Z Fartem

Parking Galeria Myślenicka

 • Moriss Moriss 9 sie 2018

  Nie macie innych problemów ..?

  5 11

Siatkówka

 • Moriss Moriss 4 paź 2017

  Siemano. Pilnie poszukuję 3-4 osoby chętne do gry w siatę. Gramy w każdą środę na hali w Trzemeśni. Start godz 19.00 W razie pytań kontakt sms 691 232 869.

  3

PARKOWANIE: A niech się WSTYDZĄ!!!

Internet Fasternet Problemy

 • Moriss Moriss 13 lut 2017
  Endrju napisał/a:

  Zgłaszasz do nich czy tylko na forum piszesz o tym? U mnie każdorazowo jest telefon zwrotny z wytłumaczeniem, co się działo i co zrobili w tej sprawie.

  Zgłaszam, tylko bez odpowiedzi zwrotnej. Jeden dzień jest dobrze a kolejne to katastrofa!

  2
 • Moriss Moriss 12 lut 2017

  Tradycyjnie PING 400- 1500 !! Chyba czas by sprawę zgłosić do UOKiK. Jest to jawne robienie klienta w '' Buca '' Prędkość pobierania 200 kbs przy łączu 10 mb :D

  2
 • Moriss Moriss 27 sty 2017
  kar9876 napisał/a:

  Pisałeś kiedyś że zrezygnujesz więc nie bardzo wiadomo o co ci chodzi,Ja też miałem ten net od 8 lat i powiedziałem koniec i teraz mam Orange i nie jest zły.

  Tak pisałem.., ale niestety u mnie orange nie da rady i jestem póki co skazany na to badziewie ;/ Myślałem o LTE ale są limity danych...

 • Moriss Moriss 27 sty 2017

  Dopiero teraz to dziadostwo muli !! PING tradycyjnie od 500 nawet do 4000 :) Medal za oszustwo roku dla '' slownet '' przyznany !

  2
 • Moriss Moriss 27 wrz 2016

  Ja jeszcze tydzień się z tym dziadostwem męczę i wymieniam na Orange.

  2
 • Moriss Moriss 15 wrz 2016

  Siema. Czy u was też występują problemy ze stabilnością łącza i Pingami?? Od jakiś 2 miesięcy to jest katastrofa. Prędkość pobierania waha się od 40 kbs do 1,2 mbs a ping potrafi skoczyć do 5000 :P W umowie jest 12 mbs a jak sprawdzam speed testem to wychodzi różnie, max 750 kbs ;/

  10

Zmiana pogody

 • Moriss Moriss 2 lut 2017
  Luna napisał/a:

  Zwracam się z pytaniem co szykuje się w pogodzie w najbliższych tygodniach? Czy odwilż, czy mrozy? Zastanawiam się ile opału jeszcze kupić, by jakoś dotrwać do wiosny... Spaliłam już dużo więcej niż podczas ostatnich zim:(

  Albo będzie padać albo będzie dysc :P

  2

Poseł i radni PiS odpowiadają na wystąpienie burmistrza

 • Moriss Moriss 2 lut 2017

  Pozamykać burmistrza i posła będzie spokój :)

  50 22

Koszulka z własnym nadrukiem

 • Moriss Moriss 30 sty 2017

  Unikać jak ognia firmy TM Mediaart z Osieczan! Kasę biorą a towaru nie widać..

  22 1

Podwyżki cen wody i wywozu śmieci w 2017 roku - podziękowania dla Burmistrza i jego radnych

 • Moriss Moriss 9 gru 2016

  Potwierdzam. Radni Burmistrza są nie do ruszenia! Jedna wielka klika. Po każdym takim głosowaniu powinni podawać do publicznej wiadomości kto głosował. Może w następnych wyborach ludzie się opamiętają, chociaż....

  42 8

Chętni pokopać w piłę

 • Moriss Moriss 25 paź 2016

  Ktoś chętny dzisiaj na orlik 20.30? Potrzeba 4 osoby. Pisać na prv.

  2

Przedszkole SMYKOLANDIA Osieczany

 • Moriss Moriss 22 paź 2016
  zeberka napisał/a:

  Mialam do czynienia z tym przedszkolem i właścicielem. To naprawdę skandal, że tacy ludzie prowadzą takie placówki. Tam wszystko nacechowane jest na zarobek. Wszystko kosztem pracownikow i dzieci. Najtańsze jedzenie, nierzadko zimne. O dokładkach można zapomnieć. A kadra zmienia się z jasnego powodu. Właściciel zatrudniając obiecuje złote góry, wspaniałe warunki szanse awansu. A poźniej okazuje się, że dziewczyny po studiach i różnorodnych formach dokształcania oprocz nauki dzieci muszą zmieniać im pampersy (czyli mieć funkcję pomocy nauczyciela), przygotowywać posiłki (kucharz), myć naczynia (pomoc kuchenna),sprzatać, myć podłogi, stoliki (sprzataczka) zbierać opłaty (sekretarka)itd.... Nie łudzcie się, że jedna osoba jest w stanie uczyc 20 stke dzieci i to wszystko ogarnąć... To przechowalnia. Omijajcie przedszkola tej rodziny szerokim łukiem. Dobrze wam radze....

  Wreszcie ktoś powiedział prawdę! :)

  24

Organy w Trzemeśni

 • Moriss Moriss 15 paź 2016

  PO CO TAK DROGIE ORGANY!!? CZY KSIĘŻA NIE MAJA SUMIENIA?? ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA POMÓC GŁODNYM, CHORYM DZIECIOM!!

  16 13

Który dostawca internetu?

 • Moriss Moriss 13 paź 2016

  To samo z fasternetem ( slownet ) Robią sobie jaja z klienta. W poniedziałek idę z wypowiedzeniem umowy :)

  5

Jaki internet radiowy

 • Moriss Moriss 30 wrz 2016

  Odradzam zdecydowanie Fasterneta! Powinni zmienić nazwę na slownet :)

  7

Cooper Standard otworzył nową fabrykę. Będą zatrudniać

 • Moriss Moriss 2 wrz 2016

  A już nie napiszą że aby się tam dostać to trzeba nieźle posmarować :P

  44 4

Internet

 • Moriss Moriss 1 wrz 2016

  Fasternet ( slownet ) to jakas kpina!!!!!! Cały czas są problemy!!

  2

Parkowanie

 • Moriss Moriss 8 lip 2016

  Spoko ziomki :) Tylko jest jeden szczegół. Ten gość co ich kontroluje, powinien za każdy wjazd płacić! Prawo jest równe dla wszystkich.

  4
 • Moriss Moriss 3 lip 2016
  antomasz napisał/a:

  Jestem mieszkańcem Myślenic od wielu lat. Nigdy jednak nie było tak źle jak teraz z parkowaniem. Kierowcy stają gdzie chcą i jak chcą. Straż Miejska ma to gdzieś, policja zresztą też. Mam już parę zdjęć samochodów, które stoją w poprzek chodników. Miałem więcej, ale na wskutek awarii komputera, straciłem je. Może coś się ruszy w tej sprawie?

  TY KAPUSIU !!!!!!!!!!!!!!! TYPOWY POLAK :)

  19 38

Nowe rachunki po podwyżce wody

 • Moriss Moriss 8 lip 2016

  Tak ale kto przegłosował podwyżkę wody ? Ostr... z Dąbrodziejami na czele.

  27 2
 • Moriss Moriss 7 lip 2016

  Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?

  17 1

Sympatycy ruchu społecznego KOD MYŚLENICE

 • Moriss Moriss 19 maj 2016
  KOD-MYSLENICE napisał/a:

  Szanowni Państwo,
  nadszedł ten czas, aby zacząć łączyć również w Myślenicach osoby podzielające demokratyczne wartości.
  Zapraszamy do współpracy każdego z Was. Wspólnie zróbmy coś dobrego dla siebie, rodziny, miasta, gminy, powiatu i Polski.
  Kiedy kilka lat temu oglądaliśmy w telewizji to, co działo się na Ukrainie, w Kijowie, powtarzaliśmy sobie, że co jak co, ale w Polsce sprawy tak daleko nigdy nie zajdą. Jesteśmy co prawda młodą, ale stabilną demokracją. Przerobiliśmy w ciągu 25 lat zarówno rządy prawicy, jak i lewicy oraz liberalnego centrum. Praktycznie każda opcja polityczna w kraju miała swoje „pięć minut” na szczytach władzy. Nic i nikt podstawami naszej demokracji nie zachwiał. Aż do teraz…

  Demokracja w Polsce jest zagrożona. Działania władzy, jej lekceważenie prawa oraz demokratycznego obyczaju zmuszają nas do wyrażenia stanowiska sprzeciwu.
  Nie chcemy Polski totalitarnej, zamkniętej dla myślących inaczej niż każe władza, nie chcemy Polski pełnej frustracji i żądzy rewanżu.
  Chcemy, aby w Polsce było miejsce dla wszystkich Polaków, równych wobec prawa, z ich przekonaniami, opiniami, etyką i estetyką.
  Nie godzimy się na zawłaszczenie państwa, dzielenie Polaków na lepszych i gorszych, pogardę dla "innego".
  Nie ma też naszej zgody na poglądy godzące w zasady demokracji i prawa człowieka.

  Jesteśmy zdeterminowani otwarcie i zdecydowanie, pełnym głosem mówić o przyzwoitości, prawie i wzajemnym szacunku. Wyrażać swoje zdanie nie tylko w domu czy internecie, ale też na ulicach i placach naszych miast i wsi, jeżeli zajdzie potrzeba gromadząc się tam dla wyrażenia swoich opinii i żądań.

  Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których ważne są wartości demokratyczne, bez względu na poglądy polityczne i wyzwanie.
  Nie zgadzamy się na łamanie Konstytucji i wprowadzanie, z nadużyciem mechanizmów demokracji, rządów autorytarnych. Są wśród nas ludzie różnych poglądów i orientacji politycznych od prawa do lewa, ludzie wierzący, agnostycy i ateiści.
  ŁĄCZY NAS TO, ŻE JESTEŚMY LUDŹMI WOLNYMI I CHCEMY NADAL MIESZKAĆ WE WŁASNYM, DEMOKRATYCZNYM KRAJU, W KTÓRYM NIKT NIE BĘDZIE NAM NAKAZYWAŁ JAK MAMY ŻYĆ I JAKIE WARTOŚCI WYZNAWAĆ.

  Zapraszamy !
  sympatycy Komitetu Obrony Demokracji
  kod.rejon.myslenice@gmail.com

  - gdzie był KOD kiedy protestowaliśmy przeciwko ACTA?
  - gdzie był KOD kiedy PO razem z Trybunałem Konstytucyjnym okradła Polaków zabierając pieniądze z OFE?
  - gdzie był KOD kiedy ABW na polecenie PO wpadała do domów internautów krytykujących prezydenta Komorowskiego?
  - gdzie był KOD kiedy PO wsadzała do więzień kibiców krytykujących premiera Tuska?

  Klaskali wtedy szkodnikom z PO…!!!

  Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?

  131 38