Ksiądz i msza w Szpitalu

 • Michael 15 maj

  Witam mam takie pytanie nie przeszkadza wam leżąc w Szpitalu w Myślenicach jak wcześnie rano nagle z głośników na odzialach bardzo głośno nadawana jest Msza z kaplicy. Przecież nie wszyscy chcą tego słuchać. Żyjemy w takich czasach że jeśli jest ktoś kto chce brać udział to można na telefonie tablecie itp używając słuchawek. I Ksiądz spacerujący po całym szpitalu przecież on nie jest lekarzem pielęgniarzem itp. jeśli ktoś ma taką potrzebę spotykać się z księdzem to niech przychodzi do łóżka danego pacjent a nie po wszystkich salach spacerować.

  17 23

Gmina Tokarnia. Policja zlikwidowała plantację konopi

 • Michael 19 gru 2021

  No co ty dopiero nabawil bym sie depresji

  8
 • Michael 16 gru 2021

  Kurde no i co teraz a miałem miec wesołe święta. może ktoś poratuje

  12 1

Powodzie błyskawiczne staną się normą? Tomasz Suś: Musimy myśleć o tym jak ma wyglądać odwodnienie poszczególnych miast

 • Michael 21 lip 2021

  Ewo1 wiesz dlaczego piszą o Glogoczowie tylko, bo sam Pinokio tam był z wizytą. A do Krzyszkowic nie przyjechał bo tam mieszkają ludzie którzy zaszli za skórę obecnemu burmistrzowi Myślenic. biorąc sprawy w swoje rence związku z niebezpiecznym pszejazdem na zakopiance

  8 1

Przewrócił się na ulicę. Chwilę potem przejechał po nim samochód

 • Michael 17 lis 2020

  Szkoda że sobie browarka jeszcze nie otworzył na środku drogi i papieroska nie zapalił pewnie jakby kierowca wychamowal próbował mu pomóc to by go zwyzywal bo przecież on jest stasek albo Heniek zabijaka spod sklepu na Bysinie. A co do prędkości to przecież wszyscy komentujacy kierowcy jezdzicie tak przepisowo że policja w Kmy niema co robić

  52 15

Zabytkowa Szkoła w Krzyszkowicach.

 • Michael 18 lis 2017
  Dziubek napisał/a:

  Michu weź i tak nie ubolewaj nad biednym i uciskanym panem burmistrzem. Prześledź trochę historię gminy to zobaczysz ja pan burmistrz i jego klika niczego się nie boją. Byłem na kilku zebraniach w których uczestniczył pan burmistrz i bardziej cynicznego i nadętego człowieka nie widziałem. Popatrz na sprawy związane z ZUO i niedawno umorzone postępowanie w sprawie mahloi jakich się tam dopuszczano i pewnie dopuszcza nadal bo skoro to mała szkodliwość czynu to hulaj dusza piekła nie ma. A może przypomnieć sprawę pewnej pani z Dobczyc (to akurat do innej osoby z otoczenia burmistrza). I Ty Michu będziesz zawodził ze ta kupka gruzu coś może burmistrzowi? Referendum? Zalosne. Widać ze nie znasz tematu. Pierwsze zebranie jakie odbyło się w związku z rozbiórką starej szkoły tylko pokazało bezsensownośc jakichkolwiek głosowań bo kiedy chciano głosować burmistrz stwierdził że taki wniosek jest bezzasadny. Wtedy była pełna sala. Dziwnym trafem na kolejnym zebraniu kiedy przyszła garstka naiwniaków takiż wniosek Jego Wspaniałomylność Burmistrz juz zakceptował ale wiedząc że na sali są SWOI. Wtedy tez i niby mieszkańcy Krzyszkowic opowiedzieli sie za rozbiórka. Wiesz ile płacono za wynajem części szkoły pod sklep? Bo ja wiem. I z tych pieniędzy można było chociaż dorażnie coś poprawić w tym budynku a przez te wszystkie lata zrobiono tam tyle co kot napłakał. Wierz dalej w krzywdę burmistrza to któregoś dnia obudzisz się z ręką w nocniku twierdząc że coś tu śmierdzi.

  Proszę o czytanie ze zrozumieniem ja nie ubolewam nad burmistrzem.........tylko nad tym ze szkoła jest narzędziem by mu szkodzić. a na tym cierpią tylko mieszkańcy bo dawno mogli by parkować swoje samochody na nowym parkingu który ma powstać zamiast tych ruin. A co do Pana Burmistrza i jego kliki to jest całkiem inna bajka do poruszenia na osobnym temacie na którym też wypowiedział bym się i zapewniam że nie była by to pozytywna opinia na temat tych panów:)

  6 3
 • Michael 15 lis 2017

  Prawda jest taka że dawno powinna ta szkoła być rozebrana nikomu do niczego jest niepotrzebna. tylko straszy i psuje wizerunek Krzyszkowic, a mieszkańcy zamiast parkować swoje samochody na nowym parkingu parkują na drodze stwarzając tym zagrożenie sobie i innym. Ubolewam na tym ze prawda jest taka, jak ktoś już napisał że te ruiny są tylko narzędziem politycznym wymierzonym przeciwko burmistrzowi. Pan Pitala wraz ze swoimi doradcami mało grupą z OSP gdzie prezesem jest Pan Andrzej którego córka musiała zamknąć sklep ponieważ znajdował się w tej właśnie szkole. plus pan Poseł szlachetka robią wszystko by jak najwięcej za szkodzić obecnemu burmistrzowi przy pomocy tych ruin nie zważając na dobro Mieszkańców Krzyszkowic. na koniec mam pytanie dlaczego taka mała grupka ludzi decyduje i pisze odwołania podając się na mieszkańców.... Proszę zrobić referendum wśród Mieszkańców kto chce zachować te ruiny, jestem pewien że większość odpowie się za rozbiórką,

  18 3

WARIAT

 • Michael 24 cze 2017

  Myślę że poinformowanie policji pozwoli ustalić i ukarać pirata wystarczy podać kolor ewentualnie markę pojazdu godzinę przejazdu na zakopiance są kamery które rejestrują.

  9 2

Policjant służbista podczas procesji na osiedlu .

 • Michael 22 cze 2017
  70 2
 • Michael 16 cze 2017

  Brawo dla policjanta i brawo dla ludzi wypowiadających się na tym forum pozytywnie o interwencji Policjanta, czasy ciemnoty się skończyły Ksiądz to nie osoba święta jak dawno uważano. Pismo św mówi katolik ma żyć skromnie a majątkiem ma się dzielić z najuboższymi i tego by chcieli biskupi Księża od wiernych a sami jako nasi nauczyciele gromadzą majątki pałają się pychom nierzadko żyją w nieczystości cielesnej Nie takiego kościoła chciał JEZUS zrób
  my w końcu porządek z tą czarna mafią.

  155 22

Zakopianka: W przeciągu dwóch dni zginęło na niej dwóch motocyklistów

 • Michael 10 cze 2017

  jeśli młodemu człowiekowi nie zależy na życiu a można to zaobserwować bardzo często na naszych drogach, to jego śmierć ocali wielu ludzi którzy pragną żyć .

  33 9

Weterynarz dla rasowego Pieska

 • Michael 6 lut 2017

  W Myślenicach dla schorowanych zwierzątek ja polecam na Słowackiego klinikę bardzo dobra Wędzonka się nazywa

  3 14

Jak zasugerować lekarzowi cesarke?

 • Michael 26 sty 2017

  z doświadczenia bratowej wiem ze koperta załatwi sprawe

  10 8

Gdzie kupić dobrą swojską kiełbasę

 • Michael 15 lis 2016

  witam a ja polecam małom masarnie w Krzyszkowicach wędliny robione tradycyjnie bez peklosoli tylko naturalne przyprawy smaczna wiejska kiełbaska kiszka pasztet itp

  4 9

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • Michael 17 wrz 2016

  Witam gdzie w Myślenicach przyjmuje prywatnie lekarz ortopeda najlepiej dziecięcy. prosze o namiary

  l

Sklep cegielnia uwaga oszukują

 • Michael 9 maj 2016
  1921 napisał/a:

  osobom*

  Polecam zapoznać się z prawami konsumenta, chociażby na stronie gazety prawnej!!!

  Nie będę krytykował/obrażał kierownictwa ani właścicieli sklepu o którym mowa, ponieważ nie wiem jak taki biznes wygląda od środka...Może po prostu niektóre ceny zmieniają się w ciągu dnia i obsługa sklepu nie wyrabia, może celowo klient wprowadzany jest w błąd, może jakieś inne powody. Nie wnikam!

  Jedno jest pewne. My, jako klienci nie możemy sobie na to pozwolić.

  Wracając do praw konsumenta, napiszę kilka zdań w małym skrócie.
  Oczywiście obowiązuje nas cena z półki, przy kasie, po otrzymaniu paragonu możemy zażądać zwrotu różnicy w cenach które były na półce lub zwrotu całej poniesionej kwoty. Są różne sposoby w przypadku odmowy przez kasjerkę/kierownictwo. Najlepiej zrobić zdjęcie ceny na półce i paragonu a następnie skierować sprawę do: mediatora z inspekcji handlowej, rzecznika praw konsumenta lub skierować sprawę do sądu cywilnego.

  To tylko garść info, jeżeli gdzieś się pomyliłem proszę o poprawienie błędu/błędów.

  A więc tak właśnie zrobiłem na samym początku udałem się do rzecznika praw konsumenta który poinformował mnie że on w tym temacie nie zrobi nic bo to nie jego działka , zostałem odesłany do inspekcji handlowej w Krakowie po krótkiej rozmowie stwierdzono że zostanie przeprowadzona kontrola o której wynikach zostanę poinformowany. niestety nie zostałem poinformowany:( dodam że posiadam dowód naklejkę z wędliny którą nakleiła pani na stanowisku wędlin cena na naklejce 26,53 cena na paragonie 31,21 i nie był to jednorazowy przypadek znajoma była świadkiem jak pewien pan zwrócił uwagę pani kasjerce że cena na naklejce jest inna niż ona wbiła na co usłyszał że ta cena która ona nabija jest prawidłowa oraz pani zapewniła że informują kierownika o takich pomyłkach ale on nic z tym nie robi starszy pan zostawił zakupy i wyszedł.

  22 2
 • Michael 9 maj 2016

  Witam chciałbym zwrócić uwagę osobą robiącym zakupy w tym sklepie by bacznie zwracali uwagę na ceny na pólkach a szczególnie na stoiskach z wędlinami a tymi jakie wbijane są na rachunek .

  23 3

Myślenice: Kto potrącił tego psa i wlókł go za samochodem prawie kilometr?

 • Michael 9 maj 2016

  jeżeli tak było to oczywiście powinien ponieść kare co wcale nie wykluczałem w wcześniej

  25 3
 • Michael 8 maj 2016

  widzę że twoja inteligencja nie pozwala ci czytać ze zrozumieniem i dla tego interpretujesz to po swojemu a do tego słownictwo.

  18 85
 • Michael 8 maj 2016

  oj przestańcie nie wiadomo tak naprawdę dlaczego się nie zatrzymał może naprawdę nie słyszał bo słuchał muzyki może był w szoku może to była kobieta która spanikowała a może kierowca był po jakiś nie dozwolonych środkach za dużo znaków zapytania. nie zapominajmy o właścicielu tego psa jego obowiązkiem jest nie dopuścić do tak zwanego zerwania powinien dbać o bezpieczeństwo swojego psa a także innych co by było gdyby kierowca odbił np w mur albo przechodniów? wiem jedno ja bym się zatrzymał i zadzwonił na policje w celu ukarania właściciela za stwarzanie niebezpieczeństwa i sprawowanie niewłaściwej opieki nad swoim psem.

  71 124

Myślenicki patrol POLICJI

 • Michael 30 kwi 2016

  ja to widzę tak terażniejsi policjanci wyglądają jak licealiści nie maja warunków fizycznych ani postawy. po prostu boja się, ten sam problem jest na rynku i kolo mleczarni.

  52 5

Raciechowice: Części ze skradzionych samochodów ukrywał w kurniku

 • Michael 13 sty 2016

  ha brawo dla wlasciciela ze odnalazl swoj samchud, policja by dalej ;szukala" i jak zwykle by nie znalazla.............

  29 20

Śmieją się z nas, a naszych kierowców nazywają KMYckami

 • Michael 5 wrz 2015

  KR najlepiej prowadza swoje samochody widac to na zakopiance szczegulnie po deszczu haha

  83 6

Dobczyce: Łowili ryby w niedozwolonym miejscu. Trafią przed sąd

 • Michael 15 maj 2014

  co to za sukces złapali dzieci z wędkami, no tak najprościej jest łapać dzieci a poważnych kłusowników unikać jak ognia. patalachy

  32

Odbezpieczyli defibrylator. Komu przeszkadza sprzęt do ratowania życia?

 • Michael 18 kwi 2014

  karac karac i jeszcze raz karac grzywny po 5 tysiecy

  22