Piłka nożna V liga: Orzeł zagrał pierwszy sparing

 • 25 sty 2015

  Ty jednak musisz iść do lekarza bo słabo przyswajasz informacje. Można coś napisać raz, drugi ale dziesiąty to już zaczyna być nudne wiec zmień płytę i nabazgraj coś mądrzejszego.

  10 54

Piłka nożna V liga: Orzeł wylatuje ze strefy spadkowej

 • 21 paź 2014

  Weź się debilu stuknij w czoło bo widzę że ci się rzuca na mózg. To już nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. Może ty się pogrążysz w niebycie to zmądrzejesz.

  4 6

Piłka nożna V liga: Orzeł w strefie spadkowej

 • 14 paź 2014

  pieniądze których dalin nie dostał nie zostały przekazane żadnemu klubowi z gminy ty bardziej Orłowi wiec przestać pisać pierdoły. Co do zdychającego Orła to uważaj co mówisz bo zieloni się wezmą za ciebie. Jak ci tak zależy na tym dalinie to idź zarządzaj tym dziadostwem to zobaczysz jak to wygląda.

  8 6

Piłka nożna V liga: Orzeł Przegrywa z Dziecanovią 2:3

 • 7 paź 2014

  W skrócie to widać że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Jeżeli chcesz wiedzieć to brat burmistrza nie ma nic wspólnego z decydowaniem w klubie Orzeł nawet nie jest jej trenerem. Jest tylko zawodnikiem takim samym jak dwudziestu paru seniorów. co do "kasy" to Dalin owszem został pozbawiony dotacji ale tylko dla tego że nie potrafił rozliczyć się z pieniedzy które dostał wczesniej i to nie jest tylko jednostkowa sprawa. To jest problem ludzi którzy rządzą w Dalinie a nie Burmistrza jego brata albo Orła. A dla twojej informacji ani Orzeł ani żaden klub w gminie nie dostał wiekszej kasy kosztem Dalinu. Pieniądze są przyznawane według pewnego kryterium (chesz wiedzieć jakim sprawdź w urzędzie) Człowieku jeżeli chcesz coś mądrego napisać to nabierz troche wiedzy na dany temat i pisz rzeczowo a nie oskarżaj kogoś. pzr

  4 3

Piłka nożna V liga: Po czterech kolejkach Orzeł ciągle bez zwycięstwa

 • 8 wrz 2014

  Ważniejsze że grupy młodzieżowe wygrywają! :)

  4 1

Piłka nożna V liga: Pierwszy mecz Orła w sobotę

 • 20 sie 2014

  Ale macie narąbane do głowy. :(

  5 1

Drużyna Dalinu przestała istnieć. Ruszyły rozgrywki III ligi bez biało-zielonych

 • 10 sie 2014

  Ale jesteś debilem! kto komu utrudniał ? człowieku poczytaj może troch a potem się wypowiadaj. A jeszcze do twojej informacji to "Górki" są na górnym przedmieściu a nie na dolnym znawco tematu. Żenada!

  12 9

Remont kanalizacji i wodociągów: Utrudnienia w centrum do końca sierpnia [WIDEO]

 • 8 sie 2014

  ciężko to masz pod sufitem a jak spadnie to wszyscy usłyszą. Ludzie robią coś to źle nie robią nic też źle. Szkoda gadać

  13 12

Piłka nożna: Jaka przyszłość Dalinu? Spadek do V ligi, czy likwidacja?

 • 26 lip 2014

  Niestety nie zagrają z Orłem bo wycofują drużyne seniorów całkowicie z rozgrywek w sezonie 2014/2015 i myśle że za rok to już nie bedzie miał kto grać PATOLOGIA PEŁNĄ GĘBĄ.

  3 3
 • 24 lip 2014

  ok. kwota 284 000,- niech bedzie dokładna jak cie to boli i wiem że ma starczyć na 3 sekcje tylko prosze mi pokazać ile z tego dostały zapasy i siatkówka i tak w ogóle to nie chodzi mi zestawienie wydatków bo to jest wiadome tylko rozliczenie tych pieniedzy które dostali ile z nich zostałe przeznaczonych na seniorów co jest nie zgodne z z założeniem dotacji (mówie tu o płaceniu za granie) gdyby to było takie proste jak piszesz to dalin już dawno by sie rozliczył z pieniażków i nie było by problemu a tak widzisz jak sie to skończyło. nie broń czegosz czego nie da jasno wytłumaczyć. Dobrze ktoś napisał że jak mnie nie stać na granie w 3 lidze to nie gram tam na siłe grojkami za pieniądze tylko swoimi w niższej lidze.

  4 5
 • 23 lip 2014

  Nie mogę tego czytać jak widzę jakie bzdury ludzie tutaj piszą.
  Pierwsza podstawowa rzecz MIASTO NIE MOŻE FINANSOWAĆ DRUŻYNY SENIORÓW!!! tzn. nie może dawać pieniedzy na utrzymywanie i płacenie zawodnikom. Jeżeli klubu nie stać a "stypendia" to powinien grać lige niżej albo dwie. Druga sprawa jak można nie utrzymać klubu z dotacją roczną na poziomie 250 000 zł tego nie jestem w stanie pojąć!!! co z tego że mają 9 drużyn w niektórych klubach tych drużyn też jest 7-9 i nie mają problemu z domknięciem budżetu o połowe mniejszego. Dlaczego miasto musi ratować tonący okręt którego zarzadzający prawie zatopili i uciekli mając pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.
  Niech pokażą zestawienie finansowe za 2 ostatnie lata to zobaczycie gdzie poszły pieniądze!.
  Może szkoda jest Dalinu ale pewnych chorób nie da się wyleczyć i coś umiera.
  Myślę że znajdzie się kiedyś ktoś kto pociągnie ten bałagan ale na zdrowych zasadach!

  15 7

Piłka nożna: Mało kto w to wierzył. Dalin zostaje w III lidze

 • 10 cze 2014

  przestańcie pitolić o orlikach że trzeba płacić bo dzieci nie płacą ani złotówki a jak stare dziadki chca pograć to bardzo dobrze niech ich kasują. A tak w ogóle to 10 lat temu grało się na asfalcie i kto chciał to kopał a teraz to nawet pogoda ludziom przeszkadza. co do Dalinu to dlaczego gmina ma finansować grajków z krakowa i okolic, owszem na młodzierz daje i to całkiem sporo ale to jest przejadane na starych dziadów i to jest skandal!!!
  Przecież można grać w 4 lidze swoimi chłopakami i mniej wydawać a gwarantuje że więcej kibiców bedzie!!!
  W tym klubie zawsze nie szanowało się wychowanków i w tym trzeba upatrywać tego dziadostwa. sam tam byłem wiec wiem o czym piszę. Trzeba odciąć chore kończyny i zacząć od początku!!!

  13 2
 • 9 cze 2014

  ręce opadają jak to czytam :(

  3 5

Piłka nożna III liga: Krzysztof Korek nowym trenerem Dalinu Myślenice

 • 7 maj 2013

  Chyba w tym klubie to już na głowę upadli! Zeszli strasznie na psy i chyba to zaczyna być śmieszne a nie tragiczne. Chłopka który nie ma zielonego pojęcia o trenowaniu (na kursie się nauczył podstaw) bedzie prowadził zespół w 3 lidze? przepraszam w czwartej. A może Grzesiek Firek poprowadzi Dalin? przecież to żadna różnica. Patologia!!! Ludzię zacznijcie myśleć!!!

  11 5