Herbalife w Myślenicach?

 • 13 maj 2015

  Czy ktoś się orientuje może czy w naszym mieście bądź okolicy można nabyć artykuły firmy Herbalife? Dawniej były dostępne w salonie kosmetycznym Kim Kosmetik na ul. Jordana ale już go nie ma i nigdzie nie mogę znaleźć dystrybutora tej firmy.

  2

Dermatolog dr Gdula

 • 21 lut 2015
  malina napisał/a:

  To ten.

  Dziękuję Wam bardzo!

  5 1
 • 20 lut 2015

  Tak się składa, że sprawdziłam i też są złe...
  Dziękuje

  2
 • 20 lut 2015

  Witam, potrzebuję numeru do dr Lucyny Gduli ale nie na NFZ tylko prywatnie, bo te które są podane na stronie nie odpowiadają. Proszę Was o pomoc, może ktoś ma aktualny nr.

  28 8

Naprawa sprzętów AGD

 • 20 lut 2015

  Mogę polecić Pana Wąsowicza 12 274 33 99. Przyjechał bez problemu do domu w szybkim czasie i na prawdę nie zażyczył sobie dużo za naprawę. Bardzo sympatyczny Pan.

  3 7
 • 5 lis 2014

  Hej, mam pytanie, orientuje się ktoś może gdzie w Myślenicach naprawiają zmywarki, tylko zależy mi na tym by dojeżdżali do klienta bo zmywarka jest wbudowana i nie bardzo jest jaką ją wyciągnąć. Proszę Was o porady i ewentualne sugestie.

  3 1

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 8 sty 2015

  Ja polecam REZYDENT w Rudniku, byłam tam na weselu we wrześniu i wesele było bardzo udane, jedzenie smaczne, dużo przestrzeni. Jeśli ktoś myśli o małym weselu to być może sala okaże się zbyt duża, natomiast na 150 i więcej osób myślę, że jak najbardziej. Ja żadnych zarzutów nie mam :)

  2 6

Potrzebni dawcy grupy krwi B Rh -

 • 8 sty 2015

  Właśnie mam podobny problem bo nikt nie odbiera tego telefony, tak jakby był nieaktywny...

  3

Rozlewnia perfum

 • 13 paź 2014

  Jest jeszcze na ul. Kościuszki koło drogerii Firlit.

  2

Remonty pod nazwą "Czysta woda dla Krakowa" a straty finansowe małych przedsiębiorstw

 • 13 sie 2014

  To bardzo proste jak, a mianowicie, poinformować przedsiębiorców, których firmy leżą przy remontowanych drogach, że będą duże utrudnienia i sprzedaż jak i usługi spadną, więc w związku z tym, czy chcą otwierać przedsiębiorstwa na własną rękę, czy dostać odszkodowanie (obliczenie średnich dziennych zarobków małych firm przy pomocy US dla Pana burmistrza i jego sztabu nie powinno być trudne, na podstawie ewidencji sprzedaży bądź świadczonych usług). Bo nie może być tak, że ktoś cierpi na tym, że ktoś inny po prostu coś "olał" I tak jak napisał ktoś powyżej, niektóre drobne przedsiębiorstwa dla niektórych są całym źródłem utrzymania!

  11 16
 • 13 sie 2014

  Panie burmistrzu, martwi się Pan o wodę dla Krakowa, a nie myśli Pan w ogóle o myśleniczanach! Jestem oburzona, że prace przy wymianie rur są tak zorganizowane, że stratni są przedsiębiorcy, których firmy mieszczą się na remontowanych odcinkach, głównie na ul. Piłsudskiego. Co za brak organizacji, że do pewnych firm nawet nie da się przejść bo panowie ze "Skanskiej" nawet nie kwapią się o pomoc. Trzeba było dać odszkodowanie za dniówkę i na 1-2 dni zamknąć te firmy, a nie utrudniać wszystkim życie!!! Mam nadzieję, że przegra Pan te wybory!!! Jednym słowem żenada!!!

  17 31

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 15 lis 2013

  Do costacalma: Jeśli jesteś jego pacjętką ro przepisze bez badania, czasem symbolicznie bierzez za to 30 zł ale nie zawsze

  2
 • 15 lis 2013

  Ja od lat (dokładnie pięciu) chodzę do dr Kocota i nie mam nic do zarzucenia, uważam, że jest godny polecenia, może nie jest to najtańszy ginekolog w mieście ale warto zapłacić i mieć wszystko zrobione w terminie i dokładnie. I plus dla niego za uprzejmość :)

  4 10

Regulamin ścieżki rowerowo-biegowej

 • 6 sie 2013

  Moi drodzy myśleniczanie oraz okoliczni mieszkańcy, aby uniknąć wypadków patrzcie proszę uważnie na znaki. Trasa rowerowo- biegowa jest oznaczona znakami i niby nie powinno być problemu, a jednak nie wielu wie, że pas w kolorze BIAŁYM JEST DLA ROWERZYSTÓW (stąd jego szerokość) dlatego w imieniu użytkowników trasy proszę o dokładne patrzenie na znaki i ich przestrzeganie!

  4 1

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 9 maj 2013

  Mam takie pytanko, gdzie w Myślenicach można kupić ładne ale niedrogie sukienki na wesele czy komunie? Proszę o pomoc bo nie bardzo wiem gdzie się kierować. Z góry dzięki

  1