Przedszkola w Myślenicach.

 • 9 wrz 2013
  rozwielitka napisał/a:

  Witam,
  Stanowczo NIE POLECAM przedszkola EUREKA w Myślenicach. Jedzenie tam jest beznadziejne, dzieci są niedożywione, nie mówiąc już o braku dokładek. Gama zajęć dydaktycznych i dodatkowych jest uboga i w ogóle nie pokrywa się z rzeczywistością- dzieci nie robią nic w tym przedszkolu! Niczego się nie uczą!. panie, które tam pracują są od wszystkiego- zajmują się dziećmi, wydają posiłki, sprzątają...Przez co najbardziej cierpią właśnie dzieci! Dobry standard to przedszkole miało wtedy kiedy dyrektorem był P. Antoni Kasprzycki. teraz placówka zeszła na psy!!! Nie róbcie dzieciom krzywdy posyłając je do tego przedszkola! Jest wiele wartościowych przedszkoli!

  to kłamstwo, moja chodzi już drugi rok i jest ok. zajęcia dodatkowe są i wcale nie uboga ich ilość, głodna też nigdy nie była a na Panie nie moge nic złego powiedzieć są bardzo miłe i pomocne a na marginesie nie są one od sprzątania i posiłków bo do tego celu sa dwie inne Panie które są tylko od tego. Dzieci dużo się uczą, ciągle jakieś nowe rzeczy. A tobie tylko chyba zależy na zepsuciu im opinii bo najwyraźniej nigdy tam nie posyłałaś dziecka skoro piszesz takie głupoty i to jeszcze nieprawdziwe

  4 7

Myślenicki Festiwal Lata 2013

 • 26 lip 2013

  Miasto ma na jakiś tam festiwal lata, anie ma na zakup drugiej karetki SKANDAL

  82 5

Górny Jaz: 7-latek wpadł do Raby. Zmarł w szpitalu

 • 26 lip 2013
  bohater napisał/a:

  Latsitlum napisał/a:A ja się pytam jak to jest, żeby do Myślenic jechała karetka nie z Myślenic, a z Pcimia?
  Brak słów jak nisko upadła nasza służba zdrowia ...

  Jeśli karetka w Myślenicach była na wyjeździe...a była ratować pijaka na rynku..To dyspozytor krakowskiego pogotowia ratunkowego wysyła najbliższą -czyli w tym przypadku z Pcimia.Gdyby jej nie było to przyjedzie z Dobczyc.Potem kolejno z Mogilan ,Gdowa,Mszany Dolnej,Krakowa. W Myślenicach obecnie jest jedna karetka typu S z lekarzem a od sierpnia ma stacjonować karetka typu P z dwoma ratownikami medycznymi od 7 do 19...Karetki są jeszcze transportowe (2 w dzień,jedna w nocy)w Myślenicach ale są to karetki służące transportu chorych między szpitalami,przywozy z ośrodków zdrowia i odwózki do domów.W obsadzie karetek transportowych jest rat.medyczny lub sanitariusz + kierowca ratownik.Dyspozytor Systemu Ratownictwa Medycznego nie dysponuje karetkami transportowymi.
  O pogotowiu ratunkowym mówi tylko wtedy gdy długo nań się czeka...Słaba promocja i brak radnych z tego środowiska przekłada się na ich ilość karetek ...Inaczej jest ze straż pożarną gdzie w każdej wiosce gminy muszą utrzymywać gnijące wozy bojowe używane 4 maja co roku. OSP to elektorat wyborczy a ''zagrać'' z nimi to klęska wyborcza.
  W powiecie Myślenickim jest ponad 200 samochodów strażackich...a tylko 3 Karetki Państwowego Ratownictwa Medycznego w Myślenicach karetka typu S z lekarzem, w Pcimiu i w Dobczycach typ P z ratownikami medycznymi.Dodam jeszcze że nocna obsada karetek P składa się tylko z dwóch ratowników medycznych.Dla oszczędności jeden z ratowników prowadzi ambulans a drugi sam reanimuje...)

  SKANDAL!!!!!!
  JAK TAK MOŻE BYĆ, przecież w nagłych wypadkach liczą się minuty a może sekundy a nie godziny.
  Jeśli ktoś ma tyle czekać na karetkę, która ma mu uratować życie to są jakieś żarty.
  A co jeśli w jednym czasie są potrzebne dwie lub trzy to co kto pierwszy ten lepszy.
  Miasto zamiast organizować dni Myślenic i płacić tyle kasy artystą niech zakupi karetkę bo to chyba bardziej potrzebne ludziom niż zabawa.

  25 1
 • 25 lip 2013

  Uważam że ktoś powinien zgłosić to na policje, że jest nie właściwie zabezpieczony teren budowy lub do nadzoru budowlanego odpowiedzialnego za ten remont.
  A policja jeśli jest zakaz to powinna się tam pofatygować i dawać mandaty skoro czegoś nie wolno i zaraz był by porządek, no ale cóż tam mandat pewno 50 zł a na drodze to można więcej zarobić.

  50 3