Myślenice. Przedszkola nr 3 nie trzeba likwidować? Takiego wyjścia z sytuacji nikt się nie spodziewał

 • Bulage 9 lut

  Przeprosiny przyjęte.

  1
 • Bulage 3 lut

  Co Ty bredzisz człowieku. Ja Pisowski trollem?. Większej bredni nie czytałem dawno. Chodziło mi o to że burmistrz dogada się z rzekomym obrońcą i razem będą ubijać swoje interesy. Rozumiesz czy jeszcze coś jest do wyjaśnienia?

  8
 • Bulage 2 lut

  Jeszcze Wszyscy będziecie zdziwieni. Normalny uczciwy człowiek nie jest w stanie pojąć takiego zakłamania i obłudy. Zobaczycie jak sprawa się zakończy.

  13 2

Przedszkole na Zarabiu

 • Bulage 2 lut

  Normalny , uczciwy człowiek nie jest sobie w stanie wyobrazić poziomu obłudy i zakłamania.

  26 1

Atak zimy. Śnieg będzie padać przez cały tydzień. Tak wyglądały Myślenice po pierwszym dniu

 • Bulage 15 gru 2022

  Nie wiem do kogo należy obowiązek odśnieżania chodnika przy ul. Parkowej na odcinku od Banderozy do Baru Parkowy. Chodnik jest całkowicie zasypany. Ludzie poruszają się po ulicy stwarzając ogromne zagrożenie. Żadna służba czy to Straż Miejska czy Policja nie reagują. Czy musi dojść do potrącenia człowieka żeby ktoś się tym zainteresował.

  3

Powiat: Koalicja KWW Forum Ziemi Myślenickiej i Wspólnie dla powiatu

 • Bulage 13 lis 2018

  Teraz będą doić powiat. Pan Ostrowski ich nauczy, jest debeściakiem w tej dziedzinie.

  4 1

Jeszcze Burmistrz, czy już nie?

 • Bulage 13 lis 2018

  Bardzo jestem ciekaw, czy Pan Ostrowski też szastał by tak miejską kasą gdyby wybory wygrał Pan Halek. Teraz widać jak na dłoni jak troszczył się o finanse miasta.

  15 6

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • Bulage 6 paź 2018

  Ale Wy jesteście naiwni. Teraz jestem przekonany że strach zagląda w oczy Panu Halkowi, Ostrowskiemu i całej podległej Im biurokratycznej ferajnie. Jak można wierzyć w te obietnice? Mam pytanie, czy jak nie uda się ich spełnić Pan Halek ustąpi ? Nie, powie że się bardzo starał ale nie zależało to tylko od niego i niestety nic na to nie poradzi. Zastanawiam się co tam się musi dziać że poszli tak va banque.

  17 11

Rozbudowa żłobka, modernizacja budynków i inwestycja w dzieci-to pomysł Krzysztofa Halka na edukację

 • Bulage 4 paź 2018

  Znakomity pomysł OKOKI. Tam jest najlepsze miejsce na opowiadanie bajek.

  7 1

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka przedstawił program. Nazwał go „Planem dla Myślenic”

 • Bulage 4 wrz 2018

  Przypominam wszystkim negatywnie nastawionym, że Pan Szlachetka przedstawił program. Jeżeli zostanie wybrany można do z tego będzie rozliczyć. Jeżeli będzie wybrany Pan Halek, to na dzień dzisiejszy są dwa słowa -bezpieczeństwo i rodzina- Czekamy z niecierpliwością na resztę.

  69 17

Pcim: KOD zakłócił rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]

 • Bulage 4 wrz 2018

  Nie spodziewałem się że mój nauczyciel fizyki którego naprawdę lubiłem, będzie robił takie akcje.Gdy to zobaczyłem w necie pomyślałem sobie ..... nie zacytuję bo naprawdę Go lubiłem.

  54 26

Wybory Samorządowe 2018:Gdyby odbyły się w sierpniu burmistrzem Myślenic zostałby...[WYNIKI SONDAŻU]

 • Bulage 3 wrz 2018

  Z Twojej wypowiedzi wynika że Ty też nie byłeś zainteresowany meczem tylko tym co robi Pan Szlachetka, bo twierdzisz że cały czas patrzył w telefon. Żeby to wychwycić, musiałeś cały czas patrzeć na niego a nie na to co się dzieje na boisku.

  16 6
 • Bulage 2 wrz 2018

  Oto przykład jak niektórzy potrafią bredzić. Podaj chociaż jeden przykład w którym proboszcz nakazywał głosowanie na Pana Szlachetkę lub Pana Halka. Typowa próba mieszania kościoła do sporów lokalnych. Dlaczego proboszcz miałby to robić ? Z tego co obserwuję Pan Burmistrz idealnie dogaduje się z proboszczem.

  17 3
 • Bulage 1 wrz 2018

  Zastanawiam się dlaczego Pan Ostrowski sam nie kandyduje, tylko na siłę chce wsadzić na fotel burmistrza Pana Halka. Prowadzi go za rączkę jak małe dziecko.

  44 10

Festiwal Biegowy Runmageddon w Myślenicach trwa [GALERIA]

 • Bulage 3 maj 2018

  Przez trzy dni będą blokować dojazd do domów na ul. Leśnej , Górnej i na Chełm. Bardzo fajnie. Miejsce w którym będą przebiegać na ul. Leśnej jest delikatnie mówiąc nieprzemyślane , jadąc z góry nie widać czy ktoś przebiega, bo znajduje się ono zaraz za zakrętem i to jeszcze gęsto zarośniętym. Czy naprawdę nie można ich puścić po samych lasach. Terenów chyba nie brakuje.

  35 19

SUŁKOWICE: Jaką nazwę powinna nosić ulica prowadząca do przedszkola?

 • Bulage 2 maj 2017

  ul.Kuźni Młodych Talentów

  1

Ten problem sygnalizujecie od lat. Czy policja z nowym komendantem zrobi porządek z parkowaniem?

 • Bulage 29 mar 2017

  Ale gdzie teraz kupisz Nyski ? :)

  3 2

Myślenice: Samochody nie wjadą na Rynek?

 • Bulage 21 sty 2016

  Czy rynek jest miejscem dla rowerzystów ? No to jakiś żart . Od tego jest zarabie, tam jest przestrzeń do jazdy a nie środek miasta . Poroniony pomysł

  1

Chełm: Śnieżą na stoku. Początek sezonu 6 stycznia

 • Bulage 1 sty 2016

  Chyba coś im tam nie gra bo armatki w dzień nie pracują mimo ujemnej temperatury . Chyba wystąpił problem z wodą .

  6 6

Kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2015?

 • Bulage 22 sty 2015

  A może TSA . Ostatnio byli w Myślenicach w 1982 roku. Kto był wtedy na koncercie na pewno nie zapomni do końca życia . Orginalny pierwszy skład , zero lipy na koncertach czysta energia , wiem co mówię bo jestem na każdym ich koncercie gdy są w Krakowie . Jeśli chodzi o proponowane zespoły to COMA ponad wszystko

  45 10

Rusza wymiana sieci wodno-kanalizacyjnej: Na tych ulicach spodziewajcie się utrudnień

 • Bulage 21 lip 2014

  Który to już raz zrywają nawierzchnię z ul Piłsudskiego ? Kto za to płaci ? Czy ktoś odpowie za tak rażącą niegospodarność ?

  1

Dobczyce: Od 1 czerwca można spacerować po koronie zapory

 • Bulage 2 cze 2014

  Po co mają sprzątać brzegi zalewu , niedługo będą jakieś wybory to znowu jak to bywało wielokrotnie paru lokalnych politykierów rzuci hasło w stylu " UDOSTĘPNIĆ ZALEW DLA TURYSTÓW "a zaraz potem zwoła kilku frajerów że niby trzeba pokazać jakie to społeczeństwo jest odpowiedzialne, i posprząta im za friko teren przy zalewie . I w ten sposób po raz kolejny nie wydając grosza będzie czysto i schludnie . Tylko że ludzików i tak tam nie wpuszczą nie miejcie złudzeń .

  8

Myślenice: Otwarcie stoku w drugi dzień świąt

 • Bulage 17 gru 2013

  Jakie to ma znaczenie jak się dogadali . Ważne że wyciąg ruszy i będzie można pojeżdzić w Myślenicach. Dobrze że ta żałosna historia z zamykaniem stoku dobiegła końca i pewne osoby poszły po rozum do głowy . Wszyscy na tym zyskamy :)

  22 19

Stacja Narciarska na sprzedaż, ale kto ją kupi? A sezon coraz bliżej

 • Bulage 10 lis 2013

  już wszyscy zapomnieli co się stało w zeszłym sezonie? A gdzie jest spółka Artemida która przy pomocy syndyka i kilku mięśniaków wywaliła Paska na zbity ryj tydzień przed feriami . Wszystko było przygotowane, stoki naśnieżone ,wyratrakowane . Przyszli na gotowe z zapewnieniem że za Tydzień góra dwa ruszą z wyciągiem i co? ano jak zwykle wielkie G . Kilku cwaniaków myślało że zrobią niezłą kasę bo największe wydatki poczynił Pasek a oni mieli zbierać śmietankę. Ale okazało się że nawet tego nie potrafią . Banda amatorów !!!

  44

Andrzej Urbański: Wodę można pić prosto z kranu

 • Bulage 14 maj 2013

  Mam próbkę wody ,mogę podjechać i dać panu prezesowi ale pod jednym warunkiem , że wypije ją przy mnie .

  17 4