PRZEGLĄD PRASY: Starosta: Remont oddziałów szpitala najważniejszy w 2014

 • sdfsdf sdfsdf 3 sty 2014

  Tragedia, no tragedia "natomiast Gmina Myślenice dołożyła 0,17 mln zł." czy gmina to powiat? Gościu weź już nie troluj i daj sobie spokój z rozszyfrowywaniem tak trudnego do zrozumienia tekstu. heh

  3
 • sdfsdf sdfsdf 2 sty 2014

  Niby skąd masz takie informacje??Przeczytaj uważnie a nie siej jakiś niestworzonych rzeczy.

  Modernizacja i rozbudowa kosztowały prawie 5,9 mln zł. Powiat przeznaczył na ten cel 3,03 mln zł, z budżetu Państwa a dokładnie z rezerwy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przeznaczono na niego 2,7 mln zł, natomiast Gmina Myślenice dołożyła 0,17 mln zł.

  3.mln to nie 100 tys?!! chyba że masz inny przelicznik.
  Potem takie rzeczy się słyszy po mieście że szok, ale czego wymagać jak niektórzy to czytać ze zrozumieniem nie potrafią.

  9

Rondo gotowe. Jak oceniacie jego wykonanie?

 • sdfsdf sdfsdf 4 gru 2013

  hahah wiedziałem, nawet nie musiałem zaglądać bo i tak wiedziałem jakie będa komentarze. haha
  jak sie nie umie jeździć i sie nie widzi znaków ani ronda, to co mamy wymagać. Jak sie jeździ na pamieć i tylko widzi sie czubek własnego nosa, swoją maskę samochodu i prosta drogę i nic więcej to co mamy wymagać. Boże czy polskie społeczeństwo musi byc takie??Wieczni malkontenci? Nauczcie sie jeździć, a nie narzekajcie. jak chcecie jeździc po prostej drodze to na autostrady zapraszam, tam to ledwo kierownicą poruszacie nic trudnego...chyba że jest problem poruszaniem takiego wynalazku jak kierownica, bo chciałbym przypomniec że do tego ona służy, to nie kółko które trzymamy w miejscu jak do jazdy na wprost.
  Pozdrawiam.

  edit. a po drugie jadac z dolnego i widząc że jest puste rondo i w pobliżu nie ma aut, łatwej przejechać na wprost niż lekko zmieniac kierunek ruchu zwłaszcza w nocy gdzie mało samochodów jeździ, ale o tym to nikt nie pomyslał

  20 8

UWAGA NA DROGACH! Zmiany organizacji ruchu przy cmentarzu

 • sdfsdf sdfsdf 1 lis 2013

  Rondo jest otwarte na 1 listopada. (tzn ulice sa przejezdne)

  2

Tędy będziemy jeździć... gdy ruszy budowa ronda

 • sdfsdf sdfsdf 20 paź 2013

  hehe bez komentarza, dalej sobie plujcie w monitory aż wam żyłka wyjdzie bo tylko to potraficie. Dupy nawet się nie chce ruszyć a połowa z was pewnie i tak na wyborach nie była i nie będzie./

  5 12
 • sdfsdf sdfsdf 20 paź 2013

  cały Twój opis profilu chyba mówi wszystko...jak traktować Twoje posty. Szkoda czas tracić na dyskusje z takimi osobami.

  6 12
 • sdfsdf sdfsdf 20 paź 2013

  masakra jakaś, Twoje pieniądze, każdy płaci podatki na świecie tylko u nas zawsze a to z moich pieniędzy, a to z moich pieniędzy remontują a to za moje pieniędzy jezdze po drogach a to za moje pieniądze budują infrastrukturę. Weź sie chłopie opanuj mam dość wiecznych malkontentów. Sam jestem kierowca i uważam że rondo jest tu najlepszym wyjściem, żaden pas do lewo czy prawo skrętu bo to g..da, tylko pewnie więcej stłuczek by było, ale o tym nikt nie pomyśli. Pamiętam pod Dziadkowcem jak nie było ronda, katastrofa było w ogóle wyjechać, a pamiętam głosy a po co tam rondo, lepiej lewo skręt itp. a jak jest każdy widzi, jeździ sie bardzo płynnie. Ale wy nie patrzycie na rozwój Myslenic ale na to jak dojechać władzę za wszystko co robią nie ważne czy żle czy broń boże dobrze bo co ak my o nich możemy mówic dobrze, taki stereotyp sie utarł. niestety ale takie jest polskie społeczeństwo oczywiście nie całe ale chyba na tym forum większość taki jest,.

  9 12

Busem na nowy plac targowy. Zalążek komunikacji miejskiej?

 • sdfsdf sdfsdf 19 paź 2013

  jak byś umiał czytać to bys wiedział ze, to busiarze rzucili pomysłem i chcą na tym zarobić ale Ty to masz problem z oczami bo wszedzie widzisz błędy urzedników w każdym temacie w każdym poscie na tej stronie. Masz jakis kompleks? chyba tak

  8 9

Dolne Przedmieście: Rondo na Słonecznej i Kazimierza Wielkiego w 2014 roku

 • sdfsdf sdfsdf 4 paź 2013
  Viking napisał/a:

  Elena napisał/a:jeszcze raz napiszę: głupota i marnowanie publicznych pieniędzy - nie jest problemem wyjechanie z tego skrzyżowania tylko dobrnięcie do niego, ponieważ ulica zatarasowana jest parkującymi byle jak samochodami i idiotami, którzy otwierają drzwi od strony ulicy na oścież i ładują sobie zakupki :/100/100.

  Nie, największym problemem jest wyjazd, ze Słonecznej na Kazimierza zwłaszcza w godzinach szczytu, prawoskret zablokowany przez lewoskret, a dodatkowo włączenie się do ruchu na Kazimierza tez nie jest łatwe tym bardziej, że niektórzy troche dłużej się zbierają, ronda sa najlepsze do rozładowania korków, ale ludzie tez musza po nich umieć jeździć.

  5 3

Myślenice: Kierowca audi wjechał w budynek starostwa

 • sdfsdf sdfsdf 5 wrz 2013

  Ty to masz jakis problem chyba,
  Arabów w Polsce nie chcecie a tutaj wszyscy bomby nie wspomne o gościu co napisał że niestety starostwa był w innym pomieszczeniu, czy Was poje....? pytam sie już poważnie. Cała ta strona powinna iść do zamknięcia, bo piszą tutaj sami erudyci, którzy jak by przejęli władzę to byłoby wszystko bo teraz nie ma niczego. Wszystko wiedzący, wyśmiewający i bluzgający heh. A resztą im wtóruje plusując że szlag nie trafił władzy. eh szkoda tego czytać.

  10 23

Modernizacja Roku 2012: Starosta odebrał dyplom za rondo w Śródmieściu

 • sdfsdf sdfsdf 4 wrz 2013

  a po drugie, to ile dostali na inwestycję to ciekawe co? samo przyszło? tak? to ile moga dostac z UE i inwestycji to zalezy głównie, od powiatu ile sa w stanie funduszy uzyskać. Ale jak każdy ma taki tok myślenia to potem tak jest.

  6 4
 • sdfsdf sdfsdf 4 wrz 2013

  hehe co Ty czytałeś?? akurat rondo jakbys wiedział było inwestycja powiatu ale widac zero wiadomości masz.

  6 8
 • sdfsdf sdfsdf 3 wrz 2013

  za co te minusy? dla pana który pogratulował a tego który skarcił plusy?
  Rondo, które rozwiązało dawny problem na skrzyżowaniu pod Dziadkowcem to najlepsze rozwiązanie i inwestycja ostatnich lat, a tu niby rodowici myśleniczanie minusują. O co kaman, panowie więcej obiektywizmu.
  Nie rozumiem ale tyle w Was nienawiści albo macie jakis problem z którym nie możecie sobie poradzić i w necie się wyzywacie. Jeśli mamy mieć takich wyborców to ten kraj nigdy nie będzie dobrze prosperował broń boże, który z Was dostał dostęp do władzy.

  6 8

ALARMUJECIE: Rejestracja samochodu to koszmar. Jak rozwiązać ten problem?

 • sdfsdf sdfsdf 16 sie 2013

  a co żal dupę ściska??. hehe nie jestem żadnym urzędnikiem, ale widać po Twoim ostatnim zdaniu w czym jest problem, i tak ma 70% społeczeństwa, na szczęście sa jeszcze trzeźwo patrzący. Dziękuje dobranoc.

  6 25
 • sdfsdf sdfsdf 16 sie 2013

  czekam na was wszystko wiedzących aż wystartujecie w wyborach, wiecznych malkontentów którzy za komputera wiedza wszystko, a reali nie znają. katastrofa, to myślenickie społeczeństwo, pożal się boże.
  Nawet nie ma co czytac waszych wypocin, bo zieją nienawiścią, ajkby nie bylo zawsze jest źlę.

  5 25

20-latek utonął w zalewie dobczyckim

 • sdfsdf sdfsdf 4 sie 2013

  a Ci znowu narzekają, boże teraz to wszystko na urzędników?
  A nie napisali że był pod wpływem alkoholu. Szkoda chłopaka, ale kto idzie popływać pijany.??

  10 16