ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 28 mar 2015

  SZUKAM WŁAŚCICIELA!!!!
  Szukam właściciela dużego rudego psa znalezionego 16 marca przy Zakopiance przed Myślenicami. Piesek ma ok. 50 cm, gładką krótką rudą sierść, klapnięte uszy i długi ogon. Zna wszystkie komendy, jest bardzo wesoły, zupełnie nieagresywny, lubi dzieci i zabawy z patykiem. Niestety nie mogę go zatrzymać bo mam już dużego psa.
  Pilnie szukam właściciela!!!!! tel: 694 189 003

  5
 • 14 mar 2015

  Dziś i wczoraj w okolicach centrum Stróży biegał pies bardzo rzadkiej rasy POLSKI GOŃCZY jasny rudy (ok. 45 cm, 30 kg, długi ogon, krótka sierść, klapnięte uszy)- widać że się zgubił bo był przestraszony ale zadbany, niestety nie reagował na żadne wołanie. Jeśli ktoś szuka takiego pieska - niech się spieszy, jest szansa że wciąż tu się kręci.
  Bardzo chciałabym pomóc ponieważ mam takiego samego... i nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji. Niestety te psy zapominają o bożym świecie jak poczują trop.
  Joanna

  7
 • 24 wrz 2013

  o której godzinie? Właśnie w sobotę był widziany na Chełmie.
  Wiem, że sam nie wróci do domu bo jego zmysł orientacji =0.
  Dzięki za informacje...

 • 22 wrz 2013

  I znów kolejny psiak stracił właścicieli!!
  W sobotę (21 września) w południe, w okolicach Góry Chełm zaginął nasz ukochany Toffi!!! To mały, kudłaty czarno-brązowy piesek rasy York (choć trochę wyrośnięty). Ma czerwoną obróżkę, bardzo lubi dzieci i głupieje na widok innych psiaków. Ogromnie nam go brakuje a szczególnie dzieciom, które wciąż za nim płaczą. Jeśli ktoś go widział bardzo proszę o informację!!!!
  Dzwońcie o każdej porze tel: 600 284 404, 694 189 003 Czeka nagroda!!! POMÓŻCIE!

  2