Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 15 lip 2017
  Anpl napisał/a:

  jej a nie mozna odpowiedziec uprzejmniej? kobieta jest w ciazy, denerwuje sie, pyta, a tu jakies zlosliwosci i wykrzykniki.

  co do pytania, to zalezy o jakie badania ci chodzi, bo ja sobie nie przypominam zeby do cc byly potrzebne jakies dodatkowe. w razie czego jak napisal mieszkaniec zrobia ci na miejscu, zwalszcza ze planowana cc.

  można uprzejmiej, ale ciągle przewijają się te same pytania, i kobiety zamiast spokojnie pomyśleć, cofnąć się, poczytać to nakręcają się bardziej i bardziej

  2 3
 • 8 lip 2017
  Mewka91 napisał/a:

  Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest, ponieważ mam planowane cc. Lekarz wyznaczył mi datę kiedy mam się zgodzić do szpitala, ale oprócz morfologii i moczu nie zlecił żadnych innych badań. Czytałam tutaj, że przed cc zwłaszcza trzeba zrobić różne dodatkowe badania, a niektóre z nich są tylko ważne kilka dni! Oczywiście w trakcie ciąży robiłam różne badania, ale na pewno są juz pewnie nieaktualne. Bardzo mnie to martwi. Proszę powiedzcie jak to było u Was. Nie wiem czy mój lekarz o tym zapomniał czy ja sama sobie musze znaleźć gdzieś wykaz tych badań i je zrobić? Pomóżcie

  rany! przecież masz iść do szpitala a nie na dworzec autobusowy, weź to co kazał lekarz, a resztę będziesz mieć zleconą w szpitalu, jeśli jest taka potrzeba!!!

  2

NOWY ZAKŁAD W JAWORNIKU

 • 10 kwi 2014

  ale 80% szefów "PRYWACIARZÓW" teraz takich jest.

  12 2
 • 10 kwi 2014

  Jak chcesz pracować to będziesz pracować,a nie takie smuty "jakie warunki? jaka atmosfera?", jest taka jaką sobie sami ludzie stworzą,a o tym zakładzie dalej nie wiadomo nic, ale to nie powód, żeby tutaj jakieś ploty głupie powtarzać, bo coś ktoś od kogoś wie. jak ktoś ma za dużo czasu albo ofert to zadaje głupie pytania "czy warto tam pracować?" a jak ktoś nie ma pracy to jej szuka i nie zastanawia się nad takimi pierdołami. a jak gdzieś jest to trzeba poznać na własnej skórze bo co się komuś podoba dla innego może być dnem.

  11 5