Wylewy, przelewy, podtopienia, osunięcia, zawalenia etc.

 • 25 maj 2019

  Niestety zarządcy drogi nie ponoszą żadnych konsekwencji za zaniedbania, za zanieczyszczenia drogi, dziury , zwisające nad drogą gałęzie, ich obowiązki reguluje ustawa, ale u nas w rejonie ustawa się " nie przyjęła", skoro mają przyzwolenie policji i straży miejskiej to nic się nie zmieni

  7

Myślenice: Szaleńcza jazda skuterem. Wyprzedza na pasach w środku miasta [WIDEO]

 • 24 sie 2018

  Znając myślenickie zwyczaje- dostanie tylko karę w postacie intensywnego ruchu palca wskazującego

  11 3

Skandal nad Rabą!

 • 28 cze 2016

  Odwołuje się od wszystkich wyroków, za wyrzucenie śmieci na oczach świadków dostał 100 zł- słownie sto- bo on taki biedny jest i ofiara mafii policyjnej i straży miejskiej, to jest żałosne co z nim w Sądzie robią, dostają nagranie jak wyrzuca, są świadkowie, a sędziowie go po głowie głaskają, że taki biedniusi i chorą mamusią się zajmuje, tylko czemu opieka społeczna się bliżej tej pseudo opiece nie przyjrzy. Wszyscy zamykają oczy, a najlepiej huzia na Policje i Straż miejską.

  25 1

Spowiedz przedswiateczna

 • 16 mar 2016

  A jak w tym roku przed Wielkanocą?

  3

LUMPEKSY, CIUCHOLANDY W MYŚLENICACH ?

 • 8 sty 2016
  Lukis napisał/a:

  Gdzie w Myślenicach znajdę sklep z odzieżą używaną w którym było by sporo ciuszków dla dzieci?

  Polecam Angielska Szafę na Rynku

  2 7

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 28 paź 2015

  23.10.2015r.w Osieczanach kolo Sparu zaginął kot 3 miesięczny bury, bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi i nigdzie nie oddalał się od domu. Szczęśliwego znalazcę proszę o kontakt.

  3

ALARMUJECIE: Rejestracja samochodu to koszmar. Jak rozwiązać ten problem?

 • 14 sie 2013

  Ta obserwacja przez internet to bujda na resorach, system się zawiesza, do twojego numerku brakuje 20 pozycji,czyli ok. 2,5h czekania a odświeżywszy po 3 minutach i już twoja kolej przepadła. W tym urzędzie pasowałoby aby wszystkie stanowiska pracowały, a nie załatwiano sprawy z piętra, typu statystyki itp. Poza tym obsługa tez powinna się nieco przyłożyć do kontaktu z petentem, bo mam wrażenie że Panie zatrzymały się w poprzednim ustroju.

  48 5