"Dobra zmiana" PiS

 • Adam 6 godz.

  Może jutro cos dopiszę. Dobranoc. Amen.

 • Adam 6 godz.
  Prawicowiec napisał/a:

  No cóż wniosek się sam nasuwa ,
  PiS cię wynagradza.
  Orlen? , któryś z urzędów?
  Wodociągi?
  No to tyłek masz obowiązek lizać.

  Jeżeli pracowałbym w tych firmach to zarabiałbym blisko najniższej krajowej? Przemyśl to.

 • Adam 8 godz.

  A wy tak z tą tubką z własnego doświadczenia?

  2
 • Adam 8 godz.

  Fuj, jesteście obrzydliwi

 • Adam 11 godz.

  Już pisałem że chcę pozostać incognito więc nie odpowiem na to pytanie. Sprzedajnym materialistą jesteś ty

  2 4
 • Adam 12 godz.

  PIS mnie nie kupił tylko PIS dał mi żyć.

  2 3
 • Adam 13 godz.

  Możesz sobie pisać że to propaganda, nie rusza mnie to, pisałem wielokrotnie że piszę na podstawie mojej pamięci, rozmów z wieloma osobami i tego co widzę. Ty za to przekazujesz propagandę rozsiewana przez antypisowców a w twoich komentarzach widać że tylko ważne u ciebie kasa kasa kasa a w tym wszystkim straciłeś człowieczeństwo. Jestem miejscowy i pasuję do mojego regionu za to ty nie bardzo, pogardę dla ludzi widać w bardzo wielu twoich komentarzach. Amen jak to pisze Vivaldi.

  4 3
 • Adam 13 godz.

  Najniższa krajowa za Tuska 1680. teraz 3490 . ja wspominałem że mam i miałem lekko powyżej najniższej krajowej więc i tak w stosunku do podwyżek jestem do przodu i tak samo emeryci a jak wy oczekujecie więcej ale kosztem posłania na głód najsłabiej uposażonych to świadczy o was.

  https://tuskznaczybieda.pl/

  1 1
 • Adam 16 godz.

  Jak tam przez 10 dni żyłem jak emeryt polski, to jeszcze z tej wartości polskiej emerytury zaskórniaki przywiozłem do kraju.
  Odłożyłem tylko na bilet 2 tys zł, i auto drugie 2 tys zł .
  Jedliśmy jak emeryt polski i wyszło nam taniej niż w Polsce a reszta na dwie osoby,.
  Tak że 10 dni w USA, tańsze niż te same nad Bałtykiem.

  Ty przez 10 dni żyłeś jak emeryt i pokazujesz się jako biedaka a w Polsce miliony emerytów tak żyli a ty im to chcesz odebrać? Ja mając trójkę dzieci mogłem pomarzyć tylko o wczasach a musiałem w drugiej pracy pracować żeby przeżyć z miesiąca na miesiąc a wy mi piszecie że jestem nafaszerowany bzdurami ideologicznymi. To było normalne życie polskich rodzin dzięki rządom PO. Wy umiecie tylko skandować: Obajtek, wille, respiratory itp a nie widzicie że emerytom, milionom rodzinom z dziećmi żyje się o wiele lepiej. Sondaże poparcia partii politycznych nie kłamią. A twarze PO: Sikorski, Budka , Schetyna, Tusk, Kopacz to jedna wielka porażka bez planu na następne lata zajęta tylko krytykowaniem tych którzy coś robią dla Polski i Polaków.

  2 2
 • Adam 19 godz.
  Prawicowiec napisał/a:

  Za Tuska obiad kosztował 4zl jak ugotowałeś sam.
  Co do płacy to twoja grupa trzymająca władze mówi ze wzrosły dwukrotnie, wiec nie wiem którą kadencje przytaczasz.
  Co do Chorwacji , jestem bardzo bogaty, bo pracuje w jednej ze spółek skarbu państwa.
  Stać mnie nawet na Chorwację, bo Polskie wybrzeże jest dla wyższej półki ja zarabiam średnią krajową.
  A narzekam, bo mam w rodzine prawdziwych emerytów, którzy maja emeryturę 2tys i płacą za chleb 10zl, szynkę 50 zł za salceson 30 zł i za mięso na rosół tyle samo. I jeszcze mają na wpłatę na radio Maryja i na tacę ,płacą gaz tysiaka a prąd 350 wodę i ścieki podobnie, i rozdają kasę na lewo i prawo. Ale nie maja na lekarstwa, lekarza, dentystę, na naprawę sprzętu nie mówiąc o drobnych naprawach mieszkania. Buty i ubranie od lat te same.
  tez tak masz jak oni?

  Niestety te emerytury są dalej efektem rządów Tuska i nawet po dodaniu 13,14 emerytury dalej jest mało, a co do cen to można w Biedronce kupić chleb po 4zł, w Janie jest mnóstwo wędlin po ok 30zł/kg, mięsa też można kupić dużo taniej niż podajesz wędliny można kupować po parę plasterków. Uwierz mi że emeryci są bardzo zadowoleni ze zmiany ekipy rządzącej, przynajmniej emeryci nie muszą w koszach za jedzeniem grzebać bo takie obrazki zdarzały się za Tuska. Ja zarabiam lekko powyżej minimalnej krajowej i jakoś nie narzekam bo było dużo gorzej. Piszecie że Pis przekupił ludzi 13,14 emeryturą a to nie jest przekupstwo tylko dał tym ludziom godność.

  2 4
 • Adam 19 godz.

  https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3031706,jak-z-kryzysem-radzil-sobie-rzad-tuska-ten-spot-podsumowuje-dzialania-bylego-premiera

  Koniecznie przeczytajcie i oglądnijcie ten filmik który jest w artykule. A wtedy nie było wojny w Ukrainie, nie było Covida.

  1 3
 • Adam 4 lut

  Nie zagłębiłem się w to kto dostał i kto nie dostał dlatego skopiowałem pierwsze artykuły jakie mi się wyświetliły i dałem do poczytania a jutro przeczytam ja i będę mądrzejszy.
  Prawicowiec, jeżeli bulwersują cię ceny w barach to kup produkty i sam ugotuj i wyjdzie ci obiad 10zł na osobę a co do emerytów to wara ci od tego ponieważ ich głodowe emerytury nie pozwalały im na godne życie za PO. Jeżeli chodzi o płace minimalne to też zamilcz bo ty chcesz pławić się z dobrą pensją a żeby inni pracowali po 5zł/godz bo też to dobrze pamiętam. Całe szczęście że takie osoby jak ty nie są już u władzy bo mielibyśmy powtórkę z "rozrywki". A tak w ogóle nie wiem czemu narzekasz jeżeli rozpisujesz się o wczasach w Chorwacji, wycieczce po USA, wyjazd na skoki do Zakopanego. Jeszcze ci mało chcesz emerytom zabrać żeby mieć więcej?

  1 4
 • Adam 4 lut

  Czy ty też tak kogoś cytujesz że zmieniasz słowa?

  1 3
 • Adam 4 lut

  Ja nie manipuluję waszymi słowami a ty tak. A jak się tłumaczysz: TVP tak robi. FUJ

  1 2
 • Adam 4 lut

  Ja oglądam wiadomości TVN, nie tylko TVP i to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami" antypisowskimi.

  Ja tak napisałem a prawicowiec jak zacytował:

  Ja oglądam wiadomości TVP to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami".

  Jak zwykle PO = manipulacje słowami, czynami. FUJ

  1 4
 • Adam 3 lut

  Pod moją kopułą jest pamięć która pamięta rządy PO bardzo dobrze a ty ich bronisz codziennie. Co do ciebie pamiętam jak rozdmuchiwałeś sprawę niepalącego się węgla, ceny węgla, ceny gazu, ceny paliwa, ceny żywnośc, Obajtka. Wszystko co rozdmuchiwałeś, było w tym samym dniu rozdmuchiwane w tvn, więc uważam że to antypolska stacja robiąca tylko rozpałkę dla antypisowców takich jak ty. TVN to nie USA tylko komercyjna stacja szkodząca Polsce więc twoje porównanie że jestem przeciw USA bo jestem przeciw TVN jest dziecinne. Ja oglądam wiadomości TVN, nie tylko TVP i to podsyca wrogość moją do tej stacji widząc jak wiadomości są manipulowane i ukraszone "sensacjami" antypisowskimi.

  1 3
 • Adam 3 lut

  Czy masz listę podmiotów które otrzymały te nieruchomości? Jak zwykle bazujecie na plotkach które zasłyszeliście w TVN nie mając żadnych rzeczowych informacji.

  4
 • Adam 3 lut
  t-34 napisał/a:

  No przecież mówiłem że Vivuś poleci jakimś tam przekazem dnia......
  A tematu Willa+ jak nie było to ni ma..... Jak w Kurwizji......

  Dziś w TVP było o willach więc szukajcie tych przekrętów dalej a jak chcecie to sprawdzić co było podane to oglądnijcie sobie TVP, tylko podejrzewam że dyscyplina antypisowców nie pozwala takich wiadomości oglądnąć. Vivaldi super pisze, ja nie mam takiego polotu do pisania więc tylko w 100% popieram. Oburzajcie się dalej tym jak ktoś przypomni jak było wspaniale za tamtych rządów, jaką biedę tamten rząd zafundował co wszyscy dobrze pamiętają i nie zamydlicie oczu pamiętającym.

  3 3

Myślenice."Na SOR jest dramat, kiedy w końcu będą mniejsze kolejki?". Starosta odpowiada na wasze pytania

 • Adam 1 lut

  A ja dodam że przy wyborach starosty w 2018r to była niezła szopka i nie do końca Starosta był demokratycznie wybrany

  11 10

Zastał gminę murowaną, zostawi drewnianą...

 • Adam 24 sty

  Przepraszam powinno być z ch....mi nie gadam

  8
 • Adam 24 sty

  Jeżeli była zła zdawalność matur to chyba nie jest całkowita wina szkoły tylko dyrektora i nauczycieli i chyba trzeba byłoby zacząć od personalnych posunięć a nie od likwidacji całej szkoły. Poza tym wszystkie kierunki ZSTiR to były klasy technikum w których uczniowie mieli bardzo dobre wyniki w egzaminach zawodowych a wyniki matur w ZS były "napompowane" przez licea które tam były. Koszty modernizacji które były w tym artykule podane też były "napompowane" . Poza tym można było szkołę "wygasić" czyli pozwolić wszystkim uczniom dokończyć szkołę tam a nie skazywać uczniów na stres i na poniewierkę. Przecież tą szkołę wybrali. Ale dla ciebie likwidacja dużego zespołu szkół jest pikuś w porównaniu z likwidacją małego przedszkola bo tamta likwidacja była za PO
  Nie pozdrawiam bo jestem Adam i z h....mi nie gadam.

  1 9
 • Adam 24 sty

  Za PO... to jeszcze mogłeś coś próbować robić, gdzieś się odwołać, powalczyć, a teraz?
  Teraz decyzje są ABSOLUTNE i nie zmienne, Z DNIA NA DZIEN!
  Bo wódz wie co jest dobre dla ludu najlepiej...

  To ty takie głupoty napisałeś, moja córka chodziła tam do szkoły (ZSTiR) i dobrze pamiętam jak było, ogłosili nagle likwidacje, nie liczyli się z dziećmi, z rodzicami , opiniami z kuratorium bo dla nich była ważna tylko kasa. Dlatego współczuję wszystkim rodzicom pokrzywdzonym teraz przez likwidację przedszkola i walczcie, przekonajcie radnych bo przecież Szlachetka nie decyduje o likwidacji sam, szukajcie sponsora który chociaż częściowi sfinansował by niezbędne przeróbki budynku. Nie siedźcie przy komputerach tylko idźcie na sesję aby zobaczyli ile was jest bo na spotkaniu w przedszkolu nie widać was dużo. jak to mówią w kupie siła

  7 4
 • Adam 24 sty
  marko napisał/a:

  O biedny Ty. Przytulić?
  Wcześniej szczekasz, że PO zamykało szkoły... a teraz tylko boleję? To może wykasuj te głupoty wcześniejsze i napisz PRZEPRASZAM.

  Wiesz jaka jest różnica za PO a teraz?
  Za PO... to jeszcze mogłeś coś próbować robić, gdzieś się odwołać, powalczyć, a teraz?
  Teraz decyzje są ABSOLUTNE i nie zmienne, Z DNIA NA DZIEN!
  Bo wódz wie co jest dobre dla ludu najlepiej...

  Zastanawiam się jak można tego nie rozumieć.
  Z drugiej strony jak słucham rano wkręty Kamila Nosela w Radiu Zet... to załamuje ręce jak łatwo tym ludem jest manipulować... żeby nikogo nie obrażać...

  Nie mam za co przepraszać bo tylko przypomniałem prawdę o działaniach rządu PO PSL, które dużo więcej szkół zlikwidowało nie litując się nad dziećmi, rodzicami. Mówię prawdę że jestem przeciwny takim likwidacjom. A likwidacja ZSTiR Dobczyce to już było pokazówką arogancji władzy, jak młodzież przyszła pod starostwo z petycjami o cofnięcie decyzji to radni śmiali się z tego i pstrykali fotki z okien. Taka jest prawda

  1 3

Szczęśliwego Nowego Roku

 • Adam 24 sty

  Sory ale pisał że jest z Myślenic a się do tego nawet w nicku nie przyznaje.
  Vivaldi tak celnie ci przyłożył że jeszcze długo nic takiego nie wymyślisz żeby się obronić :)

  1 5