Baza Wisły Kraków w Dobczycach? Prezes klubu mówi o „ciekawej ofercie”

 • Myślenicki 19 lis 2023

  W Wiśle bida z nędzą przez świat pędzą. Wszędzie długi a wymagania nie wiadomo jakie. Sam prezes przyznał że zalega z płatnościami u wszystkich więc niech nie wymachuje tak szabelką bo groszem nie śmierdzą.

  1

Założyli oddział Górali Myślenickich Związku Podhalan. Należy do niego 35 osób

 • Myślenicki 11 paź 2023

  Co to znaczy około 35 osób . Nie potrafią podać dokładnej ilości członków tego tworu ? Tak to można określać ilość ludzi na imprezie masowej.

  9

Myślenice. Rynek czy Zarabie? Gdzie i dlaczego powinno się organizować największe koncerty

 • Myślenicki 2 wrz 2023

  Nasze władze żyją w w równoległej rzeczywistości. Widzą coś czego my nie widzimy i odwrotnie, nie dostrzegają tego co się dzieje. Mówienie o bezpieczeństwie i komforcie podczas imprez na rynku to bajania. Jest wręcz przeciwnie. Ale niech tak zostanie. Nie potrzeba nam jako mieszkańcom zarabia tego całego syfu.

  11 5

Pytacie starostę: Rozwijać system przeciwpowodziowy, a może kupić motopompy dla OSP i pogłębiać rzeki?

 • Myślenicki 4 lip 2023

  Kolejne pieniądze wydane bez sensu. Co ludziom po tym że zostaną powiadomieni o powodzi jak i tak ich zaleje? Ludzi trzeba chronić przed jej skutkami. Każdy średnio rozgarnięty człowiek wie że jak nadciąga ulewa to może do tego dojść. I nie potrzebne są do tego czujniki. Rzekę trzeba pogłębiać. Uruchomić w końcu śluzę na jazie żeby byle deszcz nie powodował wylania na górną część zarabia. Zlikwidować hałdy naniesionego przez lata kamienia .To są sprawy tak oczywiste, że aż dziw bierze że żadna ''mądra głowa'' we władzach na to nie wpadła. Albo po prostu wystąpić o odszkodowanie do Wód Polskich po powodzi. Może w końcu zaczną coś z tym robić.

  14 5

Basen na Zarabiu

 • Myślenicki 18 cze 2023

  Basen do zamknięcia ale za to mamy skocznię narciarską. Gdzie jest kres tej głupoty !!!

  15

Myślenice. Przedszkola nr 3 nie trzeba likwidować? Takiego wyjścia z sytuacji nikt się nie spodziewał

 • Myślenicki 9 lut 2023

  Przeprosiny przyjęte.

  1
 • Myślenicki 3 lut 2023

  Co Ty bredzisz człowieku. Ja Pisowski trollem?. Większej bredni nie czytałem dawno. Chodziło mi o to że burmistrz dogada się z rzekomym obrońcą i razem będą ubijać swoje interesy. Rozumiesz czy jeszcze coś jest do wyjaśnienia?

  8
 • Myślenicki 2 lut 2023

  Jeszcze Wszyscy będziecie zdziwieni. Normalny uczciwy człowiek nie jest w stanie pojąć takiego zakłamania i obłudy. Zobaczycie jak sprawa się zakończy.

  13 2

Przedszkole na Zarabiu

 • Myślenicki 2 lut 2023

  Normalny , uczciwy człowiek nie jest sobie w stanie wyobrazić poziomu obłudy i zakłamania.

  27 2

Atak zimy. Śnieg będzie padać przez cały tydzień. Tak wyglądały Myślenice po pierwszym dniu

 • Myślenicki 15 gru 2022

  Nie wiem do kogo należy obowiązek odśnieżania chodnika przy ul. Parkowej na odcinku od Banderozy do Baru Parkowy. Chodnik jest całkowicie zasypany. Ludzie poruszają się po ulicy stwarzając ogromne zagrożenie. Żadna służba czy to Straż Miejska czy Policja nie reagują. Czy musi dojść do potrącenia człowieka żeby ktoś się tym zainteresował.

  3

Powiat: Koalicja KWW Forum Ziemi Myślenickiej i Wspólnie dla powiatu

 • Myślenicki 13 lis 2018

  Teraz będą doić powiat. Pan Ostrowski ich nauczy, jest debeściakiem w tej dziedzinie.

  4 1

Jeszcze Burmistrz, czy już nie?

 • Myślenicki 13 lis 2018

  Bardzo jestem ciekaw, czy Pan Ostrowski też szastał by tak miejską kasą gdyby wybory wygrał Pan Halek. Teraz widać jak na dłoni jak troszczył się o finanse miasta.

  15 6

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • Myślenicki 6 paź 2018

  Ale Wy jesteście naiwni. Teraz jestem przekonany że strach zagląda w oczy Panu Halkowi, Ostrowskiemu i całej podległej Im biurokratycznej ferajnie. Jak można wierzyć w te obietnice? Mam pytanie, czy jak nie uda się ich spełnić Pan Halek ustąpi ? Nie, powie że się bardzo starał ale nie zależało to tylko od niego i niestety nic na to nie poradzi. Zastanawiam się co tam się musi dziać że poszli tak va banque.

  17 11

Rozbudowa żłobka, modernizacja budynków i inwestycja w dzieci-to pomysł Krzysztofa Halka na edukację

 • Myślenicki 4 paź 2018

  Znakomity pomysł OKOKI. Tam jest najlepsze miejsce na opowiadanie bajek.

  7 1

Wybory Samorządowe 2018: Jarosław Szlachetka przedstawił program. Nazwał go „Planem dla Myślenic”

 • Myślenicki 4 wrz 2018

  Przypominam wszystkim negatywnie nastawionym, że Pan Szlachetka przedstawił program. Jeżeli zostanie wybrany można do z tego będzie rozliczyć. Jeżeli będzie wybrany Pan Halek, to na dzień dzisiejszy są dwa słowa -bezpieczeństwo i rodzina- Czekamy z niecierpliwością na resztę.

  69 17

Pcim: KOD zakłócił rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]

 • Myślenicki 4 wrz 2018

  Nie spodziewałem się że mój nauczyciel fizyki którego naprawdę lubiłem, będzie robił takie akcje.Gdy to zobaczyłem w necie pomyślałem sobie ..... nie zacytuję bo naprawdę Go lubiłem.

  54 26

Wybory Samorządowe 2018:Gdyby odbyły się w sierpniu burmistrzem Myślenic zostałby...[WYNIKI SONDAŻU]

 • Myślenicki 3 wrz 2018

  Z Twojej wypowiedzi wynika że Ty też nie byłeś zainteresowany meczem tylko tym co robi Pan Szlachetka, bo twierdzisz że cały czas patrzył w telefon. Żeby to wychwycić, musiałeś cały czas patrzeć na niego a nie na to co się dzieje na boisku.

  16 6
 • Myślenicki 2 wrz 2018

  Oto przykład jak niektórzy potrafią bredzić. Podaj chociaż jeden przykład w którym proboszcz nakazywał głosowanie na Pana Szlachetkę lub Pana Halka. Typowa próba mieszania kościoła do sporów lokalnych. Dlaczego proboszcz miałby to robić ? Z tego co obserwuję Pan Burmistrz idealnie dogaduje się z proboszczem.

  17 3
 • Myślenicki 1 wrz 2018

  Zastanawiam się dlaczego Pan Ostrowski sam nie kandyduje, tylko na siłę chce wsadzić na fotel burmistrza Pana Halka. Prowadzi go za rączkę jak małe dziecko.

  44 10

Festiwal Biegowy Runmageddon w Myślenicach trwa [GALERIA]

 • Myślenicki 3 maj 2018

  Przez trzy dni będą blokować dojazd do domów na ul. Leśnej , Górnej i na Chełm. Bardzo fajnie. Miejsce w którym będą przebiegać na ul. Leśnej jest delikatnie mówiąc nieprzemyślane , jadąc z góry nie widać czy ktoś przebiega, bo znajduje się ono zaraz za zakrętem i to jeszcze gęsto zarośniętym. Czy naprawdę nie można ich puścić po samych lasach. Terenów chyba nie brakuje.

  35 19

SUŁKOWICE: Jaką nazwę powinna nosić ulica prowadząca do przedszkola?

 • Myślenicki 2 maj 2017

  ul.Kuźni Młodych Talentów

  1

Ten problem sygnalizujecie od lat. Czy policja z nowym komendantem zrobi porządek z parkowaniem?

 • Myślenicki 29 mar 2017

  Ale gdzie teraz kupisz Nyski ? :)

  3 2

Myślenice: Samochody nie wjadą na Rynek?

 • Myślenicki 21 sty 2016

  Czy rynek jest miejscem dla rowerzystów ? No to jakiś żart . Od tego jest zarabie, tam jest przestrzeń do jazdy a nie środek miasta . Poroniony pomysł

  1

Chełm: Śnieżą na stoku. Początek sezonu 6 stycznia

 • Myślenicki 1 sty 2016

  Chyba coś im tam nie gra bo armatki w dzień nie pracują mimo ujemnej temperatury . Chyba wystąpił problem z wodą .

  6 6

Kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2015?

 • Myślenicki 22 sty 2015

  A może TSA . Ostatnio byli w Myślenicach w 1982 roku. Kto był wtedy na koncercie na pewno nie zapomni do końca życia . Orginalny pierwszy skład , zero lipy na koncertach czysta energia , wiem co mówię bo jestem na każdym ich koncercie gdy są w Krakowie . Jeśli chodzi o proponowane zespoły to COMA ponad wszystko

  45 10