MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ

 • 14 sty 2021
  jaskokrakow napisał/a:

  duże Cię interesuje czy małe. bedziemy sprzedawac w tym roku 76 m w 29

  Mnie więcej cena?

Olimplan - światłowód

 • 11 sty 2021
  dirty_affair napisał/a:

  Proszę o nie usuwanie mojej opinii nt dostawcy internetu Olimplan, nie jest obraźliwa a opisuje faktyczną niska jakakość usługi i podejście do klienta po podpisaniu umowy.
  Firma założyła mi Internet, zapłaciłem za ich sprzęt a teraz tłumacza się niską prędkością i zapchanym łączem zbyt dużą liczbą użytkowników w okolicy. Że niby mam sobie bezpośrednio kablem podłączyć komputer. Tylko że poza komputerem bezprzewodowo chce korzystać z internetu co najmniej jeszcze 4 osoby. Gdybym wiedział że muszę przez 2 piętra prowadzić kabel do komputera to w życiu nie podpisałbym z nimi umowy. Jak chcieli podpisać umowę to potrafili przyjeżdżać 2x dziennie.

  Rozumiem, że przez 2 piętra ciągniesz sygnał bezprzewodowo? Słaba prędkość to jaką uzyskujesz?

 • 10 sty 2021

  Ja korzystam z opcji światłowodowej pod 4 adresami w miejscowościach Czechówka, Zakliczyn.

  Wszystko działa świetnie, prędkość deklarowana jest zgodna. Co najważniejsze oferują upload jako 1/4 download, a nie jak np. Fiberlink 1/10. Akurat dla mnie upload był bardzo ważny, bo robię transmisje po ich łączu jak i pracuje na co dzień w chmurze.

  Na przestrzeni 1.5 roku użytkowania jedynie problemem były ostatnie DDOS na ich usługi, co powodowało problemy. Lecz z tego co dostałem do informacji na email zakupiono nowe urządzenia jak i dodatkowe rozwiązania programistyczne, aby problem rozwiązać, albo też szybko likwidować. Też i to się potwierdziło, wszystko zaczęło poprawnie działać.

  Co najważniejsze, trzeba pytać o opinie internetu światłowodowego jeśli taki się chce. Znam sporo osób co korzysta jeszcze z technologii radiowej i na bazie tejże usługi wystawiają opinie. W przypadku światłowodu jestem bardzo zadowolony.

  Opinie Google jak to opinie w każdej branży, trolli nie brakuje. Zwłaszcza, gdy na lokalnym rynku jest sporo takich przedsiębiorstw: Fiberlink, Toofiber, InetCentrum i pewnie jeszcze inni się znajdą.

  Usterki zgłaszam zazwyczaj na SMS jeśli jakieś są, co też dla mnie jest wygodne. Jak mieliśmy problemy z transmisją to fachowo dostaliśmy raporty z działania usług, które pomagały w detekcji problemów z działaniem, a także wsparcie techniczne co może być przyczyną. System poleceń również mi się przydał, bo gdy Twój znajomy zainstaluje ich usługi i powie, że to dzięki Tobie, a Ty zgłosisz się do nich, wówczas dostaniesz internet przez 1 miesiąc za 1 zł. Skorzystał już 3 razy jak dobrze pamiętam.

  Dla podsumowania, po 1.5 roku mogę ich polecić, lecz tylko w kwestii światłowodu, bo z tego korzystam. :) Jeśli aktualnie używasz radia, albo LTE albo inne cuda, to niezależnie jaką firmę weźmiesz, która ma światłowód to będziesz zadowolony, wszystko finalnie i tak obsługuje zapewne Orange :)

  1 2

Osiedle Słoneczne - jak się mieszka?

 • 10 sty 2021

  Cześć!

  Czy ktoś może mieszka z użytkowników na Osiedlu Słonecznym przy ul. Solidarności i może wydać jakąś opinię na temat swojego mieszkania (np. jakość, dźwiękoszczelność, lokalizacja, problemy z usterkami)? Albo przed czymś przestrzec w zakupie?

  4 2

koronawirus - jak przechodzicie?

 • 7 paź 2020

  Ja aktualnie w poniedziałek bardzo osłabłem. W nocy wystąpiła gorączką(38.2) - lecz po ibupromie spadła do 36.6. Następnego dnia było lepiej, siły wróciły. Jednak po kilku godzinach pracy zdalnej płat czołowy mnie zaczął boleć jak i okolice nosa, efekt ciężkiej głowy. Pojawiła się też gorączka, okolice 38. Ibuprom zatoki pomógł i czułem się o wiele lepiej. Umówiłem się do lekarza rodzinnego, stwierdził zapalenie zatok. Zostałem bez problemu przyjęty. Dostałem antybiotyk i inne leki. Jak narazie od tego momentu brak gorączki, czuje się na pewno lepiej, trochę kaszlu i dużo więcej kataru. Zaskakujące jest to, że w moim otoczeniu mam pełno osób o podobnym przebiegu zdarzeń w ostatnim tygodniu, czy też paru dniach. Ciężko to wytłumaczyć.

  Jak lekarz rodzinny nie zleci testu, to nikt nie będzie sam z siebie płacił 400, czy 500 zł. Wiadomo są przypadki unikania kwarantanny, lecz aktualnie to lekarz rodzinny decyduje o tym na pierwszy ogień. Ja podczas wizyty, czy to podczas rejestracji do lekarza nie usłyszałem ani jednego słowa odnośnie COVID, czy pytania z tym związane.

  16 3

Gmina Siepraw: Miały być nowe ulice, może skończyć się na referendum

 • 10 paź 2013

  Debilizm ładny, wydane pieniądze, projekty itp. zrobione, wszystko gotowe, a przez kilku wszystko może legnąć w gruzach, mogli myśleć przy uchwalaniu,a nie teraz, wszystko z naszych podatków, więc po co ten zamęt.

  5 11

Zatańczyły i w nagrodę pojadą do Korei