Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 12 sie 2013
  PayO napisał/a:

  Witam,
  planujemy wesele w agro-gościńcu w Jasienicy, lokal nam się spodobał, oferta również ale przed podpisaniem umowy mamy jeszcze kilka pytań do osób które tam się bawiły lub miały swoją uroczystość:
  1. czy sala jest wystarczająca dla 160 osób? czy można się spokojnie bawić czy jest ciasno (ciężko to ocenić gdy na sali nie ma nikogo);
  2. słyszeliśmy opinię, że mieli tam problem z chłodniami - jedzenie się popsuło - czy jest w tym cos prawdy?;
  3. czy obsługa wykonuję swe obowiązki wystarczająco szybko i starannie.

  Dzięki za opinie ;)

  Ja bywam często na rożnych uroczystościach w Agro-Gościńcu gdyż ten lokal ma już wyrobioną bardzo dobrą opinie i dużo moich znajomych organizuje tam swoje wesela. Co do plotek które są rozsiewane przez konkurencję ze jakiś problem jest z chłodniami lub jedzenie to totalne brednie i kłamstwa. ile razy bawiłem się tam to jedzenie było zawsze smaczne i dobre. Nie jest tajemnicą ze w Agro-Gościńcu maja najlepsze jedzenie ze wszystkich lokali w okolic Myślenic i na dodatek nawet nie dawno otrzymali kilka wyróżnień na Małopolskich targa na najlepsze jedzenie. Wszystko można sobie sprawdzić tak więc co do jedzenia to nie można się przyczepić. Również z obsługi wszyscy są zadowoleni mało się zdarza żeby obsługa była tak dobrze zgrana jak w Agro-Gościńcu wszyscy pracuje ze sobą już długie lata i maja wszystko dopracowane i do tego zawsze jest ich dużo i są profesjonalistami bez porównania z innymi lokalami gdzie jest mało kelnerów i trzeba zawsze długo czekać. Większość wesel co byłem to było około 150 osób i nie było problemu że ciasno tak w sam raz.

  39 6