Ile przysługuje worków na śmieci

 • Sabina 1 kwi 2015

  Temat dotyczy niemalże wszystkich mieszkańców miasta i okolic.
  Wiele osób dziwi się, dlaczego wystawiając więcej worków żółtych otrzymuje ich mniej. Otóż wszystko działa na zasadzie naszych DEKLARACJI.
  Dla:
  1 - 2 osób przysługują 2 worki żółte i 1 zielony
  3 - 5 osób - 4 worki żółte i 1 zielony
  6 - 10 osób - 6 worków żółtych i 2 zielone.

  Więc jeżeli wystawiamy więcej worków to osoby zbierające worki nie dadzą nam ich więcej, ponieważ działają na zasadzie deklaracji.

  3 4

Czy w m-cach kupię alkomat??

 • Sabina 30 paź 2014

  Na Orlenie można poprostu kupić alkomat ( nie koniecznie trzeba wymieniać za punkty).

Ile zarabiają nianie w Myślenicach?

 • Sabina 27 paź 2014

  3 lata temu pilnowalam dziecka, dziewczynka miała cztery lata. Dostawalam 8zl/godz. Typowa opieka nad dzieckiem, zabawy, trochę nauki, karmienie, kąpiel. Czasami odbieranie z przedszkola. Często dawali mi samochód żebym mogła z dzieckiem jechać np. do Gibolandu. Później dostalam propozycję aby w między czasie, (np. Jak je czy ogląda bajkę) posprzątać czy zrobić pranie za dodatkową pensję (500zł) do wypłaty.

  8

Władysława Kaczmarczyk ciągle poszukiwana. Rodzina apeluje o pomoc

 • Sabina 22 sty 2014

  A kto ci tak powiedział??
  Ta Pani miała własnie bardzo dobrą pamięć.

  8 9

Zaginęła mieszkanka Myślenic. Trwają jej poszukiwania

 • Sabina 13 sty 2014

  Panią Władysławę szukała Straż Pożarna z psem i na quadach, Policja oraz GOPR który w jeszcze większym składzie wyruszył popołudniu. Szukali jej od samego rana i do późnego wieczora, bo wszystkie służby jeszcze stały pod domem. Sprawdzali też Dalin i rzeczkę Bysinkę. Ta Pani ma słaby słuch więc z daleka nie usłyszy nikogo. Z tego co wiem, to czasami chodziła do cukierni "Marszałek" na osiedle. Aczkolwiek równie dobrze mogła pójść w drugą stronę, np. w kierunku Jawornika (przez pola).

  Oby się znalazła.

  23 4