Założenie sklepu internetowego - jaki skrypt?

 • Taka Takata 28 lut 2018

  Prestashop lub wordpress i sam ogarniesz - tutoriali/templatek/wtyczek masa. Rozumiem, że ma to być prosty sklep.
  Cenowo w skali roku ~400zł(domena, hosting) + cert ssl(może być jak wspomniał wyżej let's encrypt)
  Magento kobyła, znajomości programistyczne mile widziane i system wydajnosciowo robiony pod większe sklepy, wieksze mośliwości, integracje itp.
  Pozdro.

Który dostawca internetu?

 • Taka Takata 21 lut 2014

  a ja przedłużyłam umowę z orange - uwolnienie do 80 Mb/s - miałem 40Mb/s i tyle wyciągało bez problemu. Z internetem nie było nigdy problemu, natomiast z telefon voip jak najbardziej z tym, ze nie zalezalo mi na tej usłudze. Płacę łącznie za usługi 99 zł za telefon stacjonarny(bez limitów na stacjonarne) + internet do 80Mb/s a no i TV dają chyba 56kanałów(ale nie korzystam z tej usługi ale mam ją w cenie - mam nc+ więc nie potrzebuje).

  4 5

Coraz więcej osób wybiera zalew w Sułkowicach. Warto?

 • Taka Takata 4 sie 2013

  albert7575: tak pisałam wcześniej...woda pewnie jest badana skoro można tam pływać. Dzisiaj tam byłam i musze powiedzieć, że ludzi od groma...rejestestracje KRA, KSU, KWA no i oczwywiście KMY...wieć różnorodności :) Pogoda dopisała :) Świetny klimat ogólnie.

  2 1
 • Taka Takata 4 sie 2013

  ok, to przepraszam bardzo że rzuciłam tutaj takie przekłamane dane. Nie zmienia to jednak faktu iż płynie tam wszystko. Może przy 100% sytuacja się poprawi - z tym, że ludzie muszą również się zmienić i nie lać tam czego popadnie czy też myć samochodów przy/w rzece... zapraszam w stronę Jasienicy(skanalizowanej prawie w 100%) :)
  Wracając do tematu, jak pisałam zalewik na + ale przezorności nigdy za wiele.

  5 1
 • Taka Takata 3 sie 2013

  nawet nie kpij KOLEŻANKO :) Sułkowice też są podobno skanalizowane w 100% a widzę co płynie w harbutówce/gościbii. Nie będę się spierała na ten temat bo nie jestem w tym temacie ekspertem, napisałam tylko co usłyszałam.

  17 7
 • Taka Takata 3 sie 2013

  dno jest wyłożone takimi blokami betonowymi.
  Ogólnie czysto, dookoła + woda całkiem całkiem. Ktoś z okolic mówł iż woda płynie od Jasienicy a tam wrzucają i leją do niej wszystko - nie wiem ile w tym prawdy ale skoro ludzie pływają w niej to pewnie jest badana w jakiś sposób. kiedyś widziałam jak "jacyś" gniewni wrzucali butelki do wody - od tego momentu nie mam pewności co mam pod stopami dlatego wchodzę w klapkach. Byłam tam już 2 razy i ogólnie jestem na +.
  Oby więcej takich miejsc.

  23 2

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • Taka Takata 10 lip 2013

  Witam
  a co z "darami" dla położnej?
  Pozdrawiam

  1