poznajcie mnie sami :)

Straże Pożarne

 • Radosław Skałka 20 lip 2013

  fałszywy alarm :)

  5
 • Radosław Skałka 23 kwi 2013

  ja zadzwoniłem po straż pożarną paliły sie trawy i niewielki pas drzew.. dwie dziewczynki w wieku podstawowym przestraszone podały nazwiska sprawców i dlatego też była policja :) co do moich uśmieszków to ja z reguły wesoły chłopak jestem :)

  6 24
 • Radosław Skałka 16 kwi 2013

  pożar stodoły w strone Buliny :)

  4 28

Rondo w Śródmieściu: Rusza budowa. Będą utrudnienia w ruchu

 • Radosław Skałka 8 maj 2012

  powiem tak... Wy się martwicie o jakąś nazwe dla tego skrawka ziemi a tu OSP Śródmieście będzie miało bardzo ograniczony wyjazd alarmowy do wszelkich zagrożeń. W związku z tym chciałbym aby władze wzieły pod uwagę ten fakt że podczas syreny która może zawyć w trakcie prac budowlanych może nastąpić do lekkiego kotła na przed budynkiem OSP.

  21 16

SLD zbiera podpisy pod referendum emerytalne

 • Radosław Skałka 29 kwi 2012

  Panie kosmita-ziemianin jak już wcześniej zostało napisane nie poniesie Pan ŻADNYCH kosztów związanych z wyjazdem do Warszawy :) naprawde zapraszamy na taki wyjazd Pana wraz z rodziną :)

  pozdrawiam

  11 1

Pokaz filmu "Ich Troje" zobaczyło 400 osób

 • Radosław Skałka 12 gru 2011

  Może teraz ja zabiorę głos w tej kwestii. Nigdy nie potępiałem działań Pani Doroty i nigdy nie zamierzam cały czas uważam że to co robi dla dzieciaków czyli Mikołaj w szpitalu na przykład czy też daje ludziom uśmiech podczas spektakli jest piękne. Nie rozumiem tylko tego dlaczego w dzisiejszych czasach w dobie internetowej prasy i tak szeroko pojmowanej wolności słowa nie można powiedzieć swojego zdania na portal publiczny. Nikogo nie obraziłem w żadnej mojej wypowiedzi mało tego podpisuje się pod każdą swoją wypowiedzią. Było mi po prostu przykro kiedy moje nazwisko zostało wymienione w obsadzie a nawet moja rodzina najbliższa nie miała możliwości zobaczenia tego filmu. Róbmy dalej to co robimy dla ludzi czyli dobro. Nie staram się robić z siebie gwiazdy. Byłem w teatrze amatorskim a nie profesjonalnym nie podpisywałem żadnej umowy z nikim. chce być strażakiem i temu się poświęcić ratowaniu ludzi.. nie mam ochoty zabłysnąć aktorsko bo są ludzie ode mnie dużo dużo lepsi, a widać to w produkcjach właśnie Pani Doroty gdzie przygotowanie aktorów jest na bardzo bardzo dużym poziomie.

  pozdrawiam

  Radosław Skałka

  24 13
 • Radosław Skałka 11 gru 2011

  [quote=Dorota Ruśkowska] KoJot napisał/a: Jak widać niektórzy aktorzy grający w filmie nawet nie wiedzieli że będzie on wystawiany na pewno jest im teraz bardzo przyjemnie czytając artykuł o filmie w który choć troszkę serca wsadzili.. Widać polityka Teatru w stodole nie jest do końca precyzyjna skoro nie wszyscy grający dostają zaproszenie a podobno takie dla nich były przygotowane :) no cóż dodam jeszcze że niektórzy aktorzy dowiadują się od obcych ludzi że nie istnieją już w rubrykach zespołu czy też ktoś inny jest od nich lepszy (a podobno każdy w zespole ma być równy i traktowany na tych samych zasadach) nie będę wymieniał nazwisk ponieważ było by to niedorzeczne ale jest mi przykro pisać te słowa bo moja współpraca z Panią Dorotą (przynajmniej tak mi się wydawało) była owocna. Kończąc wypowiedz dodam że zawsze służę pomocą podczas akcji charytatywnych czy też tym co będę w stanie pomóc załatwić :)

  Pozdrawiam

  Radosław Skałka
  Radku
  Pamiętasz jak wystawiłeś zespół przed premierą "Pojmania konfederatów w Nowym Targu? Wiedziałeś,ze czeka prawie tysięczna widownia. Na trzy dni przed spektaklami/ grałeś główna rolę!/ przekazałeś nam wiadomość,że nie zagrasz bo wyjeżdżasz .Nie osobiście,a przez kogoś. Zafundowałeś nam stres, za który niektórzy zapłacili poważnym schorzeniem.Zawiodłeś zespól.Dobrze wiesz jakie u nas są zasady.Od tego czasu pojawiłeś sie tylko raz i to nie na probie, na krótko po powrocie zza granicy.A potem cisza,cisza,cisza.Miej pretensje do siebie,ze nie otrzymałeś zaproszenia. [/quote]

  Pani Doroto nie na premiere tylko drugi spektakl nie trzy dni przed tylko tydzień (tyle ile ja miałem czasu aby sie do roli przygotować jak w końcu dowiedziałem sie że jednak zagram Tadeusza). Mówiłem Pani dlaczego nie powiedziałem tego osobiście. Muszę zarabiać na własne utrzymanie i w trakcie próby która normalnie odbywała sie w godzinach od 18 po czym zaczeła się odbywać w godzinach od 17 nie mogłem sie pojawić ponieważ pracuje i mam nad sobą szefa. Widzę że nie mogła Pani tego zrozumieć. Pisze Pani potam że nie ma Pani ze mną kontaktu... hmmm ma Pani mój telefon a napewno adres poczty internetowej więc to nie jest dla mnie argument biorąc pod uwagę to że Pani Edyta Firek chciała zabrać zaproszenia dla moich rodziców a Pani powiedziała że ma dla nich osobne a Paulinka chciała wziąść zaproszenia dla mnie i usłyszała to samo :) jest mi bardzo moło :) nie chodzi o mnie drogi "polio" moje zaproszenie dałbym moim rodzicom którzy się tym filmem interesowali, a jak byś nie zaóważył i bywał na premierach to znam Panią Dorotę i nigdy nie zapomniała nawet o statystach a to chyba pierwszy raz :)

  pozdrawiam
  Radosław Skałka

  30 23
 • Radosław Skałka 11 gru 2011

  Nie powiem też że byłem najlepszy bo tak nie było. Każdą scenę nie buduje jeden aktor tylko zespół pod kierownictwem reżysera. To właśnie Pani Dorota ustawia nas i kieruje podczas scen i właśnie dlatego wychodzą one dobrze :) Żałuje że nie byłem na premierze choć bardzo chciałem ten film zobaczyć mimo że zagrałem w nim mały epizod. Dla mnie to zawsze nowe doświadczenia.

  19 12
 • Radosław Skałka 11 gru 2011

  Jak widać niektórzy aktorzy grający w filmie nawet nie wiedzieli że będzie on wystawiany na pewno jest im teraz bardzo przyjemnie czytając artykuł o filmie w który choć troszkę serca wsadzili.. Widać polityka Teatru w stodole nie jest do końca precyzyjna skoro nie wszyscy grający dostają zaproszenie a podobno takie dla nich były przygotowane :) no cóż dodam jeszcze że niektórzy aktorzy dowiadują się od obcych ludzi że nie istnieją już w rubrykach zespołu czy też ktoś inny jest od nich lepszy (a podobno każdy w zespole ma być równy i traktowany na tych samych zasadach) nie będę wymieniał nazwisk ponieważ było by to niedorzeczne ale jest mi przykro pisać te słowa bo moja współpraca z Panią Dorotą (przynajmniej tak mi się wydawało) była owocna. Kończąc wypowiedz dodam że zawsze służę pomocą podczas akcji charytatywnych czy też tym co będę w stanie pomóc załatwić :)

  Pozdrawiam

  Radosław Skałka

  29 17

Sułkowice: Pokazy strażackie dla dzieci

 • Radosław Skałka 16 maj 2011

  i każdy młody człowiek stwierdzi że chce być strażakiem :):)

  1

Black&White: Teatr w stodole wystawia "Uniwersalną"

 • Radosław Skałka 25 kwi 2011

  będę :)

Myślenice: Powiatowe eliminacje z wiedzy pożarniczej

 • Radosław Skałka 19 kwi 2011

  A gdzie OSP "Śródmieście" ?? Uważam że Konrad Polewka dał by sobie radę w tym konkursie!!!! Chłopak o straży wie chyba wszystko. Weźcie go pod uwagę przy następnych konkursach tego typu !!!

Młodzi Socjaldemokraci z Myślenic w Sejmie RP

 • Radosław Skałka 21 mar 2011

  [quote=gość: silver] Wstyd pisac o czyms takim - ale w sumie dzięki -przynajmniej wiem, którzy to.. Socjaldemokraci - po prostu komuchy... [/quote]

  oj ludzie ludzie zastanówcie się kogo Wy sobą reprezentujecie (mowa tutaj o komentatorach) poczytajcie trochę książek na temat komunizmu a socjalizmu porównajcie to sobie i wynieście mądre wnioski... powtarzam MĄDRE WNIOSKI!!!

  Radosław Skałka

  1 2

Premiera „Uniwersalnej”: Wideowywiad z Dorotą Ruśkowską

 • Radosław Skałka 20 mar 2011

  [quote=gość: Upadły Myśleniczanin2] O ile ja się nie mylę to P. Dorota ma etat w goku !!! Więc nie robi tego za free. A nie powiesz mi, że wzięcie najlepszych aktorów z teatru P. Leszka to nie było ok ?

  Takie czasy nie liczy się jakość ale ilość. No cóż jeżeli mam oglądać co 2 miesiące premierę marnej jakości to wolę oglądnąć raz na rok "Gościa Oczekiwanego". Bo dla mnie liczy się to co aktor pokazuje na scenie a nie o czym jest sztuka to mnie w sumie wisi. Sztuka może być o sikaniu, wystarczy to tylko odpowiednio przedstawić by było warte oglądnięcia.

  Bardzo miło by było zobaczyć efekty pracy połączonych sił P. Leszka i P. Doroty.
  P. Leszek jako reżyser, nauczyciel aktorstwa.
  P. Dorota jako manager, główny scenograf, drugi reżyser, aktorka.
  NIESTETY DO TEGO NIE DOJDZIE CHYBA NIGDY, CHYBA ŻE TYCH DWOJE BĘDZIE CHCIAŁO STWORZYĆ GENIALNY TEATR. [/quote]

  Nikt mnie proszę Państwa nie ukradł. Ja Gram u Pani Doroty i u Pana Leszka ponieważ kocham teatr i dla mnie to jest oderwanie od problemów których z resztą mam nie mało. Na pewno Pan Uchacz jak i Jego żona grają na deskach teatralnych bo to kochają. Może nas wszystkich myślenickich aktorów amatorów dzielą charaktery ale łączy jedno... PASJA... Dajcie sobie ludzie siana z tym narzekaniem na jedną osobę i drugą to naprawdę nie ma sensu bo i tak oba teatry będą funkcjonować !!! I będą ludzi na spektakle przychodzić... Zastanówcie sie czy wasze dzieci bracia siostry czy inne młode osoby mają siedzieć gdzieś w lasach czy pod mostami i pić tanie wino czy nie lepiej aby lizneły trochę kultury i poszli do teatru jednego czy drugiego albo co lepsze aby w którymś zagrali :) Pamiętajcie ludzie liczy sie to aby robić to co sie kocha bo wtedy efekty przynoszą większą satysfakcje (własne doświadczenie:D)

  powodzenia w dążeniu do zdobywania własnych szczytów życiowych :)

  RADOSŁAW SKAŁKA :)

Straż miejska wystawi więcej mandatów?

 • Radosław Skałka 10 mar 2011

  ZOMO powraca :) co się to dzieje :) no ale cóż oto Polska właśnie... kraj miodem płynący... :D

  Pozdrawiam

Dorota Ruśkowska:Nie mam czasu na potyczki, premiera blisko

 • Radosław Skałka 9 mar 2011

  Alicjo sama widzisz można powiedzieć że lecimy na tym samym wózku tyle że Ty jesteś zdecydowanie bardziej umuzykalniona ode mnie czyli jednym słowem śpiewasz (moim skromnym zdaniem najlepiej w Myślenicach i życzę sukcesów na arenie kraju). Mi osobiście nie chodzi o obrażanie choć nie ukrywam że jest mi przykro czytać obelgi kierowane do Pana Leszka i Pani Doroty. My artyści (mowa jest również o Tobie, ponieważ też tworzysz sztukę i to piękną) musimy się trzymać razem. Zapewne dobrze wiesz ile kosztuje to nerwów człowieka aby jaki kolwiek spektakl czy widowisko zrobić profesjonalnie, ile trzeba wsadzić do tego serca aby zadowolić ludzi którzy na każdym kroku patrzą nam na ręce i wytykają błędy (co jest przykre że tylko błędy są na porządku dziennym a fascynacja czymś wspaniałym typu premiera czy koncert mija po kilku tygodniach). Pan Leszek jak i Pani Dorota naprawdę przeszli w życiu wiele, ale dzięki tym przeżyciom są silniejsi i bardziej doświadczeni. Alu najbardziej ubolewam nad tym (i nie tylko przy tym artykule), że niestety ludzie którzy mają coś do zarzucenia komuś nie potrafią sie podpisać pod swoimi własnymi słowami. To jest przykre. No ale cóż to sie chyba nazywa fachowo "tchórzostwo" (oczywiście nikogo nie obrażając).

  Pozdrawiam

  Radosław Skałka

  P.S. Alu jak najwięcej sukcesów :)

 • Radosław Skałka 8 mar 2011

  Witam. To może tym razem ja się wypowiem. Jestem Radek Skałka jak zapewne ludzie inteligentni (choć z tego co widzę po komentarzach mało tu takich) widzą po lewej stronie swojego ekranu. Pan Leszek jest aktorem po PWST teraz przygotowuje do egzaminy na wyżej wymienioną uczelnie moją osobę. Od bardzo dawna z Nim współpracuje i ta współpraca nigdy się nie skończy. Licealisto proszę Cię abyś sie nam wszystkim przedstawił tak samo jak i Fanka ponieważ oboje rzucacie oskarżenia w kierunku Pana Pniaczka jak i Pani Doroty. Z Panią Dorotą też współpracuje mi sie fenomenalnie i na pewno NIKT MNIE NIE UKRADŁ!!! Nię będę mówił że jestem aktorem jakiegokolwiek teatru ja nawet aktorem nie jestem. Pan Leszek robi teatr klasyczny w którym czuję sie świetnie ponieważ ta klasyka uczy mnie gry technicznej natomiast Pani Dorota stworzyła grupę komedii gdzie nauczyłem sie czuć na scenie. Oba te teatry SĄ POTRZEBNE MYŚLENICOM!!! Ludzie nie Napieprzajcie na te teatry. Ciekawy jestem czy któryś z was dał by sobie rady w jakiejś dużej roli ale dał radę to mam na myśli zrobić postać tak aby dotrzeć do widza a nie odpieprzyć chłture!!!! zapraszam na próby zobaczcie jaka to ciężka praca i ile serca wkładają Ci wszyscy aktorzy grający w teatrze u Pana Leszka jak i w teatrze w stodole zobaczcie że pieniądze za które trzeba zrobić scenografie kostiumy nie są małe (nie wspomnę już o tym kateringu i stroną wizualną podczas premier) Bardzo fajnie jest usiąść na fotelu na widowni i podziwiać coś co oczy cieszy ale naprawdę przyjdźcie i zagrajcie. No i taka ostatnia prośba jeśli macie jakieś oskarżenia to podpisujcie sie pod nim imieniem i nazwiskiem bo zniszczyć komuś opinie jest szalenie proste a później naprawde ktoś sie męczy z myślami co ludzie pomyślą. Panie Leszku, Pani Doroto róbcie dalej to co robicie bo jesteście w tym świetni i nie zwracajcie uwagi na to co ludzie mówią. To sie nazywa ZAZDROŚĆ :)

  Pozdrawiam wszystkich fanów obu teatrów i zapraszam do oglądania spektakli

  RADOSŁAW SKAŁKA :)

Myślenice: Bezpańskie psy na ul. Średniawskiego

 • Radosław Skałka 14 gru 2009

  Piotr moim zdaniem nie ma racjii ponieważ strzelanie do zwierząt jest zabronione i mam nadzieje że nigdy nie będzie zazwolone... są naprawde inne sposoby by zapobiec temu co sie dzieje na ul. Średniawskiego... napewno ktoś jest bądz był właścicielem tych psów i niech znają delikwenta i pociągną do odpowiedzialności... lub chycle niech te psy wyłapują i do schroniska albo wiele innych aspektów rozwiązania tego problemu bo nie ukrywam mnie również to burwersuje ale tak jak mówie są inne sposoby niż urządzenie wielkiego polowania no coś co jest bezbronne w porównaniu do broni ..

Rynek: planowane zmiany w centrum

 • Radosław Skałka 6 lis 2009

  tak tylko ile na to będziemy czekać bo jeśli tak jak na skatepark to dziękuje.... ludzie najpierw coś powinni robić a potem pisać narazie to tylko plany a co będzie potem to zobaczymy i nie napalać sie tak na to bo jeszcze nic nie jest pewne