Uwaga na złodzieji

Jeleń wielkości konia

 • 3 paź 2016

  Przyjeżdża telewizja w góry, bo istnieje ponoć baca, który widział żywego Lenina. No i pytają się bacy jak wyglądał Lenin. Na to baca:
  - Ano był taki strasnie bzydki i miał takie wielkie rogi i wyszedł z lasu.
  - Baco, a może to był jeleń?
  - A moze.

  12

Lodowisko

 • 15 lut 2016

  A góry śmieci nad basenem to Wam widzę nie przeszkadzają.dlaczego tym się nie zajmiecie.dzisiaj byłem tam wygląda to jak wielkie dzikie wysypisko śmieci.I to praktycznie w centrum Myślenic!!.To Wam widzę nie przeszkadza.Uważam że osoby krytykujące lodowisko,tak naprawdę to nie myślą o nas o urzytkownikach lodowiska,Jedyne co Wami kieruje to zwykła zazdrość.zawiść.Sami dla Myślenic ,dla dzieci dla nas przecież nic nie zrobiliście i nie zrobicie.!!pochwalcie sie na forum jaki jest Wasz wkład w rozwój naszej okolicy.Ja nikomu do kieszeni nie zaglądam,nie interesuje mnie kto z kim,gdzie itp...ale drażni mnie że przez takich jak Wy w Myślenicach dalej nic nie będzie się fajnego działo.Bo kto normalny będzie chciał zainwestować u nas,mając takich pomocników jak Wy.Trzeba być chyba psychicznie chorym aby tu inwestować.Ja wiem że waszym jedynym celem jest doprowadzenie do zamknięcia lodowiska.to Was rajcuje.Ponieważ mieszkam w Myślenicach długie lata,to znam tutejszą mentalność.Przykre ale prawdziwe.zawiść.zazdrość to tutaj norma.Ludzie co się z Wami dzieje.

  21 49
 • 12 lut 2016

  A mnie przeszkadzają góry śmieci,wielkie ilości, ponad basenem.apeluje do wszystkich krzykaczy ,skoro tak martwią się o Myśleniczan, i bezpieczeństwo.Ja czuję się niebezpiecznie idąc na spacer w stronę Lipki gdzie młodzi nad basenem piją alkochol,rozrzucając przy tym wielkie ilości śmieci,butelki.Może Ci krzykacze forumowi dadzą przykład i wezmą się za sprzątanie,ja wiem że zaraz powiedzą że nie mają odpowiednich papierów....no cóż. A co do lodowiska polecam,byłam z dzieckiem.super.Ciekawe jak spędzają wolny czas dzieci najwiekszych przeciwników lodowiska.zgaduję.Komputer!wirtualny świat?piwko,bar.galeria.Bo co taki rodzic może zaoferować.dno i bentonit.Trzymam kciuki za inwestora.Jako dziecko jeździło się na butach,na łyżwach po Bysince,a tu takie lodowisko i Wam źle.ludzie czy z Wami wszystko wporządku?

  19 57

ALARMUJECIE: Właściciele nie pilnują psów, bo te..."nie gryzą"

 • 15 maj 2015

  To trzeba zlikwidować jeszcze wszystkie ptaki ,ssaki i dżdżownice bo to wszystko przecież okrutnie sra.

  14 17

Mechanik motocyklowy

 • 15 maj 2014

  Polecam Darka Sudra z Krakowa .firma nazywa sie mantra,adres Wielicka 111.ja u niego serwisuje motor już wiele lat.Firma solidna, i godna polecenia.

  2

Zwłoki w lesie. To może być zaginiona 73-latka z Myślenic

 • 11 mar 2014

  Ale bzdury.Skoro pisze tu sąsiadka,to chyba mieszka blisko rynku,a z rynku do podejścia na Dalin to jest kawałek ok. 2km.A pod dalinem nie ma domów.doskonale zna podejście........chyba do rynku.

  3 1
 • 11 mar 2014

  Dziwne,bo ja codziennie chodzę na spacer do lasu i nigdy tej Pani nie spotkałem.Ona nie chodziła na Dalin.

  4

PARKING NA ZARABIU !

 • 3 cze 2013

  A czy Wy ludzie ,już nóg nie macie,kaleki czy co?.normalnie to na zarabie już ciężko rowerem dojechać,.Sznurek samochodów.Najlepij jakby parkingi zrobili po 50 zł.

  6