Złe wiadomości dla fanów jazdy samochodem bez celu. Zmiany w „małpim gaju”

 • 9 sie 2020

  dwa klucze 13mm raba jest nie daleko po problemie :)

  3 2

Straż miejska pilnuje wjazdu na Chełm. „Chcemy systematycznie eliminować przypadki łamania przepisów ruchu drogowego na tej drodze”

 • 26 maj 2020

  Polecam wjazd drogą bez zakazu mało kto ją zna a można normalnie i legalnie wjechać na hełm samochodem osobowym nawet niskim (nie traktorem przez las) wtedy strażakom miejskim można pokazać gest Kozakiewiicza :)

  13 1

ALARMUJECIE: Brutalnie pobił koleżankę z klasy. Dzieci zamiast reagować, nagrywały filmy

 • 9 paź 2019

  Ta konkretna dziewczyna wlała też kilku jak nie kilkunastu innym dzieciom z tej szkoły w tym wypadku jak to się mówi trafiła kosa na kamień. Szkoda że filmiki gdzie to ta "biedna dziewczynka" bije inne dzieci nie wyciekły chociaż jakby przepatrzyć dzieciom komórki to na pewno by się znalazły.

  18 2
 • 8 paź 2019

  Pragnę tutaj uświadomić wszystkich hejterów że wspomniana tutaj "biedna dziewczynka" nie jednemu dziecku już w tej szkole konkretnie wtłukła, nauczyciele w tej szkole nie widzieli jak do tond problemu bo i rodzice też nie chcieli nigdzie tego zgłaszać żeby nie chodzić od urzędów na policję itd itp. Teraz znalazł się taki co jej dał radę i robicie wielkie halo tylko dlatego że ktoś dodał filmik na internet.

  36 11

ZETA POLANKA

 • 3 lis 2016

  Pracuję tam od jakiegoś czasu wcześniej przeszłam przez większość Myślenickich obozów pracy (czytaj cooper, polplast i jeszcze kilka innych w okolicy) i jak na razie zostaję nie myślę o zmianie pracy nie jest to duża firma ale pracuje się dobrze. Atmosferę tworzą sami pracownicy zazwyczaj kilkanaście osób na zmianie normalna atmosfera jak w pracy wiadome jedni są bardziej rozmowni inni mniej jak wszędzie ale nie ma ludi złośliwych i chamskich a to jest duży plus.

  Co do zarobków każdy ma inną stawkę podkreślam każdy wiec nie ma co pisać konkretnych kwot i są to różne stawki w zależności od stażu pracy zaangażowania i umiejętności itp. wiadome zaczyna się prawie od minimum jak w większości firm. Ale jeśli ktoś liczy że przychodząc do firmy nie umie nic a szef będzie mu stówki do d*py wpychał a na hali wisiały hamaki to się mocno zdziwi ale właśnie tacy ludzie wypisują później durne posty na internecie i to nie tylko na temat tego zakładu.

  17 19

Policjanci przechwycili 11 kg narkotyków. Wytwórnia w Trzebuni [WIDEO]

 • 9 paź 2015

  Pomijając już naprawdę wszystko to zwróćcie uwagę jaki tam jest syf przecież ci co to kupowali to dostawali całą masę bakterii i wirusów i jeszcze nie wiadomo czego w gratisie a w takim syfie to co było produkowane to z całą pewnością nie dokładnie i nie wiadomo jakie substancje kupujący zażywali :(

  17 1

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 28 lip 2015

  odnośnie pracy pracuję tam kilka lat chyba już tylko z przyzwyczajenia ale nikomu pracy tutaj nie polecam chociaż sporo osób się pyta jak jak się pracuje, jest dużo osób które przychodzą i odchodzą jest praktycznie ciągła rekrutacja tak że dostać się nie jest trudno jeśli chodzi o kobiety przyjmują wszystkie bez jakiś szczególnych wymagań odnośnie doświadczenia wykształcenia itp. praca w systemie czterobrygadowym więc o wolnym święcie czy weekendzie można raczej zapomnieć chyba że szczęśliwym trafem ci wypadnie wolne, zarobki kobiet na umowie o prace w okolicach 1250-1400zł czyli najniższa krajowa pocieszeniem jest jedynie to że jak nie zarobisz tyle to zakład dopłaca z funduszu socjalnego do najniższej krajowej. Jedyną dobrą opcją pracy dla kobiety w tym zakładzie jest przepracowanie 3 miesięcy na zleceniu później się dostaje umowę o pracę na 5 lat jak ktoś się stara i można zajść w ciąże wtedy mamy całą ciąże i urlopy macierzyński i wychowawczy płatny przez zakład normalną pensję co miesiąc, wiele kobiet właśnie tak robi planując dziecko. Co do mężczyzn jest ich mniej i trudniej się maja dostać praca podobnie głównie czterobrygadówka zarobki na starcie ok 1800-1900 po jakimś czasie (czytaj kilku latach czasem) niektórzy zarabiają po ok 2500zł na rękę.

  12 1
 • 4 lip 2013

  Totalny bezsens cokolwiek tu pisać 95% osób tu piszących tylko przejeżdża czasami koło budynku Polplastu albo i nie pracownicy tu nie piszą...
  Do zobaczenia w pracy tam można pogadać o pracy a nie bzdury wpisywać po forum....

  14 8

Węglówka: Robi się niebezpiecznie. Podpalacz terroryzuje wioskę

 • 12 sie 2013

  Podpalaczowi radzę odpuść idź sobie zapalić ale papierosa a innym daj spokój...

  52 2