Salon Play !!!

 • 1 wrz 2015

  chyba musisz troszkę ochłonąć i podejść do tematu ze spokojem :) nerwy nie są dobrym doradcą.

  15 1

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 17 lip 2015

  Jak dzisiaj łatwo kogoś skrzywdzić niesłusznymi oskarżeniami. Prokuratura działa, bo ktoś zgłosił możliwość popełnienia przestępstwa, więc musi zareagować. A po co wydawać wyrok, zanim zapadł? Sprawa się wyjaśni, szkoda tylko, że zanim to nastąpi, ucierpi reputacja starosty, jego rodzinie się dostanie. Plotka będzie goniła plotkę. Ale taki był pewnie cel oskarżeń. Dziś zatem nikt nie patrzy na człowieka przez pryzmat dokonań, ale przez pryzmat afery. Ziarno niepewności zostało zasiane i dużo czasu upłynie, zanim wszystko się unormuje. Współczuję staroście, bo nikt nie udowodnił mu winy, a jest wielu chętnych, którzy są chętni rzucić kamień... Konstytucja RP art. 42.3 mówi wyraźnie, że „Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu”.

  36 5

Zmarł redaktor Stanisław Cichoń

 • 23 lis 2014

  Wspaniały człowiek. Mój nauczyciel w podstawówce. Pogodny, wyrozumiały ...Aż żal ściska serce. My, uczniowie, będziemy pamiętać... Brak słów...

  38

Krystian Stopka odebrał statuetkę w kategorii Debiut PR

 • 17 cze 2014

  Słowa uznania i gratulacje. Miło słyszeć, jak ktoś znajomy osiąga sukces. Tak trzymać. :)

  6 3

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

 • 6 sie 2013

  Ja osobiście polecam Centrum Urody i p. Jolę. Dziewczyna zna się na tym co robi, jest bardzo dokładna, ceny ma przyzwoite. Przy tym jest rzeczywiście przemiła i na pewno nie w taki sposób jak ktoś wcześniej sugerował. Polecam - jestem klientką już kilka lat i do tej pory się nie zawiodłam. Podoba mi się też to, że jest dyspozycyjna.

  5 8