Wybory prezydenckie 2015: W kraju nieznacznie lepszy Andrzej Duda, ale w powiecie myślenickim nokaut

 • 16 maj 2015

  PiS to partia systemowa, nie antysystemowa.

  1 2
 • 14 maj 2015

  A czy nie mieliście wrażenia że wszystkie te naglasniane akcje choćby CBA, zatrzymania, to walka polityczna i aranżowana pokazówka? Kradna wszyscy, to fakt...

  Walker84 napisał/a:

  Sporo jest oszołomów przy kaczorze ale porównywanie platformy z pisem jest nieporozumieniem i mydleniem ludziom w głowach. Wygląda mi to na złe intencje i coś takiego widzę u korwina.

  Niech się wypowie kto inny: https://www.youtube.com/watch?v=Pb0noWdOGF8

  1

Udziały w Zakładzie Utylizacji Odpadów na sprzedaż

 • 15 maj 2015

  Prywatyzacjom nie ma końca. Prywatyzacjom = malwersacjom. Wpierw pod młotek poszedł nasz majątek odziedziczony po PRL (gdyby nie poszedł, moglibyśmy być dziś bogatym społeczeństwem, a tak baaardzo bogaci są tylko prominenci). Teraz z publicznych pieniędzy tworzy się jakąś inwestycję, a parę lat później ją prywatyzuje. Brawo burmiś! Co za kasiarze!

  12 2

Prezydent 2015

 • 15 maj 2015

  Po necie krazy wiele informacji pokazujacych okruchy prawdy. To jest jeden z nich, widac w nim jak pookrągłostołowe grupy interesów broniły się przed prawdą, broniły się przed oczyszczeniem władzy z agentów byłego systemu. Niestety, wraz z upadkiem rządu Olszewskiego zniknęła szansa na rozliczenie z przeszłością. Infiltracja byla i jest. Nie rozliczono się z systemem komunistycznym, agentami, sedziami, zbrodniarzami, a tu na naszych oczach rośnie potrzeba rozliczenia już z aktualnym systemem oligarchicznym, systemem sitw, klik, kolesiostwa i malwersowania naszego wspólnego majątku (państwowego).

  Dyskutujemy o sprawach drugorzędnych, bo sedno sprawy tkwi nie w tym kto zostanie prezydentem. Pytanie brzmi kto to wszystko rozliczy? Komorowski? Duda? Społeczeństwo (ciągle wodzone za nos)? Pewna grupa utrzymała i utrzymuje nadal dojście do wpływów, do "podziału dóbr" i czerpie z tego ogromne korzyści.

  https://www.youtube.com/watch?v=oFt0dICiUQE (zobaczcie od 43:30 jak towarzystwo szybko zaklepuje Pawlaka, dla nich jest obojetne kto figuruje jako premier)
  A oto najdosadniejsza ocena samego Olszewskiego MALWERSACJI majątku: https://www.youtube.com/watch?v=m5axZmvsb7c (zwłaszcza od 19:20).

  1 2

Klinika samotnych serc ^^

 • 27 kwi 2013

  Ludzie odnajdują się przez internet, dlaczego nie spróbować (?). Poszukiwana kobieta, która w niedzielne grudniowe popołudnie 2012 ok. 15.30 biegała ścieżką biegowo-rowerową na Zarabiu (być może było to 9 albo 16 grudnia). Rozpuszczone kręcone włosy sięgające ramion, kolor miedź/kasztan/szatyn - trudno mi to jednoznacznie określić. Ubrana byłaś w czerwoną softshellową kurtkę i czarne obcisłe legginsy. Pięknie się uśmiechałaś, nie mogę tego zapomnieć :-), zamieniliśmy parę słów nieopodal mostu na Zarabiu, żałowałem że nie wziąłem kontaktu kiedy było już za późno. Jeśli to czytasz, pozwól się poznać, odezwij się na PW tutaj albo na gumtree, bo tam też zamieszczam.

  5 1