SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 8 wrz 2013

  W " janie" to norma już parę razy się mi zdażyło że kasjerka niby źle wydała.

  19

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

 • 21 sie 2013

  Sobieraj to mechanik? dałbym rękę uciąć że wyrywa zęby

  1 2

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • 7 sie 2013

  Bo jest bardzo smaczny. Kebab Istambuł istnieje już od dawna w Skawinie. Później otwarli nowe punkty w innych miastach i teraz w końcu doszli do Myślenic. Teraz na kebab przynajmniej mam blisko a nie jak wcześniej Skawina lub Kalwaria.

  4 4
 • 6 sie 2013

  to zależy co kto lubi mi kebab koło nowego orlenu smakuje bo jest dużo mięsa a nie jak na zarabiu 3 kawałki i sama sałata.

  2 3

Referendum - odwołanie Rady Miasta i Burmistrza

 • 6 lip 2013

  a od kiedy ul. słoneczna ma skrzyżowanie z ul. żwirki i wigury?

  4 1

Pizzeria w myślenicach

 • 3 lip 2013
  marcin007 napisał/a:

  sfinka napisał/a:a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?Wydaje mi sie że to "wina" dziewczyn które ją robią ;)
  Jeśli nie chcecie mieć tego ciasta( tak wiem że jest mega, szczególnie boki) to przy zamówieniu mówicie że chcecie na cienkim cieście i po problemie.

  z tym że można poprosić na cienkim to wiem. Ale raz na czas zdarza się że ciasto jest w smaku nie dobre. Nie wiem może z poprzedniego dnia a czasem się zdarza tak że jest wogóle nie słone. Nie wiem czy zapominają posolić to ciasto czy co.

  3 2
 • 2 lip 2013

  a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?

  8 6