Myślenicki Festiwal Lata 2014: W sobotę wystąpił LemON [WIDEO]

 • 27 lip 2014

  Mi się podobało. Może Lemon nie jest moją muzyką, może organizacyjnie leżało...

  Ale serio, tego oczekujecie od Dni Myślenic? Ja od nich oczekiwałem jednego - ludzi. Dla mnie ta impreza skupia wszystkich znajomych, z którymi nie mam się jak spotkać. Nie zawiodłem się. Jak masz ekipę, nawet w najgorszym brudzie jest spoko ;) Ale polaczkom jak zawsze wszystko nie pasuje.

  Mi się podobało.

  30 14

Myślenicki Festiwal Lata 2013

 • 26 lip 2013
  def_ibrylator napisał/a:

  :-)Nie mam nic do BMW i Golfa, ale mam coś do ich użytkowników. Na szczęście od życia wymagam czegoś więcej niż zdezelowanego BMW, łańcucha na szyi, pustej laski na przednim siedzeniu i jajecznicy w mózgu, a moim życiowym celem nie jest lans na mieście z soobwooferem podkręconym do maksymalnych obrotów (jednocześnie odbierającym przyjemność ze słuchania muzyki). I niestety nie idę w stereotypy. Zobaczysz w ten weekend.

  Ps. Jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć, to uczciwie dorobiłem się inteligencji i bardzo dobrego auta (auta, a nie lansidła dla wieśniaków na kółkach). I chociaż ta pierwsza czasami szwankuje, bo nikt nie jest doskonały, tak auto jak na razie sprawuje się świetnie.

  Ps. Paulinka - jakim autem jeździ Twój chłopak ? ;)

  Oho, jaki alternatywny chłopak się znalazł... Widzę że albo niespełnione ambicje, albo dziewczyna, która cię rzuciła dla takiego "wieśniaka". Żale wylewaj gdzie indziej, tutaj nie brzmisz "intelgiencnie" jak ty to ładnie ująłeś, tylko żałośnie ;) No ale tak, hipsterka nie bawi się na wielkich imprezach poneiważ to "zbyt mainstreamowe" jest.

  9 17