Myślenice: na „zakopiance” zginął pieszy

 • 27 lis 2014

  Oczywiście, że jest tam obowiązek noszenia odblasków. Tak samo jak na terenie większości miejscowości gdzie za znakiem z nazwą jest znak dotyczący odwołania terenu zabudowanego. Poza tym nocą lepiej mieć odblask bez względu na to po jakim terenie się poruszamy niż go nie mieć. Zwłaszcza, że nie kosztuje dużo.

  9 1

Myślenicki Festiwal Lata 2014: W sobotę wystąpił LemON [WIDEO]

 • 27 lip 2014

  Okropnie źle przygotowany festiwal! Zbyt mało ochrony! Brud i tyle... Niestety... Jestem młodą dwudziestokilkuletnią osobą i wybrałam się na koncert z zamiarem dobrej zabawy ze znajomymi, ale niestety bardzo się rozczarowałam... Wszędzie było bardzo brudno, ochrona kiepska. Każdy mógł wnieść na teren festiwalu co tylko mu się podobało. Nie było żadnej dyscypliny. O samym koncercie też niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. Okropna akustyka, jeśli ktoś nie dopchał się pod scenę to niestety dalej od niej nie rozumiał ani słowa śpiewanego przez Lemona. Jeszcze bardzo dużo pracy przed organizatorami, aby w kolejnych latach poprawić te błędy, chociaż pewnie i tak nie zostanie nic zrobione w tym kierunku. Rok temu było to samo z akustyką, a weźmy pod uwagę pobliskie Dobczyce. Tegoroczne koncerty były super, ochrona każdego sprawdzała przy wejściu przez co uniknęli tzn. hołoty, akustyka super - nawet siedząc dalej od sceny każdy wszystko słyszał. To tyle w tym temacie. Więcej na Dni Myślenic się nie wybieram, a szkoda... bo to byłaby na prawdę fajna impreza w barwnym otoczeniu.

  48 26

Zaginiony Sylwester Ambroży

 • 21 lip 2014

  Czy to na 100% prawda, że ten chłopak został znaleziony?

  1 8

Pod prąd na Zakopiance - "Jedziemy na kamikadze i ch..." [WIDEO]

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 10 wrz 2013

  Ktoś ma jakiś kontakt/numer telefonu lub wie, jak umówić się na wizytę do dr Micała?

  5 6

Zarabie: Na Górnym Jazie nie popływasz - trwa remont [WIDEO]

 • 6 lip 2013

  Ktoś wie, dlaczego jeszcze nie działa basen odkryty? Przecież to śmiechu warte.... Wakacje się zaczęły, pogoda w pełni i nawet nie ma gdzie popływać na świeżym powietrzu. Już nie mówiąc o tym, że pewnie jak otworzą basen to będą chore ceny. To już lepiej jechać kilka kilometrów dalej - do Andrychowa, gdzie basen jest elegancki, szatnie i toalety przestronne i czyściutkie, a w dodatku taniej niż w Myślenicach. Na miejscu zje się też przepyszne i niedrogie jedzonko, a miejsce do siatkówki jest jak marzenie.

  12 3