenikania dla całego okna, im mniejszy tym lepszy
  - ekipa montażowa, czy zabierają stare okna, na jakiej firmy produktach wykonywany jest montaż itp.
  - drewno jest fajne, naturalne ale ma jedną wadę konserwacja, malowanie po przewidzianym przez producenta czasie i wyższa cena
  - długość gwarancji ,warto poprosić o wydrukowanie karty wiele firm ukrywa w nich różne niuanse które mogą pozbawić Cie gwarancji , klasę profili(ma to wpływ na zachowanie ich sztywności)

  W Myślenicach i okolicy jest duża salonów z oknami, przy wyborze warto zwrócić nawet uwagę na obsługę przy sprzedaży, mały szczegół jeśli sprzedawca narzeka na firmę konkurencji to albo ma coś do ukrycia albo podobnie się zachowa w stosunku co do Ciebie w przypadku reklamacji. " ten typ tak ma".
  Powodzenia w szukaniu

  19 3
 • 24 lut 2016
  maveric napisał/a:

  Firmą Pagen NIE POLECAM !!!! Okna tanie, ale teraz to wolałbym dołożyć i mieć fachową obsługę i dobry montaż. Szczególnie nie polecam obsługi w oddziale KRAKÓW ! Z resztą centrala w Gnojniku a szczególnie serwis też nie należy do profesjonalistów szanujących klientów. Do zapłaty pieniędzy można coś jeszcze ugrać: szybki serwis, sprawną regulację, miłą obsługę, ale po zapłacie czar pryska i np. męczę się z zamówieniem serwisu do wymiany szyby od 3 miesięcy. Generalnie jest wiele mniejszych firm które zasługują na uwagę i wiele dobrych większych mających fachową obsługę, a PAGEN to firma dla wytrwałych w boju inwestorów.

  Ciekawe jest to że ktoś rejestruje konto by dać tylko 1 komentarz...

  14 5

Myślenice: O polityce prorodzinnej i programie 500plus z posłem Szlachetką

 • 24 lut 2016

  tak to jest jak "nauczyciele" biorą się za politykę....

  15 8

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Gdyby o wynikach decydowali wyłącznie nasi czytelnicy…

 • 18 paź 2015

  PO PiS Kukizy itp. Wskażcie choć jednego uczciwego z tych wszystkich ,a pójdziemy i zagłosujemy. Od lat komuny stara szajka i na górze i na niższych stanowiskach.
  Kogoś trzeba wybrać najlepiej żeby PiS nie miał większości bo im się w głowach do końca pomiesza ,a z drugiej strony zawsze jakiś głos otrzeźwiający opozycji daje do myślenia. Dużo tu pisać...

  4 9

Myślenice: Nowy budynek przy ul. Pardyaka?

 • 23 sie 2015

  Moim zdaniem ta inwestycja nie ma prawa istnieć ponieważ:
  * znacznie odbiega od "myślenickich inwestycji" projekt i design znacznie odbiega od budynków typu strzelnica.... * pewnie jakiś gość po Kiel-onie ją projektował co jest niedopuszczalne w tej gminie
  * w żaden sposób nie jest tak ekologiczna jak ZUO czy też zdemontowana otaczarnia
  Panie Zalubowski dostosuj Pan inwestycje do norm to nie spotkasz się ze sprzeciwem
  Duke

  18 11

Zapasy plażowe: Robert Proszkowiec wicemistrzem Polski

 • 21 lip 2015

  Robert Gratulacje !!

  9 2