Weź paragon: Teraz kontrole będą trwały cały rok

 • 30 wrz 2014

  U nas w Polsce jak chcesz prowadzić legalny interes, to spodziewaj się kontroli.... a później dziwić się że państwo ubożeje. Myślę że każdy kto prowadzi swoją działalność gospodarczą zgodzi się z tym że, jest bardzo dużo bezsensownych przepisów, które nie ułatwiają wzrostu PKB a wręcz przeciwnie. Nie wiem komu lub czemu sprzyja rozwój takiej biurokracji ? Nigdy też nie brałem i nie będę brał żadnych paragonów!

  37 3
 • 30 wrz 2014

  Dokładnie-Popieram!

  48 4

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 23 mar 2014

  Gdzie mogę nauczyć się tańczyć, takich weselnych utworów ? Może jest jakiś instruktarz z krokami na necie? Proszę o pomoc

  2

Antyradar - warto w to zainwestować?

 • 1 gru 2013

  Dodatkowym minusem antyradarów jest to że będzie łapał fałszywe sygnały przy stacjach CPnu i wszędzie tam gdzie są np. jakieś drzwi zamykane automatycznie. Można zauważyć jak wiele aut jeździ z anteną CB na dachu, jak nie chcesz mieć tego u siebie to trzymaj się na drodze za kimś kto ma taką antenę. Dużo jeżdżę i wiem że nie zamienił bym CB na nic innego, jak nie chcę słuchać to po prostu wyłączam pokrętłem.

  2 1
 • 1 gru 2013
  GS napisał/a:

  Ja jeżdżę , a ty pewnie jesteś tym jednym z debili którzy mnie wyprzedzają przed lub na przejściu dla pieszych.

  Nie myl wyprzedzania na pasach to łamanie przepisów, z płynnym poruszaniem się po drodze bo to nie to samo. Na pewno z racji wieku albo jesteś zakałą i dlatego jeździsz pragmatycznie, gdyby nie takie gniotki wlekące się na trasie najczęściej lewym pasem to nie potrzeba by było nadrabiać straconego czasu. Polecam wszystkim tym którzy mają wyobraźnię i wiedzą gdzie można przyspieszyć a nie wiedzą że nasze państwo ustawiło na drodze darmozjadów i czekają na datki, kupcie CB radio.

  2 5
 • 30 lis 2013

  Ja też maiłem ten dylemat, jak wiemy nasze państwo sięga do każdej naszej kieszeni. i łupi z nas ile się da. czytałem na forach o anty radarach itp. w końcu zakupiłem zestaw CB radio i jestem ze wszystkim na bieżąco.nie stracham się czy jeden policjant uzna że mogę mieć antyradar niepodłączony a drugi wlepi mi kolejny mandat po to żeby sąd grodzki orzekł... Za całość dałem 5 stówek a zaoszczędziłem już kilkakrotnie. Ciekawe czy ktoś jeździ 50 km/h lub 70 na zakopiance?

  5 4

Rondo obok bp

 • 13 lis 2013

  Komu w ogóle było potrzebne to rondo? Zbudowali go jako jedno z pierwszych w naszym mieście (na pewno Urząd skarbowy sobie zażyczył) a przecież mamy gorsze skrzyżowania choćby z rynku na Sobieskiego (z Dąbrowskiego i Sienkiewicza)

  9 28

Internet

 • 28 sie 2013

  Podobno w ostatnim czasie inet centrum ma problemy z jakimś hakerem.

  2 4

Bojkot tacy podczas ślubu

 • 21 sie 2013
  mieszkaniec napisał/a:

  Matematyka, astronomia i literatura są o wiele starsze od całej historii o Jezusie a jednak trzymają się kupy od alfa do omega. Tu się łączy matematyka i astronomia chińska z bliskowschodnią i północną, ze środkowo-amerykańskimi systemami liczbowymi i obliczeniami efemeryd ciał niebieskich. Analfabetyzm, dzicz, dziesiątki tysięcy kilometrów i różnice wyznaniowe nie wpłynęły na zafałszowanie wiedzy,
  Dobrze, że nie piszą takich podręczników do matematyki jak Pismo Święte bo byśmy z kamienia łupanego nie wyszli.

  mieszkaniec-odważny jesteś, myślę że, z wiekiem odwrócisz się od tego co da się zmierzyć, policzyć itp. hmm nigdy nie jest za późno by uwierzyć, tylko czasami można się przeliczyć.
  Abstra*****ąc od tego, czy nie boisz ? jeśli jest tak jak w Piśmie Świętym i całą wieczność będziesz cierpiał męki, bo nie uwierzyłeś. Czy nie warto postępować w tej wierze w której jak piszesz, wychowałeś się?

  1 1
 • 21 sie 2013
  czarownica napisał/a:

  sprawdz sobie jak powtarzaja sie pytania i jak za kazdym razem odpowiedz jest zla - ktorakolwiek bys nie podal/w jednym zestawie odpowiedz 1 jest bledna a w drugimto samo pytanie -odpowiedz 2 i teraz ona jest bledna/hahaha

  Dla niezorientowanych- mamy czterech Ewangelistów. Każdy z nich opisał (prawie te same zdarzenia) to co ma być przekazem. Pismo Święte nie jest opisem rzeczowym, Pan Jezus przyszedł do Galilei, do bardzo ubogiego miasta, analfabetyzm sięgał tam prawie 90% poprzez tych ludzi, wypełnia prawo Starego Testamentu i daje nowe przykazania.

  1 1
 • 21 sie 2013

  może ,,bono" zmieni temat bojkot tacy... na jakiś inny. np. jak postrzegam kościół

  1
 • 21 sie 2013
  mieszkaniec napisał/a:

  Bojkot tacy podczas ślubu się wyczerpał. Jak bateria. Teraz czas na recykling. Kilka osób stworzyło dyskusję na popiołach wypalonego ogniska, dzięki temu nie trzeba rozpalać nowych ognisk bez przerwy.
  To oszczędność zakładanych tematów które i tak wygasną. To nie temat o kebabach tylko o religii, prędzej czy później zaniknie.