SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 15 lis 2016

  Lakiery Semilaca są w drogerii ( nazwy nie pamiętam) na ulicy Kościuszki. Idąc od strony ronda "gruszki" w stronę rynku sklep znajduje się po lewej stronie.

  1

ANEMIA

 • 28 lis 2015

  Sok z czarnej porzeczki też pomoże :)

  1

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 13 maj 2015

  Możecie polecić fryzjera, który potrafi doradzić przy doborze fryzury i podciąć włosy a nie "opitolić" ?

  2 1

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 5 maj 2015

  Dziękuje za odpowiedź. Na nfz też przyjmuje, myślałam że może jeszcze ktoś inny jest w telefonice.

  1
 • 4 maj 2015

  a jaki dermatolog przyjmuje i ile kosztuje wizyta ?

  2 2

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 5 mar 2015

  Pierwsze piszesz , że nikt nie może stawać w niczyjej obronie a zaraz, że ktoś "bawi się w adwokatów" troche się to wzajemnie wyklucza. Dlaczego Ty możesz powiedzieć swoje zdanie, a gdy ktoś napisze opinie która Ci sie nie spodoba to wypisujesz takie rzeczy? Ty możesz mieć swoje zdanie a inni swoje i wszyscy je tutaj wyrażamy. I zgodze się z Tobą nikt tam nie był, tylko gdyby taka sytuacja nie miała miejsca po co by to opisywała na forum ? I skoro jak to piszesz nie można założyć, że Peggysue mówi prawdę to równie dobrze nie można założyć, że doktor mówi prawdę, bo nas tam nie było.

  11 7
 • 5 mar 2015
  malina napisał/a:

  Jak może być zbędna jak cała sytuacja zaistniała w szpitalu była właśnie na temat zażywania leku.
  Skoro twierdzi ,że nie może mieć przerwy to nie będzie jej mieć zażywając go wcześniej. i czytaj wyraźnie co napisała peggysue ,że zaburzenia mowy ma po przerwie w zażyciu leku.
  I zauważcie ,że dr. Kocot też wypowiada się tutaj na ten temat twierdząc ,że nie do końca było tak jak mówi peggysue. Więc nie można z góry założyć ,że ona mówi prawdę a jej wymijające odpowiedzi na moje pytanie o tym właśnie świadczą.

  Malina, nie pojmuję dlaczego aż tak Cię denerwuje wypowiedź Peggysue.. Nie znam Peggysue a z dr. Kocot dla mnie zawsze był uprzejmy ale zdaje sobie sprawę, że ten sam lekarz dla jednego może być miły i a dla drugiego opryskliwy. A jak myślisz czy dr. przyznał by się na forum, że był ładnie mówiąc niemiły dla pacjentki? Dlaczego należy wierzyć jemu a nie Peggysue? I co do zarzutu "czytania wyraźnie" czytałam wypowiedzi dokładnie i zrozumiałam to co Peggysue miała do przekazania ale najwyraźniej Ty nie. Dyskusja jest zbędna bo chyba ona wie najlepiej jak i kiedy przyjmować leki.. skoro mogła by inaczej na pewno by się zgodziła na wcześniejsze zażycie leku. Pisałaś, że wiesz z doświadczenia jak działą ten lek, ok nie podważam tego, ale jeden lek może całkowicie rożnie działać na dwie osoby. Poza tym ten wątek dotyczy ginekologów, i tego że doktor był nieprzyjemny a wcale nie musiał.

  14 7
 • 5 mar 2015

  Ja mogę polecić doktor Kiszkę i dr. Chęcińskiego. Lecz w związku z tym, że będzie to Twoja pierwsza wizyta uważam, że najlepiej wybrać się do kobiety. Będziesz czuła się napewno mniej skrępowana niż przy mężczyźnie. A dr. Kiszka jest bardzo pozytywną osobą :)

  11 3
 • 5 mar 2015

  Moim zdaniem zbędna jest dyskusja na temat sposobu zażywania leków przez Peggysue .. chyba sama najlepiej wie, jak i kiedy ma je zażywać. Jeżeli mogła by zażywać kiedy chce to by tak robiła, pozatym napisała wyżej, że gdy nie zażyje dokładnie o 10:30 to ma zaburzenia mowy. Wątek natomiast dotyczy lekarzy, a niestety Dr. Kocot w tym przypadku nie popisał się kulturą i ludzką empatią w stosunku do Peggysue.

  14 6
 • 3 lut 2015

  Nie denerwuj się tak ;) nigdzie nie napisałam, że nie możesz się wypowiadać na jego temat. Wypowiadaj się ile chcesz mi to tam.. ja mam swoje zdanie, Ty swoje i zakończmy na tym. Dziwny jest tylko fakt, że jak ktoś napisze o nim nieprzychylną opinie to od razu opisujesz jaki on wspaniały. Ja również mam lekarzy których lubię, ale nie bronie ich za każdym razem, gdy ktoś napisze o nich źle.

  8 4
 • 2 lut 2015

  justyna 8705 jak tak przepatrzyłam Twoje komentarze na forum miasto-info to zauważyłam, że wypowiadasz się tylko na temat tego postu i 99% komentarzy to wychwalanie Kowalskiego, jak tylko pojawi się jakaś nieprzychylna opinia o nim to od razu reagujesz i wychwalasz pod niebiosa. Przypadek? Nie sądzę.

  10 6
 • 1 lut 2015

  Prywatnie każdy lekarz jest miły, uprzejmy, uczynny, uśmiechnięty... gorzej jak idzie się do niego na NFZ ;) Co do Kowalskiego, zrobił na mnie ogromnie złe wrażenie.. miałam z nim nieprzyjemność spotkać się w szpitalu.. co do dr. Kocota kiedyś był w porządku, teraz podobno bardzo się zmienił i mało kto go chwali.

  18 2
 • 3 lis 2014
  Karina1207 napisał/a:

  a gdzie Chęiński przyjmuje na NFZ???

  W tym budynku przy ulicy jednokierunkowej gdzie stoją taksówki. Na 1 pietrze po prawej stronie jest gabinet ginekologiczny. Żeby zapisać się na wizytę trzeba zaś udać się do innego budynku tam gdzie jest analityka :)

  4 1

cukiernia .

 • 12 lut 2015

  Ja mogę polecić zarówno Cukiernie Marszałek jak i Sawickich, w obydwu przypadkach pyszne wyroby. Moim zdaniem najgorsze są u Dziadkowca.. często zdarzyło mi się kupić np napoleonki z przypalonym spodem albo nieświeże ciasta..

  8 1

Gwiazdor 2014 r-

 • 1 sty 2015

  Kokos, nieźle musiał Ci nadepnąć na odcisk Mysleniczaninzdziada skoro chciało Ci się w sylwestrowy wieczór wyszukiwać te wszystskie wypowiedzi..

  23 2

BASENY W MYŚLENICACH - kryty, odkryty - ceny, godziny otwarcia

 • 27 gru 2014

  Pablo1984, Z wypowiedzi Concord11 wywnioskowałam, że na basenie należy kąpać się nago. Cyt: „Czy ludzie zmądrzeli i przed wejściem do basenu kąpią się nago, czy dalej idą spoceni z ulicy do wody albo spłukują się przez sekundę w kąpielówkach?” Możliwe, że miał co innego na myśli, ale należy w takim przypadku dokładnie precyzować.

  1
 • 26 gru 2014

  concord11 widać, że masz co najmniej dziwne zapędy skoro chcesz oglądać obcych, nagich ludzi na basenie ;) jeśli Cie to kręci wybierz się na plaże dla nudystów.

  7 5

Czy Pasterka zwalnia z uczestnictwa we mszy w Boże Narodzenie?

 • 26 gru 2014

  Na stronie internetowej kościoła pod wezwaniem NMP w Myślenicach jest napisane:
  "Mamy OBOWIĄZEK uczestniczenia we Mszy św. (pod grzechem ciężkim) w niedziele i następujące uroczystości:
  NMP Rodzicielki (1 I),
  Objawienie Pańskie (6 I),
  Boże Ciało, (drugi czwartek po Zesłaniu Ducha Świętego)
  Wniebowzięcie NMP (15 VIII),
  Wszystkich Świętych (1 XI),
  Boże Narodzenie (25 XII).
  W pozostałe dni uczestnictwo nie jest obowiązkowe i świadczy o naszej pobożności."

  8 2

WYPADEK Wartość życia a koszt kładek- śmierć na zakopiance 15.12.2014

 • 16 gru 2014

  Gretel pierwsze piszesz, że "Podobno jakis Kawka" a za chwile twierdzisz, że go znasz.. zdecyduj sie. Poza tym gratuluje kultury wypowiedzi...

  10 1

Pijany kierowca jeździł po Myślenicach. Miał 2,2 promila

 • 24 lis 2014

  Najlepiej to do robót publicznych.

  16

Zabite szczeniaki w koszu na śmieci. Małe kotki w toalecie

 • 8 paź 2014

  Ale człowieku co mają dzieci do zwierząt... w tym wątku mówimy o bezsensownym i drastycznym zabijaniu zwierząt a nie dzieci. Jeżeli chcesz porozmawiać na temat dzieci to załóż osobny post. Jestem zdania, że jeżeli człowiek pochyli się nad zwierzęciem to tym bardziej dostrzeże cierpienie innego człowieka. Każda sprawa powinna zostać nagłośniona i to nie ważne czy jest to zabicie zwierzęcia czy człowieka, obie te sytuacje są nie do zaakceptowania. Nie wiem dlaczego niektórzy uważają, że jeżeli np. przeznaczy się pieniądze na schronisko to tym samym zaniedbuje się gatunek ludzki. Mówisz o dzieciach w sierocińcu, ja mam to szczęście że jestem z pełnej rodziny i naprawdę nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego bólu jakie odczuwają te dzieci i również dostrzegam ich cierpienie, ale popatrz na to ile zwierząt jest w schroniskach i w jakich warunkach są przechowywane. A czyja to wina? Człowieka. Nie potrafi zadbać o to aby wysterylizować/ wykastrować swoje zwierzątko skoro wie, że więcej ich nie potrzebuje albo nie będzie w stanie wyżywić. Jeżeli ktoś decyduje się na zwierzaczka w domu to niech jeszcze przemyśli czy ma pieniądze na zabieg dla pupila.

  4
 • 6 paź 2014

  Wytłumacz proszę, co mają głodujące dzieci do bestialskiego zabijania zwierząt? "Pogratulować" to można takiego myślenia wszystkim ludziom którzy myślą podobnie jak Ty.. że zwierze nic nie znaczy i można je bez mrugnięcia okiem zabić ..

  9 3
 • 5 paź 2014

  Seba jak nie masz nic mądrego ani konkretnego do powiedzenia to lepiej się nie wypowiadaj... bo aż szkoda czytać te Twoje "wypowiedzi".. ale niestety już nie raz spotkałam się z osobami, które twierdziły że zwierze nie odczuwa bólu więc bez problemu można je bić, katować czy zabić..
  Muza ma całkowitą racje.. ile było już sytuacji gdzie ktoś zaczynał od zabijania zwierząt, a następnie kończyło się na zabiciu człowieka.. żeby zobaczyć "jak to jest odebrać komuś życie"..

  14 9
 • 4 paź 2014

  Jakim trzeba być skur****em, żeby zabić bezbronne zwierze..

  64 15

Gdzie w Myślenicach kupię dużego pluszowego misia?

 • 6 paź 2014

  W Donaldzie na rynku można takiego kupić albo u Lisa to jest bodajże ulica Niepodległości. W obydwu sklepach widziałam dość duże miśki :)

  3