.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

 • 5 kwi 2016
  KarolKK napisał/a:

  Ja tutaj nowy i nie mogę znaleźć danych gdzie i jak zapisać się do Nowoczesnej w Myślenicach.
  Jeśli ktoś może to proszę o pomoc, jakiś mail lub telefon.
  Z góry dziękuję.
  Karol.

  Już tutaj było ja tylko przytoczę:

  Proszę o kontakt pod adresem : myslenicki@nowoczesna.org lub przez FB : https://www.facebook.com/NowoczesnaMyslenice/

  3 12
 • 3 mar 2016
  Walker84 napisał/a:

  Widzę że ktoś strollował forum. Pierwszy raz dostałem tyle komentarzy ( w ogóle) i to negatywnych w ciągu kilkunastu godzin :) Co ciekawe koledzy ( zwolennicy czy to tuska czy petrusa wszystko jedno ) jak t-34 czy bartol dostali po kilkadziesiąt dodatnich nagle .A zawsze mieli sporo więcej negatywnych. Niezły kabaret. Widzę że kasa od petrusa a raczej jego mocodawcy sorosa idzie już grubo skoro nawet na takich portalikach regionalnych szarpią się atakując Kaczora. To daje sporo do myślenia..

  No widzisz, do rzeszy wyborców dopiero teraz dotarło jak bardzo dali się nabrać na obietnice PISu, i teraz ta frustracja i złość na rządzących wychodzi, a na tym forum w postaci minusów dla zwolenników PIS, a w postaci plusików pod hasłem NOWOCZESNA.

  17 20
 • 2 mar 2016

  TYLKO NOWOCZESNA !!!!!!! PIS się szybko wypali, a jak UNIA dopierdzieli sankcje za olewanie komisji weneckiej w kwestii trybunału to i najbardziej zatwardziali zwolennicy Kaczyńskiego zmienią zdanie.
  Pierwsze co to unia europejska zablokuje swój rynek dla naszych produktów rolnych i mięsa, a to wystarczy żeby nasi rolnicy wjechali pod sejm tysiącami traktorów.

  64 62

W sobotę 02.04.2016 od 14:00 na Rynku Myślenickim będzie można otrzymać Konstytucję RP

 • 1 kwi 2016

  Koniec z PISem, tylko NOWOCZESNA !!!!!!!!!!!!!!!!
  Sondaże nie kłamią - ostatni sondaż CBOS - Nowoczesna - 32%, PIS już tylko 26%

  Kochana NOWOCZESNA Myślenice, będę z wami na Myślenickim Rynku !!!!!!!!!!!

  16 34

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: PiS triumfuje. W powiecie ma 2/3 głosów. Jarosław Szlachetka w Sejmie

 • 26 paź 2015

  No i mamy to co chcieliście-chcieliśmy. PiS u władzy z dziesiątkami obietnic, które już dziś bagatelizują politycy tej partii w różnego rodzaju wywiadach np. Zbigniew Ziobro stwierdził w wywiadzie, że 500 zł na drugie dziecko jeśli już wogóle to najwcześniej w 2017 r. :)))) Ale przecież to samo było by z PO, zatem to nic nie zmienia. I Inne partie nie lepiej - wszystko puste obietnice i tak zwane zrobienie w balona obywateli, którzy w te obietnice uwierzyli. Pamiętajmy o staropolskim przysłowiu, które doskonale wskazuje co w takim przypadku ma robić zwykły obywatel tj: "....KAŻDY SOBIE RZEPKĘ SKROBIE...."
  Ale mimo wszystko cieszę się, że mamy swojego posła i tutaj wielkie gratulacje dla pana Jarosława Szlachetki do którego już teraz apeluję - by pamiętał o tych którzy mu w tych wyborach zaufali i oddali na niego swój głos. By nie powtórzył bierności swojego poprzednika, który już posłem nie jest. Co jeszcze ....??? Szkoda, że inni kandydaci z naszego miasta nie przeszli, mówię tutaj o Piotrze Szewczyku za którego mocno trzymałem kciuki. To także osoba pana Radosława Ambrożego, w którym widziałem bardzo dobrego kandydata z naszego rejonu. Wielka szkoda, że Michał Synowiec nie zechciał startować w wyborach z ramienia ugrupowania Kukiz15, bo mogliśmy mieć jeszcze jednego posła z naszego miasta. Szkoda, że pani też nie dostała się pani Joanna Bobowska z PO, która nie zdołała zdobyć wystarczającej liczby głosów. Ogólnie jak widzicie uważam, że dla takiego miasteczka jak Myślenice nie ważne było kto i z jakiej partii by dostał się do sejmu, ważne by był to przedstawiciel naszego miasta, powiatu. Zatem trzymajmy kciuki za pana Szlachetkę bo to jak już pisałem - jedyny przedstawiciel naszego miasta.

  10 16

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 6 sie 2013

  jeśli szukacie zespołu który miażdży wszystko co do tej pory widzieliście to zobaczcie sobie zespół z Krakowa - Capri New Beat. 2 tygodnie temu byłem na weselu w pałacyku w Śmiłowicach gdzie oni grali, to był szok i porażenie. po prostu genialnie !!!!!
  Pytałem ile biorą i to mnie zwaliło z nóg :) - 10 000 za dzień ! Grają chyba głównie na weselach "celebrytów" z tego co wiem to grali np. na weselu jednego z braci Golec.
  Ale jak patrzyłem na to co wyprawiają na scenie a do tego ta gra świateł, mega wokaliści , tancerki, itp to była moc. inni goście byli pod ogromnym wrażeniem. kasę biorą chorendalną ale pamiątka na całe życie i to jaka. mają filmiki na necie

  12 6