Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 12 sie 2013
  PayO napisał/a:

  Witam,
  planujemy wesele w agro-gościńcu w Jasienicy, lokal nam się spodobał, oferta również ale przed podpisaniem umowy mamy jeszcze kilka pytań do osób które tam się bawiły lub miały swoją uroczystość:
  1. czy sala jest wystarczająca dla 160 osób? czy można się spokojnie bawić czy jest ciasno (ciężko to ocenić gdy na sali nie ma nikogo);
  2. słyszeliśmy opinię, że mieli tam problem z chłodniami - jedzenie się popsuło - czy jest w tym cos prawdy?;
  3. czy obsługa wykonuję swe obowiązki wystarczająco szybko i starannie.

  Dzięki za opinie ;)

  Agro-Gościniec to jest jeden z lepszych lokali w okolicy osobiście sam byłem kilka razy na weselu i mogę się wypowiedzieć co do obsługi to rewelacja rzadko kiedy się spotyka żeby tak szybko, sprawnie i z pełna kulturą podawali jedzenie. Z tego co mi wiadomo to na pewno kilka osób z obsługi pracował wcześnie w 4 i 5 * hotelach na bankietach i weselach dlatego obsługa jest tam na najwyższym poziomie. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś narzekał na jedzenie gdyż z tego co mi wiadomo jedzenie maja dobre można nawet powiedzieć nie ma tak dobrego jedzenia w okolicy jak w Agro-Gościncu. trzeba po prostu samemu się przekonać i być na weselu i zasmakować tradycyjnej staropolskiej kuchni. 160 osób to bez problemu się będzie tam dobrze bawić.

  31 11