Punkt powszechnych szczepień w hali na Zarabiu. Chcą tu szczepić nawet 500 osób dziennie

 • 1 godz.

  Słuszna decyzja. W szkole pomysł to ostateczność, jak wrócą uczniowie do nauki stacjonarnej, to ze szczepieniem by tam było ciężko.

  1 5

Lidl w Myślenicach

 • 9 kwi

  A nie mówiłem;)

  5 1
 • 3 lut

  Nie, od konkurencji.

  5 2
 • 3 lut

  Takie info do mnie doszło. Ręki sobie uciąć nie dam. Natomiast fakt że dopiero zaczęli wykopki, nie oznacza że jakiś szeregowy pracownik na info fazie, będzie miał dane na ten temat pod ręką. Zapytam się robotników przy okazji.

  4 5
 • 3 lut

  Wygląda na to że zaczęli budowę Lidla w Myślenicach, przy zjeździe z Zakopianki w kierunku Zarabia. Tam gdzie się zawsze cyrk rozkładał.

  10 6

"Dobra zmiana" PiS

 • 2 kwi

  Najlepsza to i tak jest Bagietka:) Jej konsekwencja w odradzaniu się przy kolejnych wyborach jest godna podziwu!

  7 2
 • 1 kwi

  Ale przecież M-ce zostały zawierzone Najświętszej Panience (do niej absolutnie nic a nic nie mam), więc oni wszyscy to na katar umierają... Lipa na potęgę, a do tego do Dom Corlene się łazęgi doczepiły. Kurski tv fika do premiera i prezydenta. Się dzieje. Tylko na kogo teraz to kurcze molka zwalić? No nie wiem:(

  2 1

Raport o COVID-19 w Myślenicach. Największym problemem nie jest liczba łóżek, a brak lekarzy i pielęgniarek

 • 29 mar

  A kto szczuł na medyków? No nie mam pojęcia, pewnie opozycja:)

  41 5

Podczas pracy w polu wykopał dziwny kamień. Okazało się, że ta siekierka ma kilka tysięcy lat

 • 19 lut

  Rekordowe znaleźne na przestrzeni 5 ostatnich lat to: 50 000 zł od ministra kultury, za skrzynię pełną monet. Pytanie ile kolekcjoner by za nią dał.

  9 3

Media bez wyboru: Rozgłośnie radiowe, telewizyjne, prasa i portale protestują przeciw podatkowi od reklam

 • 10 lut

  PiS obiecał nie podnosić podatków...mamy już cukrowy, teraz chcą od reklam wprowadzić, ale 2 mld na tvp jakoś zawsze idzie łatwiutko z naszych podatków Kurskiemu podarować...Orban wykosił u siebie już niemalże całe niezależne media...coś tu pachnie powoli Putinem i Łukaszenką. Ale ludzie dostają po 500 plus i 13-te emerytury i na nich głosują...taka polska demokracja i mentalność lekko wschodnia.

  14 3

Kurier miał zostać obrabowany dzień przed Wigilią. Okazało się, że „napadł” go kolega, a pieniądze podzielili między sobą

 • 5 lut

  Gamonie.

  22

Z cyklu złote myśli Burmistrza Jarosława Szlachetki

 • 30 sty

  Z tym dobrym królem to racja. Natomiast jak jest marny/zły król, to już przekichane. Wyobraźcie sobie takiego Łukaszenkę jako Króla Polski. I by nas tam miażdżył i gnoił aż do własnej śmierci. To już lepsza demokracja. Popierdzi Andrzejek sobie 10 lat, a Jarka w końcu demencja starcza dorwie i tyle.

  7 1
 • 28 sty

  A mi się podoba miasto-info. Można nawet grube teksty pisać, oczywiście kulturalnie i nie usuwają wpisów. Szacunek Redakcjo:)

  5 6

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - która??

 • 28 sty

  Wszystko zależy jaki od tego jaki kierunek Cię interesuje.

  1

Tunel pod Luboniem Małym ma być gotowy w 2022 roku. „Pojedziemy nim na Sylwestra i przyszłoroczny konkurs skoków”

 • 19 sty

  Tam jest jeszcze sporo pracy do wykonania, tak że na otwarcie tunelu w tym roku nie ma szans.

  4 2

Kiedy skończy się rewitalizacja centrum? "Wykonawca złożył wniosek o wydłużenie terminu”

 • 27 lis 2020

  Od samego początku i 1 wizualizacji wiadome było że powstanie betonoza...no to po co się kłócicie:)

  13 5

Ulica Kościuszki znowu przejezdna. Do końca rewitalizacji coraz bliżej

 • 16 lis 2020

  Czyli został im właściwie tylko "koński rynek" i z niego się najbardziej cieszę, bo te kocie łby tam to był istny dramat.

  12 3

Czy można żyć blisko Boga i daleko od kościoła ?

 • 10 lis 2020

  Święte krowy-czarna mafia, no już nie jest nietykalna.

  5 1

Władysław Kurowski: Życie trwa od poczęcia do naturalnej śmierci, a Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. Koniec i kropka

 • 7 lis 2020

  Kto normalny pcha się dom polityki?

  13 2

Dzisiaj radni będą debatować nad nadaniem nazw dla parku i 5 rond. Grażyna Ambroży: „Czy to odpowiedni moment? Czy naprawdę nie mamy poważniejszych spraw?”

 • 3 lis 2020

  Niezły sarkazm, wysokiego lotu;0

  10 3

Strajk kobiet. Protestujący myśleniczanie przeszli przez miasto. „Myślę, czuję, decyduję”. Jakie hasła niesie ulica?

 • 31 paź 2020

  Trzy lata trzeba poczekać na kolejne wybory, bo Jarek się nie cofnie. Chyba że mu się koalicja rozleci. Pożyjemy, zobaczymy, a jak nic się nie zmieni, trzeba iść na te wybory, bo większość ludzi ma już dość rządów PiS-u.

  36 28

Myślenicki oddział PiS reaguje na manifestacje. Takiej odpowiedzi uczestnika nikt się nie spodziewał

 • 28 paź 2020

  Skłócanie społeczeństwa, szczucie na kolejne grupy społeczne, wywoływanie kolejnych wojenek, brak szacunku do kobiet, ale kotek jest ok;) Oto wasz guru-Jarosław wszechmogący zbawiciel. Gratuluję mądrego wyboru-jesteście najlepsi:)

  7 3

Członkinie zespołu ds. kobiet przy burmistrzu piszą do Jarosława Szlachetki: "To sztuczny twór, który powstał nie wiadomo z jakich powodów"

 • 28 paź 2020

  Do tego powiedział jeszcze że tylko my (czyt, PiS) mamy rację. Wniosek-sam stwierdza że nie potrafi i nie ma najmniejszej chęci się z resztą społeczeństwa porozumieć. On jest przecież tylko szeregowym posłem:) a reszta to komuchy (Lewica), złodzieje (PO), a kobiety to radziecka agentura jak sam dziś w sejmie do posłanek się zwrócił. A w ogóle to zagraża nam jakaś wielka niewidzialna siła, która zniszczy nasz naród. Nie wiem-Ruski, Niemcy, Żydzi czy kosmici. Może by to było śmieszne i żałosne, ale on tym krajem rządzi.
  A kobiety jak powiedział nasz nowy cudowny minister edukacji, są od rodzenia. I co mnie boli-że ludzie to widząc i słysząc, nadal na PiS głosują. Porażka.

  28 4

Jarosław Szlachetka: Zwoływanie zgromadzeń w czasie trwania epidemii i dramatycznej sytuacji m.in. w naszym szpitalu jest skrajną nieodpowiedzialnością

 • 27 paź 2020

  Jarek nr 1 Polskę zbawić chce, a nasz jego odpowiednik Myślenice. Już pominę zawierzanie naszego miasteczka wiadomo komu, nie chcę niczyjej wiary obrażać. Ale w czasach dzisiejszej technologi i powszechnego dostępu do informacji i wiedzy....toż to czysty ciemnogród jest. Czasy się zmieniają, lecz niektórzy ludzie za wszelką cenę pragną trwać w tym średniowieczu i nakazywać reszcie jak mają żyć.

  34 8