Na ul. Piłsudskiego 91-latek potrącił na pasach przechodnia

 • 27 paź 2019

  do oportunisty - monitoring pokazuje, że pieszy robił trzeci krok na pasach. Kierujący jest zobowiązany do zachowania szczególnej ostrożności przed przejściem na pasach! A prokuratura bada przyczyny zdarzenia, czyli to dlaczego kierujący nie zachował ostrożności i spowodował wypadek..91 lat... twierdził, że pieszego nie widział...

  5

Potrzebni dawcy grupy krwi B Rh -

 • 7 sty 2015

  "Potrzebni są dawcy grupy krwi B Rh- dla dziecka chorego na białaczkę ze szpitala w Krakowie - Prokocimiu. Jest to bardzo rzadka grupa krwi, stąd prosi się o poinformowanie jak największej grupy potencjalnych dawców. Wszelkie informacje na ten temat pod nr tel. 515 250 700."

  11 3

A może Joga?

 • 9 cze 2013

  Pani Ula pewnie sobie zażartowała tym postem powyższym..ma duże poczucie humoru :)
  Jeżeli o mnie chodzi to polecam zajęcia jogi właśnie naprzeciwko Rossmana. Całą zimę uczęszczałam na zajęcia, w sali czy na podłodze nie było zimno - powietrze podgrzewały 2 piece, teraz oczywiście podgrzewać nie trzeba :) Salka nie jest duża, ale bardzo przytulna, na tyle osób ile uczęszcza na dany kurs to starczy. Warto dodać, że w pomieszczeniu jest też bardzo miły zapach orientalnych kadzidełek :) Co najważniejsze, myślę, że Pani Ula prowadzi zajęcia profesjonalnie i do każdego podchodzi indywidualnie. Joga pomogła mi w problemach z kręgosłupem, pozwoliła inaczej spojrzeć na siebie i na innych a na zajęcia chodzę tam od roku. Także polecam te zajęcia naprzeciwko Rossmana :)

  1 4