Mistrzowie Polski z Biotop Racing Team

 • 20 maj 2016

  Brawo, gratulacje.
  Najważniejsze to mieć w życiu pasję. I niech mi nikt nie narzeka na młodzież. ;)

  31 4

MMA i inne sztuki walki Myślenice

 • 3 lis 2015

  Inne sztuki walki - JUDO.
  Grupa dla dorosłych ale też dla młodzieży pn. i pt od godz. 20:30 do 22:00 na sali sportów walki na Hali Sportowej na Zarabiu.
  Polecam.

  1 1

"Ratuj maluchy" czyli 6 latki w szkole.

 • 11 wrz 2015

  Mam prośbę do rodziców dzieci, które poszły do szkoły jako 6-cio latki w tym roku. Jeśli macie chwilę napiszcie czy nie żałujecie decyzji i czy dziecko radzi sobie w szkole. Dzięki. Myślę,że to dla rodziców dzieci, które mają iść do szkoły w przyszłym roku ważna informacja.

  4

Judo: Trzy medale dla zawodników Sokoła

 • 15 maj 2015

  Gratulacje dla wszystkich młodych zawodników, którzy brali udział w Mistrzostwach. Moim zdaniem judo to wspaniały, wszechstronnie rozwijający sport i cieszy fakt, że tyle dzieci i młodych ludzi uprawia tą dyscyplinę w Myślenicach.
  Do redakcji - mała poprawka w tytule JUDO TO NIE ZAPASY.
  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

PIT 2015 ROZLICZANIE I CZEKANIE NA ZWROT

 • 12 maj 2015

  Nieźle z tymi zwrotami, jak czytałem komentarze na forum to myślałem, że dostanę zwrot w lipcu, bo składałem przez internet 26 kwietnia. A tu miłe zaskoczenie zaraz po długim majowym weekendzie miałem pieniądze na koncie. Chyba Panie w urzędzie zwracają komu popadnie, nie patrząc na datę wpływu. A może Pity są weryfikowane u różnych osób zanim trafią do zwrotu i po prostu niektórzy pracownicy delikatnie mówiąc się o...ciągają.

  6

Judo: Sokół 8 na Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy

 • 27 kwi 2015

  Gratulacje dla dzieciaków, które wykazały ogromną wolę walki i dla trenerów za bardzo dobre ich przygotowanie.

  5

Pierwsze Myślenickie Dyktando: Mistrzem ortografii został Maciej Kajzer

 • 16 cze 2014

  Gratuluję inicjatywy. Doskonały pomysł na spędzenie w ciekawy sposób niedzielnego poranka.
  Treść dyktanda ciekawa i moim zdaniem wymagająca ugruntowanej wiedzy z zakresu ortografii języka polskiego.
  Szacunek dla wszystkich, którzy zmierzyli się z tym wyzwaniem i odważyli się upublicznić swoje umiejętności z zakresu pisowni polskiej.
  Mam nadzieję, że z każdym rokiem będzie przybywało uczestników tego wydarzenia.

  16

Nowe fotoradary na Zakopiance

 • 9 sie 2013

  cyt.: Chodzi pewnie o urządzenie zamontowane na samym dole w Gaju jadąc w stronę Krakowa (jeżeli o nie chodzi to łapie od przodu). Wcześniej ok, 300 m jest żółty fotoradar, każdy jak go minie daje gazu z górki, żeby rozpędzić się pod górkę. Tam na dole czeka niespodzianka, bo nadal jest 70 km/h, a każdy prawie 100 pomyka. Nie dziwię się, że nie ma zdjęcia.

  Nie rozumiem- dlaczego nie ma zdjęcia? Oświećcie mnie, bo głupi jestem w tej sprawie? Jeżeli to fotoradar to chyba powinni przysłac zdjęcie? A jeżeli jakieś inne urządzenie to jakie?

Gmina Dobczyce kupiła od powiatu zamkniętą w 2012 roku szkołę

 • 22 lip 2013

  Jak czytamy w jednym z poprzednich artykułów http://miasto-info.pl/myslenice/5098,ostateczna-propozycja-powiatu-dla-dobczyc-ws-przejecia-zstir.html
  Według operatu szacunkowego sporządzonego przez powiat, wartość nieruchomości i gruntu wyceniono na kwotę 6,92 mln zł. Początkowo powiat przedstawił gminie Dobczyce propozycję przejęcia nieruchomości wraz z gruntem za 3,5 mln złotych /..../
  Starostwo proponuje gminie Dobczyce sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej Zespołu Szkół Technicznych i Rolniczych za kwotę 1,73 mln zł, zgadza sie na uruchomienie 5 oddziałów oraz zapowiada współpracę w zakresie nowo uruchamianych kierunków.
  No cóż 1/7 ze wstępnej wyceny - nieźle, nic tylko kupować od Starostwa nieruchomości.

  8 2