Jarosław Szlachetka: Pierwszy rok? Mogę być z siebie zadowolony

 • 27 sty 2020

  Dziś też może być Pan z siebie zadowolony- udało się Panu zlikwidować aż dwie szkoły podstawowe! Rodzice oraz dzieci z tych szkół biją brawo! Znów się Panu udało, Panie Burmistrzu !

  4

Sklep z odzieza maxi (xxxl)

 • 20 lis 2014

  Dzięki za odpowiedz, mówicie ceny wysokie. Dla starszej osoby potrzebuje. Może ktoś jeszcze wie?

 • 18 lis 2014

  Witam:) czy ktos orientuje sie gdzie ba terenie myslenic lub okolic znajduje sie sklep z ubraniami dla pan w rozmiarach 54 lub wiecej? Potrzebuje sprawic prezent a nie wiem gdzie uderzyc;)

  4 1

Ekologiczne mięso

 • 20 kwi 2014

  Czy ktoś orientuje się może czy na w okolicach Myślenic znajduje się jakaś hodowla ekologiczna kurcząt? Byłabym zainteresowana kupnem takowych. Dziękuję z góry za info

  1 1

Myślenice: Rondo im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dzisiaj odsłonięcie pomnika

 • 20 cze 2012

  [quote=gość: kamil Z] Piękna uroczystość,wszyscy byli zgodni nie było ani jednego cwaniaka internetowego co tutaj maja jakieś aluzje.Łatwo z ukrycia krytykować prawda ? [/quote]
  [quote=gość: Płemieł] Bardzo mnie to cieszy że was matołki tak to denerwuje. Chociaż tyle. Przez całą kadencję pluliście po Lechu Kaczyńskim to chociaż teraz wam żal niech d..ę ściska.
  Co wy bidulki możecie zrobić? POpluć trochę, zbezcześcić ten kamyczek? Tyle możecie, tylko tyle. A Kaczyński pozostanie mężem stanu i nic na to nie POradzicie. Dlatego was lemingi taka gorycz pożera.
  Następne rondo nazwiecie sobie Tuskowe albo Komoruskowe. [/quote]

  A o to obraz zachowywania się osób związanych bądź sympatyzujących z PiS. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum związane z rządem, katastrofą i zawsze jest to samo.
  SKĄD w WAS LUDZIE TYLE JADU ?? żmija ma go mniej od WAS.
  PS. odpowiadam nie jestem za PO, PIS i jakąkolwiek inną "szajką" zwaną powszechnie klubem parlamentarny.
  A ty "płemieł" się zastanów co piszesz i jak piszesz - bo stare przysłowie mówi "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"

  2