Radni powierzyli dalsze dzieje i losy Miasta i Gminy opiece Matce Boskiej Myślenickiej

 • 19 godz.

  "Wzorując się przykładem JPII" to niebezpieczne dla naszych dzieci stwierdzenie. Można na jego podstawie wnioskować, że radni będą tolerować i tuszować pedofilię wśród kleru.

  11 5
 • 22 godz.

  Niech mnie ktoś uszczypnie! Sprawdzam kalendarz, ale to nie jest Prima Aprilis. Nie jest to też nowy myślenicki festiwal kabaretowy. Prędzej Cyrk! W cyrku zwierzęta pod groźbą bata wykonują różne dziwne i nienaturalne ewolucje. Radni pod batem partii i plebana robią z siebie i nas - idiotów. Gdy kolejny raz Raba zaleje miasto, to wprowadzą kolejną uchwałę, wypowiadając zawierzenie , bo Maryja źle się miastem opiekuje? W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, dopóki jesteśmy pod butem watykańskiego okupanta i głupców robiących za podnóżki.

  25 7

Proboszczowi nie podoba się mural z kogutem. Symbolizuje wieś, czy nawiązuje do ideologii LGBT?

 • 15 sie

  Czyli inność to już oznacza LGBT? Jakie jeszce słowa musimy wykreślić z słownika?

  26 3
 • 15 sie

  Słowo gościnność właśnie to oznacza - gość i jego inność. To naszych przodków intrygowało, przybysz z daleka, inny, inaczej ubrany, często inaczej mówiący, opowiadający o świecie. Stąd słowo gościnność - otwarcie na innych.

  41 3
 • 14 sie

  Nikt nie był na skardze, to stara wymówka czarnych.

  53 7

Czy miasto trzeba „odgracić”? Które budynki lub instalacje szczególnie szpecą krajobraz Myślenic?

 • 13 sie

  Ludzie potrzebują garaży, wszak bloki tego nie mają. Trzeba tam wybudować duży, wielopoziomowy parking, Ewentualnie podziemny, a na górze ładnie urządzony plac parkingowy. Generalnie należy zainwestować w parkingi, bo niedługo będzie to głównym problemem miasta.

  1

Jarosław Szlachetka: Czas na konsultacje w sprawie wycinki minął. Drzewa zostaną przeniesione

 • 12 sie

  Siedziałem sobie wczoraj na ławce w cieniu drzew myślenickiego rynku i zastanawiałem się, po jakiego grzyba ktoś chce zniszczyć ten ładny, inny nie wszystkie klepiska plac? Można by w ostateczności skrajny pas wokół rynku wyłożyć płaską kostką, aby wózkiem dookoła można chodzić, i nic, ale to nic bym nie zmieniał. Widziałem setki rynków w Europie wschodniej, zachodniej, środkowej, północnej i południowej, i zapewniam, że Myślenice swoim rynkiem nie mają się czego wstydzić.

  25 2

Trwa remont mostu w Jasienicy. Efekt? Zapycha się Zakopianka

 • 25 lip

  A gdzie Ty widzisz agresję? Redaktorzyna - słaby redaktor, nie znający swojego fachu, bez przygotowania merytorycznego. Od mediów wymagam rzetelności.

  1 4
 • 23 lip

  "W ubiegłym tygodniu rozpoczął się remont mostu w Jasienicy (pierwszy od cementowni jadąc w stronę Myślenic)" .A gdzie tam jest "Cementownia" redaktorzyno?

  5 17

Przenosić czy zostawić na miejscu? Co robić z pożydowską Bożnicą?

 • 17 lip

  W skali kraju, chyba jest instytucja, która zażądała zwrotu większych majątków, niż ci nieszczęśni Żydzi, a jakoś nikt tego nie widzi. A nie obyło się bez oszustw, wyłudzeń, kłamstw. Tak, tak, mowa o Kościele Katolickim. Żydzi przy nim, to pikuś.

  2 5
 • 15 lip

  Gdyby to była byle jaka kapliczka, nawet bez wartości zabytkowej, to radni jeden przez drugiego kierowaliby wnioski o kasę na jej remont, aby przypodobać się plebanowi. Ale jest to żydowska bożnica, temat tabu! Co tam,że jedyna, co tam, że zabytkowa, ale ksiądz krzywo będzie patrzył, a i ciemny lud także. Dobrze, że w Egipcie takich radnych nie było, bo by Sfinksa usunęli.

  27 23

Remont Rynku potrwa kilkanaście miesięcy. Wiemy, kiedy ruszą prace

 • 8 lip

  Mnie te uroczystości nie przeszkadzają, wszak jest sporo ciemnego ludu, który potrzebuje tego typu wysoko płatnych rozrywek. Mnie przeszkadza, że taka impreza blokuje miejskie inwestycje.

  2 3
 • 5 lip

  Po uroczystościach 50 lecia obrazu będą imieniny proboszcza, później kolejne imprezy religijne, pewnie znów się odwlecze. Tylko w krajach muzułmańskich święto religijne może wstrzymać remont. W normalnych cywilizowanych krajach te dwie sprawy mogą biec równolegle. Ale my jesteśmy 100 lat za Arabami.

  11 16

Pociągiem z Myślenic do Krakowa w 45 minut za 5,50 zł? Ruszyły konsultacje w sprawie kolei

 • 8 lip

  A nie lepiej zezwolenia na linie regularne M-ce -Krk uzależnić od jakości środka transportu? Minimum euro6, klima, wymiary siedzeń i powierzchnia na jedną osobę w odpowiednim rozmiarze? To nie wymaga kosztownych opracowań.

  4 9

Radni PiS chcą gminy wolnej od ideologii LGBT. Projekt uchwały odrzucony [WIDEO]

 • 28 cze

  Kiedyś tradycją były pląsy w święto Kupały, później ogniem i mieczem te tradycj nam zmieniono w imię "bożej miłości". Jeśli ktoś nie chciał tej miłości, płonął na stosie. Teraz mamy nową tradycję - księża krzywdzący dzieci. Też musimy jej się poddać?

  5 10
 • 27 cze
  Kiernoz Blachowski napisał/a:

  Kiedy radni zaczną głosować nad zorganizowaniem w M-ca, parady zboczeńców lub zboczeń różnych ?

  Odbywa się przynajmniej raz do roku, faceci w sukienkach chodzą po mieście, a ruch jest zablokowany przez służby. Mało tego całe ulice są zaśmiecone płatkami zniszczonych kwiatków.

  9 10
 • 26 cze

  W związku z ogromnym zagrożeniem ze strony Kościoła Katolickiego ( więcej przypadków pedofilii, niż po stronie LGBT), radni PiS powinni podjąć uchwałę "Gmina wolna od ideologii Kościoła Katolickiego".

  28 20

Quady i crossy to prawdziwa plaga. Wciąż rozjeżdżają lasy. Kilkanaście mandatów w jeden dzień

 • 22 cze

  Brawo Policja, brawo Straż Leśna! Moje pole pod lasem już prawie nie ma trawy! Jest poprzecinane ścieżkami zrobionymi przez tych szkodników!

  8 5

W mieście powstaje kolejne rondo. Tym razem na Zarabiu

 • 7 cze

  Kogo imię będzie nosić to rondo? Jarosława? Czy może księdza Makulskiego, Wesołowskiego czy Petza? JaNa Pawła bym nie ryzykował, jeszcze kilka faktów wycieknie i trzeba będzie pomniki usuwać.

  3 3

Pirat drogowy jechał 171 km/h w terenie zabudowanym

 • 1 cze

  Redaktorzyno! Droga nr 955 nie jest drogą krajową a wojewódzką.

  7

„Zalew jest w tragicznym stanie”. Czy gminie uda się to zmienić przed sezonem?

 • 11 maj

  Fakt, nigdzie nie ma takich zniszczeń mienia, jak w Sułkowicach. Nigdzie też nie ma takiej frekwencji w kościele. Coś mi tu więc nie współgra.

  5 1

Artur Grabczyk: Zalew jest w tragicznym stanie i nie nadaje się do użytku

 • 4 maj

  Głównymi niszczycielami zalewu są crossowcy. Najpierw jeżdżą po terenie, później imprezują.

  12 2

Pierwszy etap rewitalizacji Rynku zakończony

 • 20 kwi

  Czyli według ciebie teren za murem kościelnym jest terenem miasta?

  1 3
 • 19 kwi

  Dla Kościoła to nigdy w tej Polsce nie braknie pieniędzy! Choćby na chleb nie było, Kościół dostać musi!

  30 26

Egzamin gimnazjalny już dzisiaj. Czy odbędzie się mimo trwającego w szkołach strajku?

 • 10 kwi

  Tylko w tych prywatnych placówkach pracuje się po 10 godzin dziennie a nie po 3, 4.

  25 37