"Łaty" na odcinku dobosówki

 • 16 paź 2016

  większej głupoty nie widziałam na oczy. Po co psuć bardzo dobrą drogę. Jeszcze te dziury, których część została na noc nie zalana. Tragedia!!! Widziałam jak kierowca nagle zaczął hamować do zera przed dziurą, a z tyłu już nie wyhamował i puknęli się. Po co psuć, skoro droga moim zdaniem była jedna z najlepiej wykonanych w okolicy, i na prawdę ani pęknięcia asfaltu nie było w tych miejscach gdzie wycieli te kawałki.

  10 1

KLGS ul. Drogowców

 • 20 mar 2014

  widzę że kierownictwo jest aktywne, no i dobrze. Ja już państwu podziękowałam.

  28 1
 • 19 mar 2014

  choćbyś na uszach stawał to i tak jak prezunio ma zły humor to każdemu się oberwie, od zwykłego operatora po biuro...
  To nie jest kwestia, czy chcę się pracować czy nie, bo pracować trzeba!!! Takie gadanie że będzie narzekał to jakby powiedzieć, rób i zapieprzaj a jak dostaniesz niesłusznie często zrybkę to weź do siebie i się nie odzywaj. Ludzie nie wytrzymują takiego traktowania i zwalniają się.
  Wiem o tym doskonale: Poza tym prezunio z poprzedniego zakładu wyleciał za mobbing, ale to była duża firma, a tu rządzi sam i na tym małym pierdzidołku pracownik może wyrazić swoje niezadowolenie tylko poprzez wypowiedzenie.
  Każdy jeden pracownik tej firmy to potwierdzi ale po cichu między sobą, bo każdy boi się o pracę, a pracodawcy w dzisiejszych czasach są bezkarni...

  29
 • 19 mar 2014

  zakład w dużej mierze opiera się na wypompowaniu pracownika fizycznym, również co gorsza psychicznie... Czy w tym kraju mobbing jest głównym orężem pracodawcy... Kiedy będzie normalnie... Kiedy będziesz z chęcią chodził do pracy a nie z myślą co dzisiaj prezunio wymyśli i kogo zmiesza z błotem...
  Wiadomo wszędzie trzeba pracować a to co tam się wyprawia z pracownikiem to jest tragedia. Duży przepływ pracowników, ludzie po pewnym czasie sami się zwalniają bo każdy ma swoją wytrzymałość psychiczną. Jedni wytrzymają tydzień i inni rok, ale w końcu sami odchodzą. Co do zarobków, prezunio świrował od początku roku że dał wszystkim podwyżki... dał bo najniższa krajowa poszła o 80 Bruuto do góry.
  Ja dziwie się takim instytucjom ja UP, który co nóż jakiś staże daje mu, dofinansowania do stanowisk pracy, tyle skarg było na niego w UP, a on dalej robi co mu się żywnie podoba.
  Pozdrawiam wszystkich pracowników

  22

Straże Pożarne

 • 13 mar 2014

  no po dzisiejszej akcji gaszenia lasu nad rabą /borzęta/ najbardziej stratni byli ochotnicy z osp trzemeśnia. Wóz im spłonął /stary jelcz pewnie 40 lat/. Może nasz szanowny burmistrz pomoże im, bo zostali bez wozu bojowego./wyglądało jakby ogień poszedł od silnika i strawił całą szoferkę/
  Pozdrowienia dla wszystkich strażaków OSP. Robicie kawał dobrej roboty.

  10 1

Praca "Jan" ktoś wie jakie warunki i płace?

 • 19 lut 2014

  5000

  2 8

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 18 lut 2014

  dzięki za info...
  prawda to że można liczyć na bony świąteczne, dodatkowe premie za niechorowanie etc.?

  3 2
 • 13 lut 2014

  proszę o informację na temat pracy w polplascie, jestem na etapie szukania pracy i zastanawiam się nad zakładem, jakie warunki pracy dla pracowników, podejście szefów, zaplecze socjalne.itp.
  z góry dzięki za info.

  3 2

PRACA MYŚLENICE

 • 22 lis 2013

  jak ma się odpowiednie kwalifikacje /doświadczenie/ w pracy na które jest cały czas zapotrzebowanie /szczególnie w myślenicach/ to nie ma problemu ze znalezieniem zatrudnienia.
  Jeśli decyduję się na zmianę pracy to mogę zrobić to z dnia na dzień...
  Póki co pracuję i nie czuję się zagrożony bezrobociem.
  Pracuje nie zgodnie ze swoim wykształceniem. Pracy nauczyłem się przez doświadczenie, jestem dobry w tym co robię i dlatego jestem spokojny o swoją przyszłość.

  1 21

LIDL na dolnym przedmieściu

 • 10 lis 2013

  jestem podobnego zdania do oportunisty.
  Nie ważne czy z pracodawca z Portugalii, czy z Niemiec, czy z Polski, ważne żeby zatrudniał tu na miejscu Polaków, dzięki temu Polak ma pracę.
  A miejscowi pracodawcy niech poczują wyższy standard i który jest dobry to utrzyma się na rynku.
  a reszta nieuczciwych niech upadnie i dowie się jak to jest być zwykłym pracownikiem, ponieważ niektórym to się w d..ie poprzewracało od tego kapitalizmu w odmianie lokalnej.

  11 6

FIRMA ZETA

 • 2 lis 2013

  Chodzi głownie o pracę w samym zakładzie...
  chętnie bym dowiedział się tego jak wygląda praca od środka...
  no najlepiej od osób które współpracują z nim /pracownicy/ lub osób które miały z nim styczność.
  Nie chodzi mi o plotki, tylko faktyczne rzeczowe informację, które chciałbym zdobyć, żeby wiedzieć co mnie czeka podejmując z nim współpracę.

  2 2
 • 2 lis 2013

  dzięki za informację i proszę o dalsze wypowiedzi

  5 1
 • 31 paź 2013

  potrzebuję informacji na temat firmy zeta, otworzyli niedawno zakład w jaworniku. Produkcja na wtryskarkach: łopaty do śniegu, wiadra itp.
  Chodzi mi o warunki pracy i płacy. Czy pracodawca jest słowny i uczciwy.
  Proszę o odpowiedź osób wiarygodnych...

  16 7